Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В момента, Alexander каза:

Само, че много често, ден-два след прословутите намаления, цената е по-ниска, явно някои си връщат билетите за да падне пак цената.

Не, просто след като се качи цената, интересът пада, съответно цената отново се сваля - проста зависимост между търсене и предлагане.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

Само, че много често, ден-два след прословутите намаления, цената е по-ниска, явно някои си връщат билетите за да падне пак цената.

 

преди 6 минути , Боби каза:

най-вече

Но не само.

 

Никой не твърди, че на "промоция" можеш да вземеш най-евтините билети за определен полет.

Връзка към коментар
преди 41 минути , Alexander каза:

Какво значи спрямо момента, кой момент???

Имало е случаи, когато се вдига цената за деня и с намалението е както преди или дори повече и след 3 дни реално е по-евтина спрямо деня с намалението, имало е и реални  намаления, точно сравнено с цените от преди 1 или 2 седмици.

Цената се вдига заради изкупуването на билетите, когато има намаление е нормално билетите да се изкупуват по-бързо от друг път. Това не значи, че няма намаление.

Примерно намалението влиза в сила в полунощ. В 23:59 цената е 100, ако в 00:00 е 80, значи имаме намаление. По обед вече са се изкупили билетите по 100 80 и вече може да са по 150 120, но пак си има намаление, нищо че цената се е вдигнала от вчера. А какво ще стане след три дни не мисля, че ние можем да предскажем, така че няма отношение към случая.

Това го пиша подробно, за да не се създават някакви неправилни очаквания и съответно разочарования.

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , neuromancer каза:

Примерно намалението влиза в сила в полунощ. В 23:59 цената е 100, ако в 00:00 е 80, значи имаме намаление. По обед вече са се изкупили билетите по 100 80 и вече може да са по 150 120, но пак си има намаление, нищо че цената се е вдигнала от вчера. А какво ще стане след три дни не мисля, че ние можем да предскажем, така че няма отношение към случая.

Това го пиша подробно, за да не се създават някакви неправилни очаквания и съответно разочарования.

Най-точното обяснение. :yes:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
On 1/5/2018 at 11:20 AM, Olia said:

Аз следя билети за средата на април и днес имат намаление. Друг е въпроса, че все още са скъпи и ще поизчакам още малко да паднат.

А за къде следите? Понеже гледам и аз за средата на април за Мюнхен и излизат към 85лв двупосочно на човек с 20% намаление, но без  discount club. Гледам за март са по-евтини, т.е. струва ми се, че ще поевтинеят малко и за април, но дали така ще стане.. 

Връзка към коментар
На 1/6/2018 в 15:32, Silvy каза:

А за къде следите? Понеже гледам и аз за средата на април за Мюнхен и излизат към 85лв двупосочно на човек с 20% намаление, но без  discount club. Гледам за март са по-евтини, т.е. струва ми се, че ще поевтинеят малко и за април, но дали така ще стане.. 

Аз гледам Копенхаген еднопосочни, бяха по над 100 лв, сега са по около 60. Чакам да станат по 30-40 лв евентуално към края на януари може би.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 1/6/2018 в 15:32, Silvy каза:

А за къде следите? Понеже гледам и аз за средата на април за Мюнхен и излизат към 85лв двупосочно на човек с 20% намаление, но без  discount club. Гледам за март са по-евтини, т.е. струва ми се, че ще поевтинеят малко и за април, но дали така ще стане.. 

Хвърли по едно око и на Нюрнберг. Обичайно е малко по-евтино, отколкото до Меминген. Реално с влак от Нюрнберг се стига дори малко бързо до Мюнхен, отколкото от Меминген. Поне връщането може да направиш от Нюрнберг, защото полетът за София е много късно вечерта и не губиш последния ден само в транспорт към летището. Аз поне така резервирах за дните около нашия великден. Отиване през Меминген, връщане от Нюрнберг. Даже на малко по-висока цена от посочената от тебе, но понеже става въпрос за празнични дни, когато много се пътува, не ми се чакаше да падат още. А за твоите дати имаше и по-евтино.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
15 hours ago, master_of_germs said:

Хвърли по едно око и на Нюрнберг. Обичайно е малко по-евтино, отколкото до Меминген. Реално с влак от Нюрнберг се стига дори малко бързо до Мюнхен, отколкото от Меминген. Поне връщането може да направиш от Нюрнберг, защото полетът за София е много късно вечерта и не губиш последния ден само в транспорт към летището. Аз поне така резервирах за дните около нашия великден. Отиване през Меминген, връщане от Нюрнберг. Даже на малко по-висока цена от посочената от тебе, но понеже става въпрос за празнични дни, когато много се пътува, не ми се чакаше да падат още. А за твоите дати имаше и по-евтино.

 

Много благодаря за идеята! Ще погледна задължително :)

Връзка към коментар
преди 4 минути , ACM каза:

So what? Това го има от години и аз имам поне 14-15 безплатни билети благодарение на тази опция. 

Не винаги е 10%, но сега се престарават да го рекламират като нова "промоция"

Връзка към коментар
преди 1 минута , Eti* каза:

Знам, че не сте Ванги, но имам нужда от приятелско побутване или възпиране. 350-360 лева за два двупосочни до Малага безумно много ли ви се струват?

Това прави по 90 евро за 1 двупосочен билет. За мен цената е окей. София - Малага е към 4-часов полет и не очаквам ниски цени като до Италия примерно. Пък и Малага е ваканционна дестинация, включително тур. операторите имат много организирани програми с включен полет до там, т.е. пълнят полетите.

Имам поглед върху цените до Мадрид, всичко до 100 евро за двупосочен билет с включен чекиран багаж, за мен е добра цена.

За сравнение, цената на България Ер до Малага е към 500 лв. за двупосочен билет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Никакви "екстри" няма в тази цена. Но и аз не мисля, че цената е много висока. Реших да си сверя часовника, защото е нова дестинация и не знам какви са ценовите тенденции.

Връзка към коментар

На предпоследната промоция (преди седмица) закупих 2 билета до Малага за 280лв с дискаунт клуб. Цената първо ми се стори висока, но също така е по време на Великден, нова дестинация, почти 4 часа полет, хубаво време и не на последно място - Андалусия ми е слабост ...  Приятели гледат да закупят билети за нашите дати и в момента цената е 465лв  . 

Ако не сте с фиксирани дати, според мен може да изчакате до следващата промоция . 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Eti* каза:

 нова дестинация и не знам какви са ценовите тенденции.

 

Точно защото е нова, няма тенденции :)

На БГ Еър тенденциите за тази дестинация бяха ясни - винаги високи цени. Сега има шанс и те да смъкнат малко билетите с багаж и да има реална конкуренция за дестинацията с по-разумни цени и на двете авиокомпании. НО предвид че е ваканционна дестинация, билетите резервирани от туристически агенции ще играят в цената със сигурност.

Връзка към коментар

За да спя спокойно, си купих билетите. Имах Уиз кредит 120 лева, членството ми изтича след месец и щях да купя ново в близките месеци само заради тази дестинация. Направо съм на далавера :lol:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Виж вариантите в azair. com и си прецени. 

Аз също мисля,  че 90€ е приемлива цена за директен полет.  

Може би може да се постигне нещо с 20-30€ по-евтино,  но ти решаваш дали си струва загубата на време. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На ‎10‎.‎1‎.‎2018‎ г. в 10:54, rik4o каза:

Booking.com

 

booking_wizz.png.7320311cc75a06203d2c2a1eeab68bfa.png

На мен ми беше мн.полезно, благодря @rik4o:).  Досега не ми беше излизало. Та, боднах 6 нощувки за размазване не къде да е:), а във Вечния град, 10 те процента ми покриха градските такси, и отделно от Уиз точици:ok:.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
On 1/10/2018 at 8:45 PM, Eti* said:

Знам, че не сте Ванги, но имам нужда от приятелско побутване или възпиране. 350-360 лева за два двупосочни до Малага безумно много ли ви се струват?

Тъй като и мен ме интересува тази дестинация - определено цената е супер ! Аз се интересувам за периода април и май и най-добрата цена, която откривам е 180 евро на човек за двупосочен само с ръчен багаж. За кой период са вашите билети от Wizz ? 

Връзка към коментар
преди 6 часа, svetla_sp каза:

Тъй като и мен ме интересува тази дестинация - определено цената е супер ! Аз се интересувам за периода април и май и най-добрата цена, която откривам е 180 евро на човек за двупосочен само с ръчен багаж. За кой период са вашите билети от Wizz ? 

09.10-16.10

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.