Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Преди 1 час, stanislavpp каза:

Информативно , тази година 25.06-02.07  на стойност 27€ с членство, билетите закупени през майското им рожден-ден-промо.

Информативно , тази година през цялото лято периодично имаше билети по 35-40 евро без членство. @Георги Матеев мисля, че се беше възползвал...

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , Таньо каза:

Информативно , тази година през цялото лято периодично имаше билети по 35-40 евро без членство. @Георги Матеевгеорги мисля, че се беше възползвал...

Точно така - аз летях през август до Катания за 35 евро (но все пак с членство) двупосочния билет.

 

Тези цени обаче се появиха чак в края на юни. Дотогава билетите не падаха под 300 лв. за пика на лятото. Стандартен трик на Уиз.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Drandarski каза:

...да се похваля...тогава...

:)

Screenshot_20171215-005255.png

Screenshot_20171215-005623.png

Драндарски, хубаво се хвалиш, ама си пльоснал и кода на резервацията и някой недобронамерен може да ти скрои лоша шега. Махни го.

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , mililia каза:

Драндарски, хубаво се хвалиш, ама си пльоснал и кода на резервацията и някой недобронамерен може да ти скрои лоша шега. Махни го.

Вече не се чете кода. :) 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 16 часа, Георги Матеев каза:

Точно така - аз летях през август до Катания за 35 евро (но все пак с членство) двупосочния билет.

...

Удовлетворен съм. Въпреки, че цената на @Георги Матеев е два пъти по-ниска от моята, все пак, за него това си е било чисто набутване. :lol:

А и като цяло - "добре стана".  :mad: На мой гръб се оформи доста пълна статистика за цените до Катания. :) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 24 минути , ven62 каза:

Удовлетворен съм. Въпреки, че цената на @Георги Матеев е два пъти по-ниска от моята, все пак, за него това си е било чисто набутване. :lol:

А и като цяло - "добре стана".  :mad: На мой гръб се оформи доста пълна статистика за цените до Катания. :) 

Ниски цени излизат неочаквано и за планирана почивка не си струва да се чакат, защото тогава цените на хотелите не са най-добрите.

За мене цена 65 евро в топ сезон е чудесна!  :)

 

Не искам да казвам на каква съм пътувал до там преди години  /в пъти над твоята/  плюс прекачванията с дълги престои ...:wacko:

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

...и логването в сайта отнема 3 минути...

 

P.S.: Сайтът тотално рухна. Успях да резервирам през мобилното приложение.

Редактирано от Ilian359
Връзка към коментар

Сега и мобилното приложение спря да ми зарежда ... :/

 

П.П. Ту зарежда, ту спира... Получава се, ама ми лази по нервите...

 

Редактирано от master_of_germs
Връзка към коментар
преди 12 минути , Eti* каза:

А аз си чакам един cashback от booking и не искам да купувам преди да ми го заредят :-( Иначе дебна Малага и си е реално по-евтино днес. 

Миналия месец преведоха Уиз кредитите на 7.12.. ноември се забавиха доста пък.

Аз не бих чакал кредит, ако билетите са достатъчно евтини, че няма гаранция кога ще ги пуснат. 

Може пък да букнеш с банков превод поне да си гарантираш днешната цена и да наредиш превода утре, ако и тогава няма кредит. :-)

Връзка към коментар

Уиз пак са пуснали 20% намаление. Този път намалението е от днес до неделя, но важи само за пътуване до 30.04.

Също така пише, че важи за всички дестинации и няма условие, че е само за дискаунт членове, но като гледам, няма намаление за вътрешните полети. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Alexander каза:

Аз наблюдавам една дата в началото на март и няма намаление.

Има леко разминаване в най-евтините билети (19.99 лв.). Там където се избират си им пише 19.99 и човек си мисли, че за тях няма намаление, но след това в разбивката вижда, че реално има. Е, не е 20%, защото намалението е върху стойността на билета, но не и върху таксите. Та в този случай се печели 80 ст. :)  (напр. София-Братислава)

За по-скъпите билети намалението си е отразено още в цената, която човек избира.

 

Леле, чак не ми се вярва, как самоотвержено защитавам Wizz :lol:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Билета, който наблюдавам няма намаление и не е от 19лв, нито от 19 евро дори, дори леко е поскъпнал за последната седмица, не виждам, какво има да го оспорвам, може за други дестинации  да има.

Връзка към коментар

Какво значи спрямо момента, кой момент???

Имало е случаи, когато се вдига цената за деня и с намалението е както преди или дори повече и след 3 дни реално е по-евтина спрямо деня с намалението, имало е и реални  намаления, точно сравнено с цените от преди 1 или 2 седмици.

Връзка към коментар
преди 9 минути , Alexander каза:

Какво значи спрямо момента, кой момент???

Имало е случаи, когато се вдига цената за деня и с намалението е както преди или дори повече и след 3 дни реално е по-евтина спрямо деня с намалението, имало е и реални  намаления, точно сравнено с цените от преди 1 или 2 седмици.

Спрямо непосредствено предходния момент преди да влезе в сила намалението.

С цена от преди 1 или 2 седмици не е коректно да се сравнява, тъй като тя се променя от различни фактори, най-вече купени билети за този полет.

Нали не мислиш, че си единствения който се интересува от даден полет на дадена дата и за две седмици няма да има други клиенти освен теб? ;) 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Боби каза:

Спрямо непосредствено предходния момент преди да влезе в сила намалението.

С цена от преди 1 или 2 седмици не е коректно да се сравнява, тъй като тя се променя от различни фактори, най-вече купени билети за този полет.

Нали не мислиш, че си единствения който се интересува от даден полет на дадена дата и за две седмици няма да има други клиенти освен теб? ;) 

Само, че много често, ден-два след прословутите намаления, цената е по-ниска, явно някои си връщат билетите за да падне пак цената.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.