Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 25 минути , Ivko каза:

Още ли ще се чудите 🙃, а не бягате на топло,че иде вируса...

 

89344181_1038673753170495_8134423224013291520_n.jpg

За тази особено поизтъркана дестинация - скъпо. Като паднат на 47 лв в посока може и да вземем 🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Виена/Будапеща - Рейкявик и назад за около 30 €

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/may-cheap-non-stop-flights-from-vienna-to-iceland-for-just-e47/

 

Дати: април-май. Внимание! В Исландия също има чалма-бацил (corona virus, тур.)

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

В момента има цени до Лисабон по 27.99 на посока за 18-25 април. Това бие даже и цените по 39.99 при обявяването на линията. Само дето надали някой ще се възползва.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 11 часа, Zaro каза:

В момента има цени до Лисабон по 27.99 на посока за 18-25 април. Това бие даже и цените по 39.99 при обявяването на линията. Само дето надали някой ще се възползва.

За юни също има подобни цени.За Санкт Петербург също двупосочен излиза 56лв през юни,за юли излиза под 100лв с WDC - кога сме си мечтали за такива цени.....е,не при такива обстоятелства 😔

Цените на Уиз за юни и юли за много дестинации са доста добри,дано да стане чудо и да може да се лети.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

За юни също има подобни цени.За Санкт Петербург също двупосочен излиза 56лв през юни,за юли излиза под 100лв с WDC - кога сме си мечтали за такива цени.....е,не при такива обстоятелства 😔

Цените на Уиз за юни и юли за много дестинации са доста добри,дано да стане чудо и да може да се лети.

Заключ!

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, Мари Николова каза:

За юни също има подобни цени.За Санкт Петербург също двупосочен излиза 56лв през юни,за юли излиза под 100лв с WDC - кога сме си мечтали за такива цени.....е,не при такива обстоятелства 😔

Цените на Уиз за юни и юли за много дестинации са доста добри,дано да стане чудо и да може да се лети.

По-скоро въпроса е, дали ние ще можем да пътуваме, защото полетите на Уиз може и да си летят, няма да е за сефте.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 1 час, Фичо каза:

Удължен уикенд (петък-неделя)  до Братислава (Виена) през септември за 37лв. 

 Мерсии не се бях сетил за там, че даже боднах цяла седмица покрай почивните на 6-ти септември

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

@Фичо и аз оставам на позитивна вълна, като теб 🙂 опитвайки се да използвам Флекса за реални пътувания:

 

Пак дълъг уикенд в Париж.

1041482384_.png.0eb392383eb20dc8d221f6b484a2e712.png

 

  Чувала съм,че района на Колмар е особено красив през септември, а рядко цените са ниски.Един още по-дълъг уикенд 🥰

 

1594719902_.png.d877d953ac145cce6227d2526ba7ae80.png

 

 

@Childish,че питаше в другата тема 🙂

 

P.S.По-добре е да се ползва Флекс отделно за всеки полет, защото това позволява по-голяма гъвкавост.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , Ivko каза:

 Мерсии не се бях сетил за там, че даже боднах цяла седмица покрай почивните на 6-ти май

@Ivko,стига с този май, инwizzтиционните полети не ти дават мира😉6ти септември,може би?Тази страна си заслужава цяла седмица.Чудех се, дали да не направя една програма за обиколка на малките градчета,селца и малко от Татрите и сигурно ще се осъществи в края на август, ако пропадне Полша.До вчера почти целия август беше с цени 18,99лв от/до Братислава,сигурно пак ще паднат.Ето клипче за вдъхновение 🤩:

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Мари Николова каза:

@Ivko,стига с този май, инwizzтиционните полети не ти дават мира😉6ти септември,може би?

 

 Дааа септември оф цяла седмица купувам за май хахах ами да те ще паднат цените още утре, но аз исках септември а и в Братислава бях декември за два дена и беше голям студ та сега живи здрави ще си пообиколя.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Все на шантави маршрути ме избива.До Братислава постоянно има ниски цени, а пък от Виена излизат такива до голям брой дестинации.Ето нещо за 6ти септември,така де,разтеглен вариант :rolleyes::

502466168_.png.0650df3180edba37493ec25a7f7416c2.png

Нощувка във Виена и ранен полет до Кутаиси:

155952190_.png.94b5f804aea50071755343a6e20ff0f1.png

Имаме 5 дни за Грузия и на 8.09 да си хванем самолета до Солун за традиционно септемврийско гръцко море 🙂

 

491960808_.png.266104b99843ca93881a5ce1df52313e.png

 

60 гела са около 33лв. Автобуса Солун-София е около 30лв.

Има и съкратен и малко по-евтин вариант с полет до Солун на 5.09

1052586110_.png.700a8d7deda1a2fbaab51e4d210fbcf1.png

и автобус на 07.09 до София,но така стават само два дните в Грузия,а и се засичате с половината сънародници на Промахон 🙄

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

@Мари Николова идеята за Базел доста ми допадна и боцнах билетче. Надявам се поне след септември всичко да е ок с полетите. Оптимист съм, че ще летим, и даже нарочно не добавих флекс 🙂

 

Между другото може ли малко инфо за буса до Солун? Че ми се очертава да ходя до Армения от там.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 18 минути , Георги Матеев каза:

Между другото може ли малко инфо за буса до Солун? Че ми се очертава да ходя до Армения от там.

Пътуват Ивкони и Ардатур, по няколко пъти дневно.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Между другото може ли малко инфо за буса до Солун? Че ми се очертава да ходя до Армения от там.

@noshtna_ptica ти е отговорила.Юнион Ивкони имаха немалка отстъпка 10-20%,ако си направиш клубна карта при тях.Аз се отказах,защото искаха пълните данни от ЛК тогава(сега със закона за ЛД може и да не искат),а и много рядко пътувам с тях.Може да провериш,ако те устройва.

  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Аз реших да взема София - Братислава - София за 2-9 септември (26/19 лв без отстъпка) и Виена - Талин - Виена за 3 - 8 септември за по 18 евро в посока. Талин отдавна ми е в полезрението, в Литва и Латвия съм била вече, и сега от Виена изглеждаше удобна опция. Обаче май 5 дни са много за там, дори и съчетано с Хелзинки. Ще следя ако на някой му хрумне нещо интересно, можеше и с Киев в едната посока да се завърти, ама нещо нямах време да го изпипам като Мари 😀 Остава и резерва да се откажа от Талин и да следвам идеите от видеото с красотите на Словакия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз да се похваля, взех билети от Братислава до Санкт Петербург за Юни 2021 по за 40 евро двупосочния билет. Остава да дебна евтини билети до Братислава и ще мога да го съчетая да разгледаме или част от Чехия или Краков/Катовице.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 8 часа, CarpeDiem каза:

Талин отдавна ми е в полезрението

Ако знаеш,как бръкна в раната с този Талин.От сума ти време правя планове за там и все ми се разминава.Включително и вчера се опитвах да разтегля максимално августовската програма и да го включа,но много сложно ставаше.

Затова пък мога да давам идеи, дано нещо ти допадне 🙂

Може да направиш така - на 5.09 полет до Лвов:

665709167_.png.b2b21816895dbeff76727d0da7f0994e.png

Два дни за този прекрасен украински град.На 7.09 Лвов - Катовице:

2086553312_.png.89b342175fe3557f3ee81d60c66a4bd4.png

Това прави 18 лв.От тук вече може да поемеш с влак или автобус през Словакия и да ползваш полета на 9.09.Имаш два дни,в които ще може да видиш част от красотите в клипчето 🙂 или да завиеш към Чехия и през Бърно,пак към Братислава.Другият вариант е да отидеш към Краков - Величка,Закопане и да се прибереш към БГ с този полет:

1838161543_.png.271c871e63c3ffbe4fd43a0cb523f4c4.png

 

Много шантаво ли стана?😃

Краткият вариант е да останеш още един ден в Лвов и да вземеш този полет до Братислава за около 28лв:

2028875610_.png.d4bde9e2e564ee4554d76968967e26b8.png

 

Спирам да пиша,че неусетно ще взема някой билет 🤣

Всъщност цените са с WDC,да уточня.

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.