Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Брей скоро не бяха пускали някакво намаление явно пак пари им трябват 😁 и защо обавяват всички полети и дестинации. като за половината където гледам няма никакво?!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , bad kid каза:

Има  Ларнака в началото на юни за 39 лв с дискаунт клуб.

 15-19 май 42лв двупосочно
 17-19 май 39лв двупочосно
 3-9 юни;5-9 юни;7-9 юни 39лв двупосочно

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Има от UK до Исландия за 26 паудна!. 🙂 

kef

How to book:
Click here or follow the link below and adjust travel dates.

Baggage during the trip:
One small cabin bag (40 x 30 x 20 cm) per passenger.

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 6 часа, bad kid каза:

Сега им предстои супер спад след празниците и трябва да продадат нещо.

 

Има  Ларнака в началото на юни за 39 лв с дискаунт клуб.

Паднаха доста цените за Ларнака в началото на Юни.Аз се набутах здраво като платих билетите на 440лв а сега са 120.....

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
7 hours ago, Ivko said:

Брей скоро не бяха пускали някакво намаление явно пак пари им трябват 😁 и защо обавяват всички полети и дестинации. като за половината където гледам няма никакво?!

Аз разбрах защо за тези, които гледах няма намаление. Защото са след 30 юни, а намалението важи само за полетите до 30.06. Кой да чете докрая условията🙂

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Кипър го атакувах - 5 билета (4 + 1 под 2 години) на по 19.99лв. на посока от 5 до 9 юни. Реших да не чакам да ми влязат точките от картата, да не изпусна добрата цена, пък тях ще ги използвам за багаж/ priority после.

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар

Преди три дни купих еднопосочни билети Братислава - София  и сега на същата дата,  цената е с по 10€ (на човек) нагоре с “намалението”. 

Другите цени , които следя също не са мръднали. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

...с УДК...

image.png.b1497f9fd1933299520c1f5b3fcc8c6b.png

... или WDC = Wizz Discount Club. 🙂

За момент се замислих, че чак... се и сетих за една мнооого архивна тема😀

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Аз разбрах защо за тези, които гледах няма намаление. Защото са след 30 юни, а намалението важи само за полетите до 30.06. Кой да чете докрая условията🙂

Не си само ти...ама и аз съм една голяма бяла  птица. 😂

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

И София-Малага за поредните майски празници 25-28май за 91,98лв.

image.png.2f4caf4f06ea06ea73fc8b00f3d99369.png

 

Сега погледнах календара. Доста творческо тълкувание на "майски празници".  Иначе цената е хубава. 

Промото си е напълно реално и е нормално да няма много промоции напоследък. Наесен ще пускат през две седмици. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 32 минути , stanimir каза:

Доста творческо тълкувание на "майски празници".

Всеки ден е празник, ако има "с какво", "къде" и "с кого" ...  🙂

Нека споделяме намерените добри цени. Чудесно е това!

 

преди 32 минути , stanimir каза:

Промото си е напълно реално и е нормално да няма много промоции напоследък. Наесен ще пускат през две седмици. 

Радвам се на промоциите на УИЗ, но тяхното копиране на модела на Райън ми прилича на жабата, която видяла че подковават коня и вдигнала краче за подкова. Тревожи ме, че следването на този модел е неприложимо за мащабите , които имат и дано това копиране не доведе до нови закрити линии - нещо, което наблюдаваме в последно време все по-често.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Радвам се на промоциите на УИЗ, но тяхното копиране на модела на Райън ми прилича на жабата, която видяла че подковават коня и вдигнала краче за подкова. Тревожи ме, че следването на този модел е неприложимо за мащабите , които имат и дано това копиране не доведе до нови закрити линии - нещо, което наблюдаваме в последно време все по-често.

Какво имаш предвид под "копиране на модела на Райън"?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, muffytoz каза:

Паднаха доста цените за Ларнака в началото на Юни.Аз се набутах здраво като платих билетите на 440лв а сега са 120.....

 Питаш ли ме мен като преди месец взех два двупосочни за края на май за 250лв и седмица след това същите дати излизаха 100лв 😂 и пак си казвам за пореден път, че няма да правя планове ами като набарам евтини и вземам ама аз си бях решил да ходя там точно тогава и...

  • Шок 1
Връзка към коментар

 @Ivko и @muffytoz спокойно не сте само Вие и аз се набутах (около 180лв.) , хем си знаех не ги взимай преди месец беше единият билет, а другия преди три ама аз давай нека да ми е сигурно, като че ли ще свършат билетите. Повече няма да ги взимам до последно 😭 набутвам се втори път с wizz. Ама здраве да е и ние ще ги издокараме. 🤑 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 17 часа, Мари Николова каза:

София - Лисабон двупосочен 18-21май за 99,98лв с УДК.Не следя дестинацията,но ми се вижда добра цена.

image.png.b1497f9fd1933299520c1f5b3fcc8c6b.png

Много добра цена! Още повече като се има предвид, че включва и част от уикенда и че това е май най-дългия полет на Wizz от София в Европа. А и датите са много приятни за тази дестинация - тъкмо още да не е много жега и не в най-голямата навалица. 
Аз докато видя и то вече станало 146лв., ама пак не е зле.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • karapetrov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.