Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 1 час, Фичо каза:

Последните две дати до Дубай  - 24.03 и 28.03 - по 38лв. в посока натам (цена с WDC ) 

И само като идея за продължение :grin: - с врътките през edreams (genius) - от Шарджа до Мумбай за 36€  
image.png.849167182b561ea030e06c3adfcddd08.png


Или общо от София до Индия за 56€ .  Найс, а? :biggrin:   

 

 

....................

преди 5 минути , Mistela каза:

Аз така и не разбрах защо спряха полетите до там?

 

Wizz ще откриват нова база в Абу Даби, та има някакъв шанс (таим надежда) да пуснат полети до там. 

  • Харесвам 8
  • Браво 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Mistela каза:

Аз така и не разбрах защо спряха полетите до там?

Никога не казват защо, но може да са им трябвали самолети за новата база в Абу Даби или новите полети до Русия

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 18 часа, Фичо каза:

Последните две дати до Дубай  - 24.03 и 28.03 - по 38лв. в посока натам (цена с WDC ) 

Аз взех от последното намаление по толкова за 14-ти и за тези дати бяха по толкова тогава.

 

преди 17 часа, Mistela каза:

Аз така и не разбрах защо спряха полетите до там?

 

преди 17 часа, neuromancer каза:

Никога не казват защо, но може да са им трябвали самолети за новата база в Абу Даби или новите полети до Русия

Защото летят на загуба въпреки ниските цени и пълни самолети.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Не, имам предвид точно написаните дати. Ех, ако знаех какви ще са цените утре и вдругиден щеше да е добре, че и аз  не си взех билетите януари, хем ги следя от ноември, а сега цените вървят само нагоре.

В началото на темата стр.1 има статистика за 2013, 2014, 2015 и тези дати са с 1 ден разлика сега. И трябва да се допълнят в таблицата.

Ако всички промоции се попълват в таблицата, ще може лесно да се сравняват как са през годините и кога има вероятност за промоция.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
12 minutes ago, Kristin Krumova said:

Не, имам предвид точно написаните дати. Ех, ако знаех какви ще са цените утре и вдругиден щеше да е добре, че и аз  не си взех билетите януари, хем ги следя от ноември, а сега цените вървят само нагоре.

В началото на темата стр.1 има статистика за 2013, 2014, 2015 и тези дати са с 1 ден разлика сега. И трябва да се допълнят в таблицата.

Ако всички промоции се попълват в таблицата, ще може лесно да се сравняват как са през годините и кога има вероятност за промоция.

Ако имаше и пояснение какво означават, нямаше да има чудене. :) Така е друго вече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега за св. Валентин.... няма ли да са така високо благородни да пуснат малко, радост за влюбените😍.  Гледах, че предните години е имало нещо такова около 8-10.02.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
30 minutes ago, Monika_Koko said:

Сега за св. Валентин.... няма ли да са така високо благородни да пуснат малко, радост за влюбените😍.  Гледах, че предните години е имало нещо такова около 8-10.02.

Ха, ха. Според мен ще пуснат за влюбените разделени места😆. Така няма да имат възможност да се скарат преди празника, ще си залипсват...Колкото по-отдалечени, толкова по-голяма радост😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 13 минути , ДиянаВ каза:

Ха, ха. Според мен ще пуснат за влюбените разделени места😆. Така няма да имат възможност да се скарат преди празника, ще си залипсват...Колкото по-отдалечени, толкова по-голяма радост😉

Даже направо на различни самолети! :grin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
На 6.02.2020 г. в 18:20, Goal & Boss каза:

Даже направо на различни самолети! :grin:

Това само за истински авантюристично настроените, оставили чекирането за последния момент преди полета... :girl_crazy:

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , chandni каза:

Това само за истински авантюристично настроените, оставили чекирането за последния момент преди полета... :girl_crazy:

... или добре обмислени действия, целящи да оставят всичко в ръцете на съдбата с подходящо насочване:yahoo:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Shlosera каза:

В момента има Валентинска промоция. Търся полет за Копенхаген през май, ама нищо не излиза, като намаление. Какво точно не съм разбрал?

 

image.png.6c0e4a14f7e389b297c634b2310d4d2d.png

Важи за пътувания до 31.03. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Spring! Cheap non-stop flights from Vienna or Budapest to Iceland from only €39!

Може да се направи и добра връзка от София!

Така, че за около 120 лв. на човек двупосочно може да стигне до Исландия! 

NEW_750px_ST_Iceland_new-1.jpg

Travel dates:
April – May 2020

Routing:
Vienna – Reykjavik – Vienna
Budapest – Reykjavik – Budapest

3-7.png

Baggage policy:
Personal item per passenger.

Canceled or delayed flight within the last 3 years?
You may be entitled to be reimbursed up to €600 for flight cancellations. File you claim with AirHelp >>

image.png.8d08cdb389c7772070e3a7a26f2d1099.png

За повече инфо тук  и тук.

 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Айде малко промоция в последните дни от последните полети до Дубай

 

wizz.jpg

 

На подобна цена може да се комбинират и полети с по-малък престой и като се добававят нощувки на добри места се връзва на около 450лв всичко. И само да вметна, че това са мойте дати, които взех декември за тогавашните има няма само 330лв на човек 😆😆

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

Айде малко промоция в последните дни от последните полети до Дубай

 

wizz.jpg

 

На подобна цена може да се комбинират и полети с по-малък престой и като се добававят нощувки на добри места се връзва на около 450лв всичко. И само да вметна, че това са мойте дати, които взех декември за тогавашните има няма само 330лв на човек 😆😆

Не съжалявай. Това са само едни пари! Важното при полетите е излитането и кацането. Всичко друго са детайли. Имали сте ги, дали сте ги. Успех! 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , rdd каза:

Не съжалявай. Това са само едни пари! Важното при полетите е излитането и кацането. Всичко друго са детайли. Имали сте ги, дали сте ги. Успех! 

 

 Е аз не съжалявам то няма и как да чакам до днес за такива цени и да организирам тепърва, но онзи ден потвърдих смяна на часове и ако бях изчакал както мислих сега можех да букна на тая цена 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.