Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 9 минути , Goal & Boss каза:

Виц еър пак са пуснали намаление за „определени дестинации“, само днес 🙂

 

На 21.12.2018 г. в 15:28, Георги Матеев каза:

Добро промо, но определено не може да бие Уиз билета до Лисабон за 2300 лв, който бях намерил миналата година... 🤣

 

Untitled.jpg

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Тия 20% май вече не представляват голям интерес и никой не се вълнува вече толкова 😂

-20% отдавна не е на мода. За 4 часа ДСК прехвърли точките към Уиз, от което няколко безплатни билета влезнаха в кошницата.:dance4:

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Hollywood каза:

от което няколко безплатни билета влезнаха в кошницата.

Безплатни определено не са! Това, че ползваш кешбека на картата, не означава, че е безплатен. Ако получаваше истински пари като кешбек по картата, можеше да си купиш билета с която си искаш компания, а в случая - само с Wizz. Единственото предимство е, че получаваш двоен кешбек, но пък както казах - това си има своето неудобство, а именно, че си ограничен до купуването на билета от една конкретна компания.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

Битката за Виена (с Ryan) се ожесточава :grin:
Билети по 1€ на посока от Виена през януари, февруари и тук-там март.  

 

image.png.b3e29946cefa3a75c7545bb5d040593f.png

image.png.7a1d85bf7668565e0fe8c7d8f68de794.png

image.png.ddc0662a3a19bc876af41cb4c3788bd4.png

image.png.1843571b464fbed5a64a101b1aebcb5a.png

image.png.162e12b4e4eff798ec32b6c9ca6893ae.png

image.png.fdeed4417d905c1f4c7c2ffbeabc4081.png

image.png.6a275dee6a8d57515b02b3807fb6eaec.png

image.png.52f7b758f4036f668896cb48406bcdf5.png

 

И от Лондон 🙂

 

London, UK to European cities for only £1 one-way

 

https://www.secretflying.com/posts/crazy-hot-london-uk-to-european-cities-for-only-1-one-way/?fbclid=IwAR0MJ5gAcwzs2WxO44wbjVObpgrla_LtmQXseZLyxZHMrsg97PgZ1JTnNRM

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Битката за Виена (с Ryan) се ожесточава :grin:
Билети по 1€ на посока от Виена през януари, февруари и тук-там март.  

 

image.png.b3e29946cefa3a75c7545bb5d040593f.png

image.png.7a1d85bf7668565e0fe8c7d8f68de794.png

image.png.ddc0662a3a19bc876af41cb4c3788bd4.png

image.png.1843571b464fbed5a64a101b1aebcb5a.png

image.png.162e12b4e4eff798ec32b6c9ca6893ae.png

image.png.fdeed4417d905c1f4c7c2ffbeabc4081.png

image.png.6a275dee6a8d57515b02b3807fb6eaec.png

image.png.52f7b758f4036f668896cb48406bcdf5.png

 

Да но Раян нямат Виена-Варна, а също има полети по 1 евро хахха и така двупосочен излиза 10.99 евро 

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Хи, и без това имах кредит от нощувки който щеше да изгори, за едно бързо следобедно кафе полетите от Варна стават 🙂

Редактирано от logist13
Връзка към коментар

Аз нещо не ми е ясно как може да има такива цени от 1 евро? Нали за всеки билет се плаща административна такса, а в случая тази такса тук е 0, кой я плаща тогава?

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
На 21.01.2019 г. в 18:45, muffytoz каза:

Защо като дам на планиране на пътуване в уиз еър не ми излизат тези билети по 1 евро 

те това го правят все за зимния сезон, за най-студените месеци...

Стари трикове, да не са празни самолетите. Още от месец са пуснали Виена-Овда (Ейлат) за едно евро

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

7-night stay at very well-rated 4* hotel in Dubai + direct flights from Sofia for only €159! Еха за страхотна оферта! 

Travel dates:
June 1-8

Routing:
Sofia – Dubai (DWC) – Sofia

89533079

 

SheikhZayedMosqueAbuDhabiUnitedArabEmirates-ST

 

sof-dub.png

За повече инфо тук.

 

  • Харесвам 11
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Иван Попов каза:

7-night stay at very well-rated 4* hotel in Dubai + direct flights from Sofia for only €159! Еха за страхотна оферта! 

Travel dates:
June 1-8

Routing:
Sofia – Dubai (DWC) – Sofia

89533079

 

SheikhZayedMosqueAbuDhabiUnitedArabEmirates-ST

 

sof-dub.png

За повече инфо тук.

 

Да се има предвид, че Рамадан продължава до 4-5.06 тази година.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 30 минути , CarpeDiem каза:

Да се има предвид, че Рамадан продължава до 4-5.06 тази година.

до 3 юни продължава (след ифтара на 3 юни е вече Рамазан Байрам http://www.takvim.com/2019_takvimi.html ), но това няма значение.  Офертата е супер, ама да си стоите само в хотела, навън ще се изпържите.  Аз бях около Гергьовден преди 2 години, беше 45 градуса в Дубай и 46 в Абу Даби. Представям си какво е месец по-късно. Неслучайно билетите през лятото до Дубай са ниски, имаше за 67 лв на Уизеър през юли и август. 

 

@Иван Попов

И само да вметна относно двете снимки: ВТОРАТА НЕ Е ОТ ДУБАЙ, а офертата все пак е за хотел в Дубай!

Втората снимка е от гр. Абу Даби, джамията Шейк Зайед

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , montepinar каза:

до 3 юни продължава (след ифтара на 3 юни е вече Рамазан Байрам http://www.takvim.com/2019_takvimi.html ), но това няма значение.  Офертата е супер, ама да си стоите само в хотела, навън ще се изпържите.  Аз бях около Гергьовден преди 2 години, беше 45 градуса в Дубай и 46 в Абу Даби. Представям си какво е месец по-късно. Неслучайно билетите през лятото до Дубай са ниски, имаше за 67 лв на Уизеър през юли и август. 

 

@Иван Попов

И само да вметна относно двете снимки: ВТОРАТА НЕ Е ОТ ДУБАЙ, а офертата все пак е за хотел в Дубай!

Втората снимка е от гр. Абу Даби, джамията Шейк Зайед

Fly4free рекламират офертата си и с тази снимка. Да благодарим на Иван, че я е публикувал все пак, за някой може и да е ок, макар и жегата. Той е бил в Дубай и със сигурност много добре знае от къде е снимката 🙂 За всички останали - не пропускайте джамията, ако отидете в Дубай, Абу Даби е достатъчно близо.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

@bad kid , @master_of_germs , @Hollywood   зимното разписание излезе. Прегледах набързо , но промоционална цена на намерих - нито за ранно закупуване, нито за хубави часове ... В тази тема преди време имаше таблици с цени от @macf1an , можеше да се сравнява и закупува. Върнах се няколко страници назад и една сериозна промоция не намерих, та ...

Предлагам и апелирам - ако някой попадне на добра цена да споделя тук.

УИЗ държат високи цени в последната година и от време на време намаляват за някои дестинации - ако има информация все някаква полза ще е. 🙂

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 41 минути , Таньо каза:

@bad kid , @master_of_germs , @Hollywood   зимното разписание излезе. Прегледах набързо , но нито едно промоционална цена на намерих - нито за ранно закупуване, нито за хубави часове ... В тази тема преди време имаше таблици с цени от @macf1an , можеше да се сравнява и закупува. Върнах се няколко страници тук и една сериозна промоция не намерих, та ... Предлагам и апелирам - ако някой попадне на добра цена да споделя тук.

УИЗ държат високи цени в последната година и от време на време намаляват някои по някои дестинации - ако има информация все някаква полза ще има. 🙂

 

Ами аз взех за великден на 28ми април вечерта Братислава-София с Уиз за 10 евро без да имам дискаунт клуб. Мисля, че цената още е такава. Отиването ми е с Райън от Бургас (за нас оттам е удобно, нали жена ми е бургазлийка) - цената е 13 евро; през испанското румбо я сваляше наполовина на тази цифра. Но за/от Братислава такива цени има често, та не бих го нарекъл чак промоция. Комбинирал съм засега с билети Бърно-Прага и Прага-Чески Крумлов с фликсбус. През чешката версия на сайта, за по 29 чешки крони на билет, което е около 1.15 евро. Смятам да изнамеря едни кодове да сваля първата отсечка Братислава-Бърно на две евро и Ческе Будейовице-Виена на 6 евро. Виена-Братислава е взет автобусен билет за по 1 евро от региоджет. Мисля, че се получава доста икономична врътка, ако и да не е официална промоция🙂

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

Много са неприятни цените на Уиз, наистина (а като се добави и малкото багаж в момента съвсем),

на мен днес ми изтичаше един кредит, та трябваше да купя нещо, една Ница успях да намеря след майските празници на добра цена....преди имаше сума ти билети по 20 лв на посока без дискаунт, сега като търся в azair,  много от дестинациите в Италия например излизат по евтини с прекачване, което е нелепо...

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.