Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Фичо каза:

 - тъкмо още да не е много жега и не в най-голямата навалица. 
 

В момента сме в Лисабон и навалицата вече я има, както и жегата ( вчера беше 30 градуса) 🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , funny каза:

В момента сме в Лисабон и навалицата вече я има, както и жегата ( вчера беше 30 градуса) 🙂

 

Сигурно, но тепърва още ще се увеличават. :smile3:
Приятно изкарване!

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скоро гледах някакво проучване с цените на полетите. И видях, че при летни полети, най-ниските цени са 60 дни преди полета. И добре би било да се купуват билети във вторник, четвъртък и събота. И понеже следя цените на полет Варна-Лутън, се оказа точно така. Нищо, че аз купих билета в понеделник. Наистина във вторник, билета беше с по-ниска цена (два пъти го намаляваха в рамките на един следобед), че и днес - сряда билета е с по-ниската цена.

Връзка към коментар
преди 3 часа, darinamarinova каза:

Май-Юни до Дубай двупосочен за 69 евро (с Уиз дискаунт). https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-non-stop-flights-from-sofia-to-dubai-and-vice-versa-from-only-e78/ 

Тези билети не случайно са на такава цена.

 

Аз лично съчувствам на хората, които биха отишли в Дубай точно тогава:

https://www.accuweather.com/bg/ae/dubai/323091/month/323091?monyr=6/01/2019

 🙂

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Радо каза:

Тези билети не случайно са на такава цена.

 

Аз лично съчувствам на хората, които биха отишли в Дубай точно тогава:

https://www.accuweather.com/bg/ae/dubai/323091/month/323091?monyr=6/01/2019

 🙂

Ааа, недей така! Има топлолюбиви, като мен, дето на 50 градуса им е супер!:dance3:

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Няма начин най-топло съм бил 10-20 април в Дубай и беше нечовешко да се върви по улиците едва при 30-35 градуса, а да си седя само в хотел и по транспорт на хладно не е за мен. Приятел се върна сега от там 38-40 градуса било, а не искам да си мисля юни,юли

Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Ааа, недей така! Има топлолюбиви, като мен, дето на 50 градуса им е супер!:dance3:

хех 🙂

Аз съм бил преди няколко години през месец май точно , и такава свирепа жега само в Куала Лумпур съм усещал (там поне вали дъжд от време на време и разхлажда) и имам поглед от първа ръка 🙂

Да не говорим, че няма къде да се скриеш от жегата , освен в мола и хотела (в който климатика ни беше на 16С ) ... 

 

Връзка към коментар
преди 4 часа, Ivko каза:

не искам да си мисля юни,юли

Юни, юли не е толкова страшно... :girl_crazy:

 

На 7-ми юли 2015-та, при завръщането ни от Занзибар с катарците, при слизането от самолета, температурата беше 45°С в 1 ч през нощта... :laugh: За времето от излизането от самолета, до качването в автобуса, вече си вир вода и започваш буквално да лепнеш! :blink: Такива екстремно високи температури, съчетани с висока влажност, са кошмарни! 

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Желаещи за Коледа и Нова година в Исландия?

 

Wizz предлагат полети от Полша до Исландия за 53 € отиване и връщане, за членове на Wizz discount club. Има и още дати от декември до март.

 

https://www.secretflying.com/posts/wroclaw-poland-to-reykjavik-iceland-for-only-e79-roundtrip/

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Дни преди рожденият им ден промоциите продължават в разгара на лятото до топ дестинации през август:

София-Барселона-София цени с членство;

01-10  101.98лв

02-10  111.98лв

03-10  97.98лв

04-10  97.98лв

05-10  111.98лв

06,07,08-10  97.98лв тук периода намалява, но и за два дена си струва 😁

 

И до не чак толкова топ София-Братислава за един уйкенд 9-11 август 39.98лв

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lindt каза:

От Позитано е. 

Това не е Позитано. По-скоро ми прилича повече на някое от селцата на Чинкуе Тере. Или някой световнонеизвестен полски курорт на Балтийско море. 😉

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , Suunto каза:

Това не е Позитано. По-скоро ми прилича повече на някое от селцата на Чинкуе Тере. Или някой световнонеизвестен полски курорт на Балтийско море. 😉

Ау, може да съм си сбъркала пътуванията, да. Интересното е, че там не сме плавали, a само около Амалфи и не съм го виждала от страната на морето, а мозъкът ми го отчита като виждано вече. Извинявам се за заблудата 🙂 

Връзка към коментар

Ми Дано Уиз да бъркат само снимките,не и полетите.Всъщност веднъж ми пратиха подсещащ меил за полет от Катовице,а всъщност летях от Болоня.Изпратиха ми мейл с извинение чак няколко дни след полета.Явно често бъркат Полша с Италия.😂

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Че цените падат по това време на годината за полети лятото, но Уиз яко са бутнали цените сега  не знам дали заради предстоящия им рожден ден и тогава да симулират намаление, но се намират нечовешки оферти:

 

София-Малта  20-27 юни 62.98лв двупосочен с членство

                           11-18 юли 77.98лв двупосочен

София-Бари     29-02 юни 87.98лв двупосочен

София-Катаня 23-27 юни 72.98лв двупосочен

 

и още има за Барселона,Братислава,Мадрид,Валенсия и всичко под 100лв за двупосочни и пътувания предимно юни и юли

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Пробвай airhint какво ще каже 🙂 Не че винаги е верен, де. Аз следя едни билети, които струваха сума ти пари, а сега още се вдигнаха цените и сайтът все казва да чакам. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • blackrose1989
    • karapetrov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.