Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 19 часа, Климент каза:

Отдолу  пишеше с малки букви за полети до 30. октомври

Да, но и на тези до 30 октомври също нямаше отстъпка, поне на много от тях.

Връзка към коментар
преди 26 минути , funny каза:

Не зная дали все още се водят промоции тези 20% които през ден ги премятат , но днес ги пуснаха пак 🙂

 

 

Screen Shot 2018-08-23 at 13.05.15.png

Доколкото четох това е като извинение, защото вчера нещата не са работели както трябва

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 16 минути , neuromancer каза:

Доколкото четох това е като извинение, защото вчера нещата не са работели както трябва

Дали не четат сайта?!

Споменаването на КЗП и КЗК никога не трябва да се приема лековато  @Фичо

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Има ли смисъл според вас да чакам друга промоция за София-Бари-София, за април 2019? В момена ми дава цена от около 160 лв на човек, аз все се надвам на 40 за двупосочен. Има много време, има ли шанс да пуснат някакви за по 20ина лв?

Връзка към коментар
преди 14 минути , Аmélie каза:

Има ли смисъл 

Чак 40 може и да не стане, но до април има много време, със сигурност ще падне от 160лв. 
Най-добри цени за полети през пролетта обикновено съм намирал седмица-две след нова година. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ле-ле, колко съм добър.

Днешното намаление (не самия билет) само на един от билетите (София - Братислава - София) е повече от двата, които взех преди 10-на дни.

При това с точките от КК ДСК-Wizz. 

:grin::dance3:

Редактирано от ven62
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 59 минути , Аmélie каза:

Има ли смисъл според вас да чакам друга промоция за София-Бари-София, за април 2019? 

Още е рано и ще паднат още повече, че април не е сезон, а и винаги са надути цените в началото, като пуснат билети за следващ сезон въпреки, че аз взех онзи ден до Бари точно за юли по 38 лв еднопосочно, но като цяло вече такива билети 20-40 лв не се намират като миналата година. За това лято нямаше евтини до там.

Връзка към коментар

Супер, значи няма да бързам да купувам сега. Чак на 20 еднопосочно не се надявам, но 160 ми се струваше множко за тази дестинация, имайки предвид, че не съм ограничена от дати. Благодаря ви.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Аmélie каза:

Супер, значи няма да бързам да купувам сега. Чак на 20 еднопосочно не се надявам, но 160 ми се струваше множко за тази дестинация, имайки предвид, че не съм ограничена от дати. Благодаря ви.

Миналата година летях юли месец за 40лв двупосочно и после септември пак за 50лв, но уви това лято такива цени не можах да постигна, а има и нещо друго, че вече полетите са понапълнени от тур оператори конкретно за полети до Бари, като се почне от юни до септевмри и повече вероятност има в този диапазон да има евтини полети, че Уиз като достигнат един лимит от печалба за даден полет после пускат билети с цел запълване на самолета и се появяват и по 20лв

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 3.09.2018 г. в 10:30, Ivko каза:

Да и като да ми е гадно снощи взех 4 двупосочни билета и изгорях с цели 20лв, но пък са платени с Уиз карта и съм 80ст на плюс 😂

За къде и кога ще летиш? 

5 лева билет си е супер цена

Връзка към коментар
преди 2 минути , antony2001 каза:

За къде и кога ще летиш? 

5 лева билет си е супер цена

 Не имах предвид, че в деня с промоцията билетите ми излизат общо с 20лв по-евтини 🙃

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Ле-ле, колко съм добър.

Днешното намаление (не самия билет) само на един от билетите (София - Братислава - София) е повече от двата, които взех преди 10-на дни.

При това с точките от КК ДСК-Wizz. 

:grin::dance3:

Аз вчера взех билети София-Братислава- София за абсолютно същата сума на каквато са и днес, а уж днес има намаление на всичко 20% 🤔 т.е бяха до преди час, вече са дори по - скъпи

Редактирано от Росина
Връзка към коментар
преди 7 часа, Аmélie каза:

Има ли смисъл според вас да чакам друга промоция за София-Бари-София, за април 2019? В момена ми дава цена от около 160 лв на човек, аз все се надвам на 40 за двупосочен. Има много време, има ли шанс да пуснат някакви за по 20ина лв?

Аз тази година купих в началото на март за края на април и бяха около 30лв в посока ( имаше някаква акция на Wizz въпросния ден все пак) . Понеже не можах да напасна и отиването и връщането на разумни цени , комбинирах го с Неапол като отиване и връщане ми се върза под 70лв. Автобус Неапол-Бари беше 5-7евро, около 3часа.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 Аз вече трета година ходя до Бари в топ сезон юли /август и спокойно се намират двупосочни билети до 60-70 лв, естествено ако имате фиксирани дати, може и да не са толкова евтини.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
На ‎4‎.‎9‎.‎2018‎ г. в 13:13, Аmélie каза:

Супер, значи няма да бързам да купувам сега. Чак на 20 еднопосочно не се надявам, но 160 ми се струваше множко за тази дестинация, имайки предвид, че не съм ограничена от дати. Благодаря ви.

Аз смятам, че 160 лв. е много висока цена. Моят двупосочен за октомври е 77.98 лв. Ще паднат, не бързай.

Връзка към коментар
На 22.08.2018 г. в 13:50, Росина каза:

Миналата седмица пуснах жалба до тези "хубавци" срещу Wizz само защото ми е много интересен отговора им.Чакам го с нетърпение 🤪

По повод моята жалба към КЗП, което пуснах на 15.08.18г. от КЗП на 28.08 18 са я препратили на Европейски потребителски център, от който пък ми звъннаха вчера(20.09.18.) да питат дали съм си получила точките. Всички действат "скорострелно". 🤣 Обясних им, че не е проблема в моите точки, а в това че не може те да пишат мейл че точките ще бъдат възстановени до 30 дни, а това всъщност да не се случва и с това си заблуждаване на потребителите да не получават никакви санкции в последствие. Жената от този Европейски потребителкси център ми заяви, че компанията е регистрирана в Чужбина и аз като бг гражданин не мога да претендирам за наказание, единственото което можело да се направи било от тяхна страна в обобщените доклади в края на годината които пращали на Европейската Комисия да присъстват много такива жалби ( за което обаче хората не си правят труда да се жалват) , за да се видело от Европейската Комисия, че това не са спорадични случаи  и тя от своя страна вече да предприеми някакви действия с предложения към страната в която е регистрирана компанията!!!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.