Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 16.01.2018 г. в 15:15, svetla_sp каза:

Тъй като и мен ме интересува тази дестинация - определено цената е супер ! Аз се интересувам за периода април и май и най-добрата цена, която откривам е 180 евро на човек за двупосочен само с ръчен багаж. За кой период са вашите билети от Wizz ? 

 

 

Това намирам с www.azair.eu. Полетите с прекачване са с Раян и Уиз, директните - с Уиз.

 

 

THERE Wed 11/04/18 06:05 Sofia SOF 22:10 Malaga AGP 17:05 h / 1 change

BACK Tue 17/04/18 22:20 Malaga AGP 02:55 Sofia SOF 3:35 h / no change                                             €64.81

 

 

THERE Tue 10/04/18 18:40 Sofia SOF 21:40 Malaga AGP 4:00 h / no change

BACK Tue 17/04/18 22:20 Malaga AGP 02:55 Sofia SOF 3:35 h / no change                                           €94.81

 

 

THERE Sun 15/04/18 13:50 Bourgas BOJ 22:40 Malaga AGP 9:50 h / 1 change

BACK Mon 23/04/18 10:15 Malaga AGP 19:10 Bourgas BOJ 7:55 h / 1 change                                      €65.64

 

 

 

 

 

 

 

 
Редактирано от Ann
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не че е промоция, но се намират билети до Дубай за  първата половина на март за 208лв.  (с дискаунтклуб , ръчен багаж), което за такъв сезон (извън ада на летните жеги) и предвид удобните дни (удължен уикенд) е доста добра офрета, ако някой иска да се поразходи до Емирствата. 

 

image.png.c1a87c1d9bab1827bef3d6d4945556c8.png     DSC07424_ff.JPG.65d1f052bfb1a9e355de096a397b5ea5.JPG

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар
Cross another European city off your bucket list and save 50 EUR!Which fantastic city will you choose next?

We made the travel planning easier for you, because now the travel period is extended. You can start your trip until 31 December 2018! 

Use the
EUROPE50
promotion code before booking on wizztours.com!
The offer is only valid in case of a min. duration of 3 nights booking before 30 January 2018. Travel period: until 31 December 2018!
 
 
The EUROPE50 promo code is valid until 23:59 CET, 30 January 2018 and applies to flight + hotel packages available on wizztours.com with a travel period 27 Jan - 31 Dec 2018 and a minimum duration of 3 nights. To take advantage of this promotion, enter the "EUROPE50” promo code on the wizztours.com search page before launching the search. The above promo code grants a one-time €50 discount per booking which is only valid for new bookings up to 9 passengers and cannot be combined with other discounts.
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не зная дали е персонално, но едва ли ( макар че това пише, може да се пробва). Получих го на мейла за предстоящо пътуване :

 

 
interface-alert-circle_40x40.png

EXCLUSIVE €10 discount for you! 
Use our promo code 10EUR when upgrading to a checked-in bag.

How to take advantage of the discount? Simply enter 10EUR to the promo code field under payment options during checkout.

 
 
 
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 минути , funny каза:

Не зная дали е персонално, но едва ли ( макар че това пише, може да се пробва). Получих го на мейла за предстоящо пътуване :

 

 
interface-alert-circle_40x40.png

EXCLUSIVE €10 discount for you! 
Use our promo code 10EUR when upgrading to a checked-in bag.

How to take advantage of the discount? Simply enter 10EUR to the promo code field under payment options during checkout.

 
 
 

Ма как да не е персоналноооооо, на мене що никой не ми пращаааа!:rtfm:

 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , AlexandraKo каза:

Ма как да не е персоналноооооо, на мене що никой не ми пращаааа!:rtfm:

 

Абе те мен ме знаят че пътувам само с ръчен багаж и са решили да са "ларж ". Виж за теб с тези армагани дето разнасяш .... ще се охарчат и за това не пращат :biggrin:

 

ПП. Реших че може да се ползва и от други този код, защото нямам директен линк за него а само в мейл-а е упоменат. 

Редактирано от funny
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

ох много ме мъчи сега един казус: гледам БГ ер са пуснали промо билети (дестинацията която ме вълнува е Париж за началото на юли) излиза около 900 и нещо три билета....та чуденката ми е дали напред във времето на wizz цените до Париж ще паднат  за този период :(

Връзка към коментар
Преди 1 час, funny каза:

Абе те мен ме знаят че пътувам само с ръчен багаж и са решили да са "ларж ". Виж за теб с тези армагани дето разнасяш .... ще се охарчат и за това не пращат :biggrin:

 

ПП. Реших че може да се ползва и от други този код, защото нямам директен линк за него а само в мейл-а е упоменат. 

Викаш, все се тътрим с по 32 кила багажа, много скъпо ще им легна!:lol:

Абе, подозирам аз, че някой там, тайничко те обича, та все на теб кодчета;)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, funny каза:

Не зная дали е персонално, но едва ли ( макар че това пише, може да се пробва). Получих го на мейла за предстоящо пътуване :

 

 
interface-alert-circle_40x40.png

EXCLUSIVE €10 discount for you! 
Use our promo code 10EUR when upgrading to a checked-in bag.

How to take advantage of the discount? Simply enter 10EUR to the promo code field under payment options during checkout.

 
 
 

И на мен са ми пратили същия код, така че не е персонално:).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , Росина каза:

ох много ме мъчи сега един казус: гледам БГ ер са пуснали промо билети (дестинацията която ме вълнува е Париж за началото на юли) излиза около 900 и нещо три билета....та чуденката ми е дали напред във времето на wizz цените до Париж ще паднат  за този период :(

Не съм летял лятото до Париж, но ще се изненадам, ако не може да се намерят билети под 200 с дискаунт с дебнене естествено

В момента минимума за предстоящите месеци е 155-160 лв без дискаунт.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Росина каза:

ох много ме мъчи сега един казус: гледам БГ ер са пуснали промо билети (дестинацията която ме вълнува е Париж за началото на юли) излиза около 900 и нещо три билета....та чуденката ми е дали напред във времето на wizz цените до Париж ще паднат  за този период :(

Нали знаеш, че някои неща не са съвсем предвидими?

По принцип Бг еър летят до главното летище с лесен транспорт, става въпрос за юли месец, т.е. пиков период... Ако цената те устройва, взимай, иначе не (като се има предвид, че за същия период може и да не стане по-добра цената)

 

Връзка към коментар
On 1/19/2018 at 2:00 PM, Ann said:

 

 

Това намирам с www.azair.eu. Полетите с прекачване са с Раян и Уиз, директните - с Уиз.

 

 

THERE Wed 11/04/18 06:05 Sofia SOF 22:10 Malaga AGP 17:05 h / 1 change

BACK Tue 17/04/18 22:20 Malaga AGP 02:55 Sofia SOF 3:35 h / no change                                             €64.81

 

 

THERE Tue 10/04/18 18:40 Sofia SOF 21:40 Malaga AGP 4:00 h / no change

BACK Tue 17/04/18 22:20 Malaga AGP 02:55 Sofia SOF 3:35 h / no change                                           €94.81

 

 

THERE Sun 15/04/18 13:50 Bourgas BOJ 22:40 Malaga AGP 9:50 h / 1 change

BACK Mon 23/04/18 10:15 Malaga AGP 19:10 Bourgas BOJ 7:55 h / 1 change                                      €65.64

 

 

 

 

 

 

 

 

Благодаря, и аз тези открих като най-изгодни за април и вече се възползвах :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уф, с дискаунт, мискаунт, все едни сумииииии!:O:O

Седя и се почесвам, не мога да реша да купувам ли до Лисабон за август или да почакам?

С багаж, места и пр. ги докарах до повече от 700 евро за двама.:blink:

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , AlexandraKo каза:

Уф, с дискаунт, мискаунт, все едни сумииииии!:O:O

Седя и се почесвам, не мога да реша да купувам ли до Лисабон за август или да почакам?

С багаж, места и пр. ги докарах до повече от 700 евро за двама.:blink:

С БГ еър е 540лв. Вярно с едно прекачване, но са си към 100евро по-малко. 

 

lis.jpg

Връзка към коментар
преди 12 минути , AlexandraKo каза:

Уф, с дискаунт, мискаунт, все едни сумииииии!:O:O

Седя и се почесвам, не мога да реша да купувам ли до Лисабон за август или да почакам?

С багаж, места и пр. ги докарах до повече от 700 евро за двама.:blink:

Аз имам два за майските празници, 380 лева тотал с един чекиран багаж, продавам ти ги, пък ти ще си оправиш имената :lol:

Връзка към коментар
преди 23 минути , AlexandraKo каза:

Уф, с дискаунт, мискаунт, все едни сумииииии!:O:O

Седя и се почесвам, не мога да реша да купувам ли до Лисабон за август или да почакам?

С багаж, места и пр. ги докарах до повече от 700 евро за двама.:blink:

 

Народът изкупи евтинийката, когато пуснаха билетите лани. Като тръгне линията ще се нормализират надолу.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , AlexandraKo каза:

Уф, с дискаунт, мискаунт, все едни сумииииии!:O:O

Седя и се почесвам, не мога да реша да купувам ли до Лисабон за август или да почакам?

С багаж, места и пр. ги докарах до повече от 700 евро за двама.:blink:

Пробва ли на сайта на КЛМ или през kayak.it ili momondo . Имаше цени около 120 евро

 

Аз бих ти предложил с прекачване, но знам че не си им фен а и винаги искаш багаж.

Аз отиването до Лисабон го направих така:

София-Милано   престой 1 ден в Милано (ще притичаме да видим Чинкое Тере) и после Милано - Лисабон

 

През онези сайтове цената стана 25 евро за Милано-Лисабон (TAP) и 18 евро София - Милано (Ryanair) - общо 43 евро на човек.

Връшането ми вероятно ще е през Амстердам (надявам се, ако синовете ми приемат гости ;):lol:)

 

В момента TAP имат евтини билети (40-50) евро в посока, но са без багаж. С багаж не знам колко стават.

 

 

Виж за идеи и тази тема:

 

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 9 минути , bad kid каза:

Пуснаха ли Лисабон по 1500 да купувам?

6-12.06 "само" за 1090 лв.Това май е тавана с ръчен багаж.Купувай че цените падат.

Редактирано от traveler
  • Благодаря 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.