Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На ‎15‎.‎8‎.‎2018‎ г. в 11:14, valpet каза:

 Има ли някой промо код за УИЗ,който може да се ползва на сайта им?

Don't hesitate more: visit the wizztours.com website and let us inspire you with our best FLIGHT + HOTEL offers. Moreover, you can now book with 100 € discount!

Use the
SUMMER100
promotion code and enjoy the summer! 
 
Code expires: 22th August 2018.
Travel period: until 31th March 2019. Discount applies to minimum 7 night stays.
 
 
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Нещо са се побъркали Уиз. Намаление има далеч не за всички дестинации, както рекламират. Т.е може би е за всички, но за определени дати. Например Будапеща на 8.09 ми излиза без намаление, но на 11.08 има уж. 

 

 

3B4EA5D3-75D5-45E7-B182-5EDB627B8701.jpeg

 

 

Едит: Ивко ме е изпреварил. 🙂

Редактирано от yordanov
Връзка към коментар

Прав си, просто толкова съм свикнала на щастливи случайности и намаления в последния момент, че взех да ги приемам като даденост. Вътрешните на Бг ер например падат чувствително седмица -пет дни преди полета, ако не са през уикенда.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , Ivko каза:

Намаление има само на някой полети/дестинации и то са обозначени с червено. Явно гледаш полети, където са без намаление.

 

 

A5D962ED-6B80-4BC0-A291-A67672F3D4A1.jpeg

В банера им пише "Всички полети, всички дестинации"  И това ако не е потвеждане на потребители незнам... А и вече тази реклама я няма....просто съм без думи

Редактирано от Росина
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 45 минути , yordanov каза:

Нещо са се побъркали Уиз. Намаление има далеч не за всички дестинации, както рекламират. Т.е може би е за всички, но за определени дати. Например Будапеща на 8.09 ми излиза без намаление, но на 11.08 има уж. 

 

 

3B4EA5D3-75D5-45E7-B182-5EDB627B8701.jpeg

 

 

Едит: Ивко ме е изпреварил. 🙂

И за Братислава положението е същото. Някой дати/полети са с посочено 20% намаление, за други няма намаление.

Претенциозното заглавие на главната им страница "all flights, all destinations … " просто не е вярно - поредния търговски трик.

 

Докато пиша тук - те взеха че махнаха рекламката си (тази, която Таньо е постнал)

Но неверен/заблуждаващ мейл съм си получил. :wink:

… Квото - такова.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Росина каза:

Вчера цените си бяха същите като днешните ( на това което следя) , незнам защо лъжат като разпрани за пореден път!!!

Лъжат, защото им се позволява години наред.

Моментално могат да бъдат подведени под отговорност за заблуждаваща реклама и нелоялна конкуренция.

Къде са КЗП и КЗК!?  

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , Росина каза:

"Всички полети, всички дестинации"

преди 6 минути , ven62 каза:

"all flights, all destinations … "

Мдааа... Всички полети, всички дестинации, но не всички дати... :girl_crazy:

 

преди 7 минути , Росина каза:

И това ако не е потвеждане на потребители незнам...

преди 6 минути , ven62 каза:

поредния търговски трик.

Просто се съревновават с МОЛ кой ще измисли по-долни и подмолни номера за правенето на клиентите по-недоволни и отвратени от тях... 

 

Цитат

Due to a technical issue, you may experience difficulties in booking discounted tickets for today’s promotion on our website and app. We are working on the resolution and we sincerely apologize for any inconvenience caused.

Хехехе... Що пък нямаше веднъж технически проблем в полза на клиентите? 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Таньо каза:

Лъжат, защото им се позволява години наред.

Моментално могат да бъдат подведени под отговорност за заблуждаваща реклама и нелоялна конкуренция.

Къде са КЗП и КЗК!?  

И те са офф като търговския регистър 🤣

  • Браво 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , Фичо каза:

Наистина ли очакваш нещо от КЗК (Комисията за защита на картелите) ? :wink3:

Напълно прав си ... , а колко пари от глоби могат да влизат в хазната ...

Нищо не очаквам. 🤐

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 22 минути , Таньо каза:

а колко пари от глоби могат да влизат в хазната ...

То и от глоби за неправилно паркиране и репатриране на такива автомобили може, ама що да си създават главоболия и да се мъчат да ги накарат да платят, като по-лесно е да вдигнат данъците и парите да дойдат от ония, които така или иначе плащат? :angry2:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Boo каза:

Да, и аз следя полет от София до Женева за февруари, както и Лутън - Варна, но цените не са мръднали, никакви 20 % няма! 

Отдолу  пишеше с малки букви за полети до 30. октомври

Редактирано от Климент
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

И за Братислава положението е същото. Някой дати/полети са с посочено 20% намаление, за други няма намаление.

Претенциозното заглавие на главната им страница "all flights, all destinations … " просто не е вярно - поредния търговски трик.

 

Докато пиша тук - те взеха че махнаха рекламката си (тази, която Таньо е постнал)

Но неверен/заблуждаващ мейл съм си получил. :wink:

… Квото - такова.

 

Да се коригирам:

Оправили са полетите до/от Братислава т.е за всички полети през септември/октомври има 20 % намаление.

 

Но аз пак не съм доволен - сега билетите за моите дати са с 1.60 лв. по-евтини т.е. набутал съм се с почти цяло евро.:angry2::wink::biggrin:

 

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 27 минути , ven62 каза:

Но аз пак не съм доволен - сега билетите за моите дати са с 1.60 лв. по-евтини т.е. набутал съм се с почти цяло евро.:angry2::wink::biggrin:

 

Не ти върви с тоя Wizz... Я пробвай с Ryan... Ма като ти знам късмета, я буря ще се извие, я стачка на френските авиодиспечери ще обявят, та хем ще ти канселират полета, хем няма да можеш и да се жалиш и да получиш обезщетение... :sarcastic: Леле... Тоя @Фичо и тая @chandni са ужасни! :sarcastic:

 

@ven62, шегата си е шега.... Пожелавам ти само такива "дертове" да те "тревожат" и да нямаш нито един отменен полет! 🙂

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , ven62 каза:

Да се коригирам:

Оправили са полетите до/от Братислава т.е за всички полети през септември/октомври има 20 % намаление.

 

Но аз пак не съм доволен - сега билетите за моите дати са с 1.60 лв. по-евтини т.е. набутал съм се с почти цяло евро.:angry2::wink::biggrin:

 

Че и ДСК са те минали допълнително с още няколко стотинки кешбек... Пусто закръгляне надолу дето правят по тея Уиз карти! 😀

  • Смея се 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

Да се коригирам:

Оправили са полетите до/от Братислава т.е за всички полети през септември/октомври има 20 % намаление.

:agree:

Но аз пак не съм доволен - сега билетите за моите дати са с 1.60 лв. по-евтини т.е. набутал съм се с почти цяло евро.:angry2::wink::biggrin:

 

Сакъъъън, не ровичкай повече, да не ти стане нещо!:diablo:Че, току -виж, станеш утре и цената паднала на лев и седемдесЕ.😎😎

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.