Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 6 минути , traveler каза:

6-12.06 "само" за 1090 лв.Това май е тавана с ръчен багаж.Купувай че цените падат.

Aaaaa, БГ еър за 03-08 май имат цена 483 лв/човек ( директни полети) , като "даже" връщането е с чекиран багаж ;)

Връзка към коментар

 

Преди 1 час, ven62 каза:

Пробва ли на сайта на КЛМ или през kayak.it ili momondo . Имаше цени около 120 евро

 

Аз бих ти предложил с прекачване, но знам че не си им фен а и винаги искаш багаж.

Аз отиването до Лисабон го направих така:

София-Милано   престой 1 ден в Милано (ще притичаме да видим Чинкое Тере) и после Милано - Лисабон

 

През онези сайтове цената стана 25 евро за Милано-Лисабон (TAP) и 18 евро София - Милано (Ryanair) - общо 43 евро на човек.

Връшането ми вероятно ще е през Амстердам (надявам се, ако синовете ми приемат гости ;):lol:)

 

В момента TAP имат евтини билети (40-50) евро в посока, но са без багаж. С багаж не знам колко стават.

 

 

Виж за идеи и тази тема:

 

 

Ми две седмици, как без багаж? То, верно, че е лято и може поне с един куфар, ама, кат съм свикнала.:(

Много ти благодаря, сега ще го видя и твоето трасе.:))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Най-добрите оферти за хотели + 10% Wizz Air кредит!

Резервирайте Сега За Една Вълнуваща Година, Изпълнена С Нови Пътувания И Приключения.

WizzAir header

Ето как ми изпратиха wizz air.:)

Връзка към коментар

HOT!! Non-stop from London, UK to Reykjavik, Iceland for only £20 roundtrip (& vice versa for €20) (members only)

DEPART:
London, UK

ARRIVE:
Reykjavik, Iceland

RETURN:
London, UK

DATES:
Availability from April to June 2018

 

http://www.secretflying.com/posts/non-stop-from-london-uk-to-reykjavik-iceland-for-only-86-roundtrip/

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , anichka_p каза:

Мисля, че е за всички полети

 

* всички полети до 31.05, за юни и юли няма намаление.

Малко е подвеждаща тази промоция, някой от "службите" да е на линия за глоби? ;)

Връзка към коментар
преди 2 минути , Боби каза:

* всички полети до 31.05, за юни и юли няма намаление.

Малко е подвеждаща тази промоция, някой от "службите" да е на линия за глоби? ;)

Да, сега видях, че е за полети до 31.05 :)

Аз понеже дебна едни билети за края на март и хич не погледнах датата

Връзка към коментар
преди 10 минути , rdd каза:

НАМАЛЕНИЕ 20% само днес за полети до края на месец май 2018 г. Наистина са реални поне за дестинацията, която ме интересува Варна-Лондон-Варна,

Е, това и вчера го имаше, за членовете на дискаунт клуба, днес даже може да са се вдигнали цените :lol:

Връзка към коментар
The longer you stay, the bigger your discount is!

Come on! We both know thatwhichever destination you choose, you’ll come back withawesome memories.

Make up your mind until 12th March to get a €10/night discount in addition to great travel experiences!

3-night stay → €30 discount
5-night stay → €50 discount
15-night stay → €150 discount 

Use the following code before booking:
UPTO150
Code expires: 12th March 2018.
Travel period: until 31th October 2018.
Discount applies to minimum 1 and maximum 15-night stays.
 
The UPTO150 promo code is valid until 23:59 CET, 12th March 2018 and applies to flight + hotel packages available on wizztours.com with a travel period 7th March – 31th October 2018 and a duration of 1-15 nights. To take advantage of this promotion, enter the "UPTO150” promo code on thewizztours.com search page before launching the search. The above promo code grants a one-time discount per booking which is only valid for new bookings up to 9 passengers and cannot be combined with other discounts. Total amount of the discount depends on the duration of the trip: the website will apply a 10-Euro price reduction multiplied by the number of nights selected.
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 16 минути , antea каза:

WIZZ имат днес и утре 30% намаление на някои полети до 30 април 

Бърза проверка показва наистина намалени цени и то за удобни дати. Кратък пример - уикенд в Мадрид в края на другата седмица, двупосочни билети за 104 лева на човек :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Виждам на началната страница на Уиз обявено -20% за всички полети до 30 април, но не ми се отразява намалението, когато избирам различни дестинации. Къде греша? При вас отразява ли се някакво намаление?

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , menki каза:

Здравейте! Виждам на началната страница на Уиз обявено -20% за всички полети до 30 април, но не ми се отразява намалението, когато избирам различни дестинации. Къде греша? При вас отразява ли се някакво намаление?

Не грешиш. Не излизат намаления. Оплескали са се нещо. :mad:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

На мен пък ми излизат намаленията... София - Шарлероа за 30.03 ми го дава ‎lv30.39 с дискаунт и ‎lv46.39 без 

Явно в момента оправят кашата. Повечето дестинации излизат вече с намаление, но има такива, на които намалението е начислено само върху нормалната цена, но не и на дискаунт клуба. Например до DTM виждам цена 127.19 лв без дискаунт и 134.99 лв с дискаунт клуб :lol:

Явно сега си ги въвеждат в системата. До час-два би трябвало всичко да се оправи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, master_of_germs каза:

Явно в момента оправят кашата. Повечето дестинации излизат вече с намаление, но има такива, на които намалението е начислено само върху нормалната цена, но не и на дискаунт клуба. Например до DTM виждам цена 127.19 лв без дискаунт и 134.99 лв с дискаунт клуб :lol:

Явно сега си ги въвеждат в системата. До час-два би трябвало всичко да се оправи.

На мен не ми излизат никакви намаление, с Дискаунт или без. 

 

Иначе да кажа - Атина има страхотни цени цяло лято - юни, юли, август по 19.99.

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Намалението е за полети до 30.04

Сутринта имаше надпис, но нямаше намаление. После видях 1 лв намаление. Но преди малко цената беше паднала с 6 лв от сутрешната. Явно са го оправили.

Става върпос за София-Брюксел пре април.

 

Връзка към коментар

Появи ми се това, но още не ми зарежда зимната програма... Явно оправят системата, но мисля, че е вече тук :)

image.png.2b49e7c24d9c745408368f4b27e0f332.png

Редактирано от Pepi Popova
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.