Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ниш-Малмьо-Ниш за 77 лв - с отиване на 17.04 и връщане на 24.04. За другите дни в края на април и началото на май цените също са приемливи. 

nis-malmo.jpg.06007c0c0591a9f9ff712aeef4eb6022.jpg

Редактирано от alfa
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То имаше и София-Малмьо-София и закриха линията, след което пуснаха до Копенхаген. Помня, че беше супер неудобен този сутрешен полет на връщане, в 8.00ч. на летище Малмьо.   Сега от Копенхаген за половин час с влакчето и си в Малмьо

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, alfa каза:

Ех, добре, връщането може да е през Скопие, за Скопие полетът е час по-късно, на 22 и 24 април е 48 лв, а на 25.04 е скромните 37 лв.

то, хипотетично може през много места. Аз това със Скопие съм го играл. Повече няма да повторя тази грешка. Първо... летището е далече от града (не е като София, Лисабон, Валенсия, Копенхаген и т.н. с метрото и си право там)... в Скопие се взима  W!Zz Transfer автобус, като се запази предварително.... или такси, друго не ходи. Автобус на Вардар Експрес, може и на място да се плати на шофьора. Няма отличителни знаци, че изобщо ходи до Аеродром.. Спира пред хотел Holiday Inn и при Автобуска станичка.. ама иди разбери къде точно, защото все пак трябва да знаеш къде да чакаш. И отделно София-Скопие е 5 часа.... 32 лв на посока за прехвалените автобуси на МатПу (микробуси в повечето случаи)

Редактирано от montepinar
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Зимното разписание за 2020 г. само за членове на WDC!!!  🙂

Полет след една година и две седмици.      Полет след две седмици!

image.png.aeee0c7394a044f685ad3021d6b22d6a.pngimage.png.3911c1b9f5a809c5caa5d8b04757febe.png

 

image.png.462262322659b77ae2359c3ce5bf40dc.pngimage.png.b9f0c1b06ddbe15cea84155273b266f7.png

                                                                          

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Хаха,  нямам думи. Аз съм го летял това за 10 лв отиване, 20 лв връщане, пак с Уизеър  (София-Форли-София 2011 г.). Тази компания отдавна не е нискобюджетна.

Гледах полетите за януари и февруари догодина до Лутън, то е страшна работа... 167, 149, 111 лв...  Зимен сезон, когато Раянеър пускат промоции до Станстед за 7.98 евро.. . Тия розовите са изтрещели

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На розАвите, хич не са им ниски цените. Обикновено купувам тарифата Go+места на АИ и си е сума. Но когато ги ползвам, то е, заради директните полети. Например, до Лисабон лятото, билетите бяха много скъпи. За по - малко пари сме летяли София-Мадрид-Лисабон, ама, отива цял ден. Ако пестиш време, парите са повече. Ако можеш да се размотаваш, с няколко връзки, пестиш пари.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Като замрънкате от сутринта. 

Много ясно,  че с цените за след година Wizz разчитат да изкарат някой лев от незапознатите и такива,  които държат отсега на точно определени дати - примерно щерката се омъжва на 14. април догодина за банкер  в Женева

 

Взимате избирателно дати,  цени и генерализирате. Ето ви за след два месеца в хубав сезон. 

IMG_20190306_092925.jpg

IMG_20190306_092854.jpg

IMG_20190306_092837.jpg

Screenshot_2019-03-06-09-26-44-407_com.wizzair.WizzAirApp.png

 

Screenshot_2019-03-06-09-27-16-737_com.wizzair.WizzAirApp.png

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Добре де, от какъв зор отсега дебнете за зимния сезон. За края на ноември цените ще паднат неминуемо. Това си е кух сезон за летене и УИЗ много добре го знаят. Сега гледат да изкрънкат мангизи от някой, дето не го свърта, търси фиксирани дати и прочие... Започват с безбожни цени и ги държат такива много дълго време, но този техен мурафет си им го знаем. Въпреки това на мене досега не ми се е случвало никога да дам трицифрена сума в левове за двупосочен билет с тях. (и тук изобщо не включвам врътки през ония сайтове, те рядко вършат добра работа за билети на уиз)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Естествено, запознат съм, че сега не е момента да се купува за Ноевмри. Имам обаче едни 150 евро кредит, които ще изтекат в края на Април, та до тогава трябвa да ги изгърмя. 😄  По-ниски цени за Ноевмри биха помогнали и за нещо през лятото 🙂 

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 минути , stanimir каза:

 

Взимате избирателно дати,  цени и генерализирате. Ето ви за след два месеца в хубав сезон. 

IMG_20190306_092925.jpg

IMG_20190306_092854.jpg

IMG_20190306_092837.jpg

Screenshot_2019-03-06-09-26-44-407_com.wizzair.WizzAirApp.png

 

Screenshot_2019-03-06-09-27-16-737_com.wizzair.WizzAirApp.png

Е да, ама е останала само една седалка на тая цена! :mellow:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , П.Кръстев каза:

Естествено, запознат съм, че сега не е момента да се купува за Ноевмри. Имам обаче едни 150 евро кредит, които ще изтекат в края на Април, та до тогава трябвa да ги изгърмят. 😄  По-ниски цени за Ноевмри биха помогнали и за нещо през лятото 🙂 

Точно днес правих резервации в букинг през УИЗ. И понеже за тази година не съм си плащал УИЗ дискаунт членство (миналата година това ме овътри), нито съм си вадил УИЗ карта в ДСК, и едва ли ще летя с тях повече от веднъж (а тоя билет го взех за 10 евро и без дискаунт), то просто въвеждам за кешбека номера на УИЗ сметка на човек, който знам, че ще лети. Когато ги получи, той си ми ги дава на ръка... Или пък просто ме черпи две-три бири, според както дойде.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всъщност за да генерализираме дали са нискотарифна или не авиокомпания трябва да сравним цените им с редовна такава , а не да ги сравняваме с нашите желания или вече минали цени.

 

В примера на Таньо - София - Болония - София за 23-28 март 2019 БГ Еър имат цена 462 лв. спрямо 112 на Уиз. Дори и 2 багажа по 50 евро да се сложат пак става 300 лв , спрямо 462.

 

Същото и за Лондон. Не ни харесва цената от 110-130 лв , но алтернативните дали са под 300-400 лв ?

 

Редактирано от funny
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 9 минути , master_of_germs каза:

Точно днес правих резервации в букинг през УИЗ. И понеже за тази година не съм си плащал УИЗ дискаунт членство (миналата година това ме овътри), нито съм си вадил УИЗ карта в ДСК, и едва ли ще летя с тях повече от веднъж (а тоя билет го взех за 10 евро и без дискаунт), то просто въвеждам за кешбека номера на УИЗ сметка на човек, който знам, че ще лети. Когато ги получи, той си ми ги дава на ръка... Или пък просто ме черпи две-три бири, според както дойде.

В случая вече кредитите са ми в  Уиз акаунта и мога да плащам с тях само ако и аз фигурирам сред пътниците. 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Преди дни купих еднопосочен за трицифрена сума ,  защото ми трябва точно конкретна дата и няма никаква разумна алтернатива. Дълго време беше 10€ ,  но тогава не знаех кога точно ще летя."Вината" си е моя.  С Wizz credit нямам усещането за реални пари,  така или иначе се събират някакви средства от букинг,  а нямам намерение да летя насила само щото имам кредит. Не съм оставял да изгаря,  но пък и не мисля много много ,  ако имам достатъчно в сметката. Има места, които могат да се резервират само в booking и все нещо постъпва към Wizz . 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 34 минути , П.Кръстев каза:

Аз ги дебна за полети до София-Париж-София края на Ноември. За момента цените като за зимния сезон са луди... 

преди няколко години ми трябваше билет до Бове от рано за почти същия период, купих в деня на пускането на разписанието  за 114 лв, сега най-евтиния вариант е около 175 лв...тогава имаше и голям багаж още...

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , funny каза:

Всъщност за да генерализираме дали са нискотарифна или не авиокомпания трябва да сравним цените им с редовна такава , а не да ги сравняваме с нашите желания или вече минали цени.

 

В примера на Таньо - София - Болония - София за 23-28 март 2019 БГ Еър имат цена 462 лв. спрямо 112 на Уиз. Дори и 2 багажа по 50 евро да се сложат пак става 300 лв , спрямо 462.

 

Същото и за Лондон. Не ни харесва цената от 110-130 лв , но алтернативните дали са под 300-400 лв ?

 

Примера на Таньо не е избран тенденциозно, нито е имал идея да сравнява цени на компании. Към примера няма коментар, а уточнения.

Темата е промоции на УИЗЕЪР, а тук е видимо, че ранно купуване на билети, или иначе казано - кредитиране на превозвача е в ущърб на клиента към този момент.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 3 минути , Таньо каза:

Примера на Таньо не е избран тенденциозно, нито е имал идея да сравнява цени на компании. Към примера няма коментар, а уточнения.

Темата е промоции на УИЗЕЪР, а тук е видимо, че ранно купуване на билети, или иначе казано - кредитиране на превозвача е в ущърб на клиента към този момент.

Коментара ми не беше към теб, извинявай ако не си ме разбрал. Аз за това и не те цитирах.

По-скоро беше към последвалите твоя коментар отговори че вече не е нискотарифна защото няма цени от по 20-30 лв на билет.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , funny каза:

Коментара ми не беше към теб, извинявай ако не си ме разбрал. Аз за това и не те цитирах.

По-скоро беше към последвалите твоя коментар отговори че вече не е нискотарифна защото няма цени от по 20-30 лв на билет.

Не, няма причина за извинения!  Разбирам те чудесно. 🙂

Просто опитах да върна темата към промоциите на Уизеър, които ако липсват, то поне да има информация коя "промоция" не е съвсем такава.

 

Позволявам си отново да апелирам:

Ако попаднете на добра цена споделяйте, защото добри цени излизат за кратко, за определени дестинации и за ограничен брой места.

Нека темата е полезна!  🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

Просто опитах да върна темата към промоциите на Уизеър, които ако липсват, то поне да има информация коя "промоция" не е съвсем такава.

@Таньо без  да се опитвам да споря ще споделя моята гледна точка.Последната година купувам билети на Уиз малко в последния момент.Например двупосочен до Катания за след пет дни ни излезе около 90лв на човек.Май и юни свободно се намираха билети до Болоня за 80лв двупосочно за юли.Бергамо еднопосочно за 30лв купен десет дни преди полет.Всички цени са без дискаунт клуб.За мен е лукс да не се налага да купувам билети месеци предварително и най-голямо удоволствие да си позволиш бърза почивка на ниска цена.В този ред на мисли цените на Уиз за след няколко дни или седмици са си чиста промоция за мен.Възможно е и дестинациите,които избираме да са традиционно евтини,не генерализирам.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 4 часа, stanimir каза:

Като замрънкате от сутринта. 

 

Screenshot_2019-03-06-09-27-16-737_com.wizzair.WizzAirApp.png

хаха... прав сиии...

Аз дебнех полети до Tromsø (Норвегия), за този февруари и март имаше полети по 14.90 и 19.90 паунда от Лутън. Сега пуснаха за зимния сезон догодина, под 96 паунда не падат, двупосочният ти излиза поне 190 паунда (над 400 лв) и то от Лутън. А от София до Лутън пак трицифрени.. на посока, хаха. То най-евтино излиза с Луфтханза, егаси.  Друг е въпросът, защо от София не лети нищо до Норвегия, а от Гданск например W!Zz има до 10 норвежки града! 10 !!! 

Редактирано от montepinar
Връзка към коментар

Щото твърде вероятно половината Гданск работят в Норвегия 🙂

Едва ли поляците са тръгнали в Норвегия на море,  едва ли и много норвежци избират Полша за почивката си,  освен за алкохолен туризъм в уикендите. 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 59 минути , montepinar каза:

хаха... прав сиии...

Аз дебнех полети до Tromsø (Норвегия), за този февруари и март имаше полети по 14.90 и 19.90 паунда от Лутън. Сега пуснаха за зимния сезон догодина, под 96 паунда не падат, двупосочният ти излиза поне 190 паунда (над 400 лв) и то от Лутън. А от София до Лутън пак трицифрени.. на посока, хаха. То най-евтино излиза с Луфтханза, егаси.  Друг е въпросът, защо от София не лети нищо до Норвегия, а от Гданск например W!Zz има до 10 норвежки града! 10 !!! 

Връзката на Полша със скандинавските държави е много силна по географски и други причини.

Като ученик един преподавател разказваше интересни случки от края на 80-те в Полша. Поляк се качва на кораб за Швеция, пристига благополучно в Стокхолм, отива на ресторант, поръчва си ядене и не го плаща, защото няма с какво. Управителят на ресторанта вика полицията, която туристът поляк приветства с усмивка, задържа го, съдят го по някаква бърза процедура и го осъждат на общественополезен труд, който се заплаща. Така хем яденето му излиза без пари, хем му плащат повече, отколкото би изкарал в Полша. Това е било обичайна практика за мнозина.

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, Zaro каза:

Връзката на Полша със скандинавските държави е много силна по географски и други причини.

 

Така е, но в случая Уизеър каца на 9-10 летища в Полша, а само от Гданск са тези полети към цяла Норвегия (10 града).

Както и да е... Off topic.

 

Крайно време е да пуснат от България директни полети до Норвегия, Финландия и  Прибалтийските държави

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.