Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

То реално са по толкова 19.99лв минус административната такса 16 лв се получава там някъде, но много хора се заблуждават, че реално има билети за 2лв и съдят вече...

преди 1 минута , aleksandrina каза:

Получих същия мейл, обаче цена от 1€ няма!

 

😊😁

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Съвсем се оляха вече с това ценообразуване! И Wizz, и Ryanair.

1€, 5€... после такси, багажи, приоритита...

Някога преди години имаше реална цена от 2 лв София - Будапеща. Та с това 1€ сега...

Веднага се редактирам!!!!

Цена от 2 лв има. Когато търсиш, пише 19,99 лв (с търсачка на цени), но когато зареди датите са си 2 лв.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз го видях имейла, ама няма такава цена 🙂

иначе пише включена такса *Еднопосочна цена, включваща всички данъци, административни и други задължителни такси и една ръчна чанта (максимални размери: 40x30x20 см). Багаж на колелца и всеки чекиран багаж подлежат на допълнителни такси. 

Връзка към коментар
4 minutes ago, atrencheva said:

И аз го видях имейла, ама няма такава цена 🙂

иначе пише включена такса *Еднопосочна цена, включваща всички данъци, административни и други задължителни такси и една ръчна чанта (максимални размери: 40x30x20 см). Багаж на колелца и всеки чекиран багаж подлежат на допълнителни такси. 

Има. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Ivko каза:

Да но като търсиш с гъвкавата търсачка не излизат

 

 

Untitled.jpg

На мен ми излиза 2 лв за 25.12. от сайта, избрах гъвкави дати и за януари ми излизат, и за февруари...

 

Screenshot from 2018-12-21 12-16-57.png

Редактирано от Моника
Връзка към коментар

Преди месец имах билети от Ейлат,но изтървах последния влак за София от провинцията,защото някакъв самоубиец се хвърлил пред локомотива в Стара Загора.Добре,че оживял.

С новите цени на багажа,както и при Ryan и да намалят билетите,пак им е на сметка.🙂

Тези дестинации до Израел са доста изнервящи с проверките по летищата там.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Ники Петров каза:

На мен нв ми излиза тази цена

Ако си с български IP адрес - го смени с немски или британски. Може и още по-евтино през flug.idealo.de, но в този случай плащането е през Giropay.

 

image.png.81b98082ff1f778de49fb1a5f4fa923f.png

 

image.png.ba620c152f1a7f0f3a6f013cf87bc1a1.png 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 6 минути , koliob каза:

Ако си с български IP адрес - го смени с немски или британски. Може и още по-евтино през flug.idealo.de, но в този случай плащането е през Giropay.

 

image.png.81b98082ff1f778de49fb1a5f4fa923f.png

 

image.png.ba620c152f1a7f0f3a6f013cf87bc1a1.png 

Иска ми горопей

Връзка към коментар

Имайте предвид, че Ейлат през зимата е ужасяващо скучен и няма какво да се прави. Тези билети съвсем неслучайно са почти безплатни.

 

Ако някой гледа Ейлат с идеята да отскача до Йордания - да има предвид, че на сухопътната граница ще си плати доста скъпата йорданска виза (при кацане директно в Акаба иначе визата е безплатна). Отделно, че на влизане обратно и йорданците и израелците бият печати в паспорта, което е проблем за някои бъдещи дестинации и може да наложи преждевременна смяна на документа.

 

А ако ходенето до Ейлат е с цел разглеждане на Израел - в пъти по-удобно е да се кацне в Тел Авив, полетите и до там не са скъпи.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.