Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Има евтини билети и до Ейлат през януари и февруари за по 18 лв. в посока. Ако на някои все още му се на море по това време, не е късно. 

 image.png.4f8d7f7c7a80904b10121c4fb0166222.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мария Кожухарска

Здравейте! Интересувам се дали Уиз Еър пускат някакви коледни отстъпки? За черния петък миналия месец имаше хубави, но тогава все още нямах фиксирани дати и ги изпуснах

Връзка към коментар
преди 13 минути , Мария Кожухарска каза:

Здравейте! Интересувам се дали Уиз Еър пускат някакви коледни отстъпки?

Здравейте! Азбучна истина е, че авиокомпаниите по Коледа имат  добри завишения на билетите, понеже търсенето през този период е значително по-голямо и Wizz Air  не е изключение от това правило.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен въпросът беше дали по Коледа Уиз ще пуснат някакви намаления за полети въобще - в друг период, например за април😀

Моят отговор е, че от време на време пускат разни оферти. Просто трябва да се следи на сайта им, а най-сигурно тук, защото нашите птички пеят най-отрано😉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Мария Кожухарска

Благодаря за бързите отговори. Да, търся си билет за края на януари, но тъй като датата наближава, виждам, че цените постепенно се покачват и ако пуснат някаква отстъпка, вероятно няма да паднат повече от сегашното си състояние

Връзка към коментар

До Дубай има по-ниски цени от черния петък-януари,февруари и март има по 38лв на отиване за жалост само. Това са най-ниските цени, където съм виждал за Дубай изобщо. Разписах се с 4 билета за март 😀😂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Ivko каза:

До Дубай има ...😀😂

Хм, май съм пропуснал новината (а може би е отдавна старина), че Wizz спират Дубай през лятото :rolleyes: , да не изчезне съвсем тази дестинация ? :unsure:

Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

Хм, май съм пропуснал новината (а може би е отдавна старина), че Wizz спират Дубай през лятото :rolleyes: , да не изчезне съвсем тази дестинация ? :unsure:

 Да за жалост я спират изцяло последните полети са до края на Март и за това сега издебнах да водя родата,че после ще е малко скъпичко.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , belissima74 каза:

на отиваме виждам ниски цени ,но на връщане не.

Да така е то винаги е така за там конкретно, като съм гледал, но времето напредва и притиска и няма за кога да чакам движение на цените иначе януари летях за 150лв двупосочно, но такива цени са рядкост и трябва да се дебнат...за декември имаше и по 120лв двупосочно...

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Днес Уиз имат намаление 20% на всички полети за членовете на Уиз дискаунт клуб.

@Вероника, позна, че се очакват намаления 😀 /обсъждано в другата тема за въпросите/.

Тия дни може да пуснат намаления и за нечленове. Аз се колебая дали сега е моментът да купувам за Страстната седмица на април😀

untitled.JPG

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Май ще чакам освен ако до края на деня не падне драстично цената. Едва ли. Така или иначе в момента за това, което следя Букурещ - Тревизо най-добри са цените през март, т.е. за след 2 месеца. Цените за април тъкмо от тази събота почнаха леко да падат и си мисля, че още ще паднат. Вярно е, че дали ще е март или април и то по Великден има разлика, но пък и летния сезон имат два полета на ден. Всичките ли ще напълнят? Как ме нервира тази игра 😂

Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Май ще чакам освен ако до края на деня не падне драстично цената. Едва ли.

докато тече промоцията няма да паднат, пък драстично съвсем

по-скоро след няколко дена, след като някои хора не си платят билетите с банков превод, да се появят техните билети

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дори и по имейла ми пратиха, че имат 20%.

Screenshot_20200108-133408_ABVbg.jpg.b636a2d41251ffbc18439fb0de732b33.jpg

Дори пише: Новогодишна разпродажба на всички билети....

Нали свърши новата година. 😀

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Иван Попов каза:

Дори и по имейла ми пратиха, че имат 20%.

Screenshot_20200108-133408_ABVbg.jpg.b636a2d41251ffbc18439fb0de732b33.jpg

Дори пише: Новогодишна разпродажба на всички билети....

Нали свърши новата година. 😀

Аз мисля, че едва е започнала и чак на 31-ви декември ще свърши. Годината, де. 😉 Разпродажбата надали... 🙄

  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 8.01.2020 г. в 14:41, master_of_germs каза:

Аз мисля, че едва е започнала и чак на 31-ви декември ще свърши. Годината, де. 😉 Разпродажбата надали... 🙄

Не знам ама искам полети за по 5,99 лева в посока, преди около 3/4 години имаше такава промоция с въвеждането на новите линии. 

А сега 20%, 10 %.... 5% за кеш бек само ни моткат акъка. 😀

Само на 32 декември да не свърши промоцията, че тогава лошо. 😆😂🤣

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.