Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Ivko каза:

То от две седмици си бяха на 19.90лв почти целия юли

Именно, това доказва, че има реално намаление!

А @aleksandrina е намекнала, че връщането става чувствително по-евтино днес с намалението

Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Не ги бях заглеждала. Сега метнах едно око, че ми е в плановете като цяло. :)

 И почти целия юни бяха на 19.90лв за Барселона, както и за Рим,Милано,Болоня,Атина

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

1 hour ago, Ivko said:

Тъпото е ,че преди седмица си взех връщане Барселона-София август за 40лв с идеята сега да намеря отиване ама тц..тц... до сега винаги връщането е било проблем и по-скъпо сега обратно

Началото на август (както и края на юли) има в диапазона 25-40 лв. София - Барселона с WDC. Предоплагам, че си ги видял. :)

 

*WDC - WIZZ DISCOUNT CLUB

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, но за жалост мога чак след 17-ти август...ами ще чакам и гледам или търся прекачване,че няма да им там 150лв в едната посока..нещо са се пооляли тази година.Миналата пак за рождения, но на 18-ти взех два двупосочни пак за август за 145лв :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Боби каза:

И както някой правилно заподозря, кредита за април ще го налеят като свърши промоцията. Ама че са дребнави тия :rtfm:

И аз чакам априлския, и май ще е по-изгодно като дойде и ги събера да купя с тях на 20% при обикновено намаление, отколкото сега при 30%.

Знаете ли, могат ли да се ползват 2-та кредита заедно при покупка на 1 билет?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Емика каза:

И аз чакам априлския, и май ще е по-изгодно като дойде и ги събера да купя с тях на 20% при обикновено намаление, отколкото сега при 30%.

Знаете ли, могат ли да се ползват 2-та кредита заедно при покупка на 1 билет?

Съгласен :) Те реално не са 2, идват като отделни, но общата сумата се ползва.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 3 часа, Боби каза:

И както някой правилно заподозря, кредита за април ще го налеят като свърши промоцията. Ама че са дребнави тия :rtfm:

Абсолютно. И с това ДО 30% съвсем издразниха. Всичко, което дебна, излиза само с 20% намаление. Поне да бяха пуснали всичко на -30% за да се усети като рожден ден, че иначе в момента си е почти като стандартната промоция.

 

И все пак да им е честит празника :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Абсолютно. И с това ДО 30% съвсем издразниха. Всичко, което дебна, излиза само с 20% намаление. Поне да бяха пуснали всичко на -30% за да се усети като рожден ден, че иначе в момента си е почти като стандартната промоция.

 

И все пак да им е честит празника :)

+1

Следя Айндховен - София, юли, и намалението според тях е 20%, но леко са дигнали цената на билета т.е. реалното намаление е около 10%. В абсолютни стойности - 4 euro.

Все пак са най-евтините. Ryanair са по-скъпи. А Transavia пък съвсем. Дори като си прибавя 20-25 евро Амстердам-Айдховен пак се връзва с Wizzair и то с над 20-на евро.

От инат ще чакам.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Според Вас дали цените след тази 'истерия' сега с намалението има вероятност да паднат или ще си останат така високи или ще се покачват,че не помня как е било преди?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 минути , Ivko каза:

Според Вас дали цените след тази 'истерия' сега с намалението има вероятност да паднат или ще си останат така високи или ще се покачват,че не помня как е било преди?

Погледнах си кристалната топка. Тя ми се изсмя и каза да я питам за всичко друго, но не и за цените на Уиз.

  • Харесвам 2
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Погледнах си кристалната топка. Тя ми се изсмя и каза да я питам за всичко друго, но не и за цените на Уиз.

Моята казва, че цените им се нормализират между 80-тия и 45-тия ден от полета.

Ама тя, моята, не смее и да си помисли да се перчи пред @Георги Матеев -ата.

  • Смея се 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 9 минути , ven62 каза:

Моята казва, че цените им се нормализират между 80-тия и 45-тия ден от полета.

Ама тя, моята, не смее и да си помисли да се перчи пред @Георги Матеев -ата.

Май ще трябва да си запознаем топките - да си обменят информация...

  • Смея се 6
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 48 минути , Ivko каза:

Според Вас дали цените след тази 'истерия' сега с намалението има вероятност да паднат или ще си останат така високи или ще се покачват,че не помня как е било преди?

 

 Цените дори в промоцията варират - падат. Трябва да нацелиш системата. :)Това " Остават само 2 места на тази цена" е за лаици. При купени 3 билети, цената е същата  с този текст. Все пак ще разходим кучето на спотинг @ Е.Венизелос в дневната ротация:dancing:

Редактирано от Hollywood
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Hollywood каза:

 

 Цените дори в промоцията варират - падат. Трябва да нацелиш системата. :)Това " Остават само 2 места на тази цена" е за лаици. При купени 3 билети, цената е същата  с този текст. Все пак ще разходим кучето на спотинг @ Е.Венизелос в дневната ротация:dancing:

 Да се надяваме,че се сдобих с билет барселона-софия сега отиването го мъдря..

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

Според Вас дали цените след тази 'истерия' сега с намалението има вероятност да паднат или ще си останат така високи или ще се покачват,че не помня как е било преди?

Шансът е 50 на 50 - или ще паднат или ще се вдигнат цените. :biggrin:  
(Перефразирам вица за блодинката, която на въпрос какъв е шансът да срещне динозавър на площад "Славейков", отговорила:  " 50 на 50 - или ще го срещна, или няма да го срещна" :biggrin: ) 

Иначе уж съществува някаква доста условна тенденция, спомената и от Ven62 : 

преди 2 часа, ven62 каза:

 цените им се нормализират между 80-тия и 45-тия ден от полета.

Но наистина е условна - зависи от дестинацията, от периода на годината и от някакви други, неизвестни фактори. 
Веднъж леко се опарих за едни свързващи полети, разчитайки на тази теза "два месеца преди полет са най-добрите цени".  Цените не само че не се понижиха, а се вдигнаха сериозно и трябваше да търся алтерантиви. 
Друг път се случва да работи схемата...

Ако някой проявява интерес от някакъв вид статистика - около половин година следих цените за два свързващи полета до Париж SOF-BVA  BVA-SOF и реших да си записвам данните с нАучна цел. :biggrin: Прикачвам долу един файл. 
Подробна статистика се намира и в някои сайтове, като например azair. 
В доброто старо време пък БигМак имаше едни маймунки :biggrin:, които му събираха информация за цените на всички полети за всички дати и дестинации на Уиз  - който се интересува - може да ги намери, например - тук

 

 

SOF-BVA-SOF WIZZ prices.doc

 

 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Интересна статистика от която виждам, че преди полета броени седмици да не кажа дни цените са надолу от първоначалните. А и като се замисля поне според мен от сега е нормално за виоски цени за август месец примерно и то за морски дестинаций, че се правят плануване на почивки отпуски и.т.н. И е нормално седмица,две,три преди желаната дата да има поевтиняване,че малко хора могат от днес за утре да си плануват почивката и да чакат до последно ниски цени.

Връзка към коментар
преди 12 минути , Ivko каза:

 И е нормално седмица,две,три преди желаната дата да има поевтиняване,че малко хора могат от днес за утре да си плануват почивката и да чакат до последно ниски цени.

Стига да са останали билети ... ;)
А и по принцип за летните, отпускарски месеци и август особено, е много вероятно цените да си останат високи. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Фичо каза:

Стига да са останали билети ... ;)
А и по принцип за летните, отпускарски месеци и август особено, е много вероятно цените да си останат високи. 

 Значи е чист късмет, че миналата година се сдобих пак за РД с два двупосочни до барселона август за 145лв :lol: , но като цяло тогава си бяха и по-ниски цените...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 44 минути , Фичо каза:

Шансът е 50 на 50 - или ще паднат или ще се вдигнат цените. :biggrin:  
(Перефразирам вица за блодинката, която на въпрос какъв е шансът да срещне динозавър на площад "Славейков", отговорила:  " 50 на 50 - или ще го срещна, или няма да го срещна" :biggrin: ) 
 

SOF-BVA-SOF WIZZ prices.doc

 

 

МАлеее, толкова труд за сравнението. Като сложим и онзи 100 километров трансфер от/до Бово, Бове или какво е там.

Я се почерпи с 4 полета на Ер Сербия до Шарл де Гьол :)

 

Project2.png.130bc4252242e20a048026c7c4af0b83.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И за септемри ми се виждат много неприятни цените, което по стандартната схема е разбираемо, само дето аз не търся нищо преди 20.09. 
Има ли изобщо за някъде хубави/"магелански" оферти с тази "промоция"? Без да искам нищо конкретно, че графикът е пълен, само от любопитство порових, ама нищо интересно не намирам. 

Нищо общо с темата за промото - снощи гледах цени (случайно) София - Малага - за юни имаше от 19лв. 

И да питам, за важното за мен - не съм си получил кредита по сметката, за едни нощувки, някой има ли опит къде да пиша? 

мерси

Редактирано от stormbringer
Връзка към коментар
преди 3 часа, stormbringer каза:

И да питам, за важното за мен - не съм си получил кредита по сметката, за едни нощувки, някой има ли опит къде да пиша? 

мерси

И аз още чакам кредит от нощувки в началото на април. Същото и с Раъйн. Друг път до 10-12 число са ги превели.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.