Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Сетих се, че коментирахме и този вариант за прибиране от Талин - фери до Хелзинки,разглеждаме града, после автобус до Турку(около 6 евро,за 2 часа), който се оказва доста интересен град и вечерта самолетче до Краков:

2097840917_.png.ea6bec1c23236094613bfaf089ff5335.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, CarpeDiem каза:

Аз реших да взема София - Братислава - София за 2-9 септември 

 Аз съм 6-13 😀

 

Междудругото си взех полетите без никакъв багаж и сега виждам приорити, колко е даже и след резервация аднато и това е най-ниската цена, която съм виждам някога 🙄

 

brat.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, CarpeDiem каза:

и Виена - Талин - Виена за 3 - 8 септември за по 18 евро в посока. Талин отдавна ми е в полезрението, в Литва и Латвия съм била вече, и сега от Виена изглеждаше удобна опция. Обаче май 5 дни са много за там, дори и съчетано с Хелзинки. Ще следя ако на някой му хрумне нещо интересно

Доколкото виждам, вече си посещавала Швеция, но все пак да кажа - и в другата тема бях пускал идеи с включен миникруиз , в случая Талин-Стокхолм-Талин - в момента е 99€ каютата.  Много са приятни тези корабни разходки. :smile3:
image.png.88d19a864a5f62bdcbe7daadb4a55c54.png
 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Граф Вронски
преди 19 часа, Георги Матеев каза:

 

Между другото може ли малко инфо за буса до Солун? Че ми се очертава да ходя до Армения от там.

Аз ли нещо не виждам, но не намирам отсечката Солун - Ереван на Wizz?
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 19 минути , Граф Вронски каза:

Аз ли нещо не виждам, но не намирам отсечката Солун - Ереван на Wizz?

Ryanair лети тази отсечка.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За оптимисти, които искат да си реализират кредитите - португалска седмица през август за 162лв.

( И впрочем Lufthansa предлагат SOF-LIS-SOF (през Франкфурт) за 124€  от юли до декември )

 

 image.png.0094c07d5b65ce75ce62038fb3bdc6f4.png

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 13 минути , Фичо каза:

За оптимисти, които искат да си реализират кредитите - португалска седмица през август за 162лв.

( И впрочем Lufthansa предлагат SOF-LIS-SOF (през Франкфурт) за 124€  от юли до декември )

 

 image.png.0094c07d5b65ce75ce62038fb3bdc6f4.png

чак една седмица не мога да отделя, колкото и да ми се иска... но за дълъг уикенд вече участвам...и то не от сега... ся работим да покрия цената на билетите с кредити.. които усърдно трупам с помощта на ценните съвети на @Георги Матеев

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , VVP каза:

Да не са паднали случайно ограниченията за Португалия за страни извън Шенген?

Той Фичо за това каза за оптимисти. ИнЧе, току що гледах от 27.05 новости за пътуване до португалските острови, ми то ужас... Тест предварителен до 72 часа преди пътуването, после ако седищ повече от седмица на 6 ден и на 13 ти правят те нов тест, въпросник ае попълва, не знам, започвам яко да изперквам вече. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, luba_rizova каза:

ИнЧе, току що гледах от 27.05 новости за пътуване до португалските острови, ми то ужас... Тест предварителен до 72 часа преди пътуването, после ако седищ повече от седмица на 6 ден и на 13 ти правят те нов тест, въпросник ае попълва, не знам, започвам яко да изперквам вече. 

Аз доколкото видях тестовете на португалските острови ще са безплатни. Пък и пътуването не е задължително, винаги можеш да си останеш вкъщи...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, luba_rizova каза:

Той Фичо за това каза за оптимисти. 

Именно :yes: 
Пък и става дума за август, дотогава има повече от месец  повече от два месеца, обстановката е динамична ..., а и нали повечето тук сме оптимисти  :smile3:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , Фичо каза:

Именно :yes: 
Пък и става дума за август, дотогава има повече от месец, обстановката е динамична ..., а и нали повечето тук сме оптимисти  :smile3:

Да не си се телепортирал в бъдещето?😀 Според моя календар има повече от 2 месеца.

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Извън идеите за полети, които няма да се осъществят в другата тема, някакви находки за интересни оферти покрай промоцията (доколкото е реална) за полети които ще се изпълняват? :rolleyes: :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Извън идеите за полети, които няма да се осъществят в другата тема, някакви находки за интересни оферти покрай промоцията (доколкото е реална) за полети които ще се изпълняват? :rolleyes: :smile3:

Аз лично гледах към края на годината дестинации които ме интересуват и се надявам да се осъществят, но те са ми нещо като задължителни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 3 часа, Фичо каза:

Извън идеите за полети, които няма да се осъществят в другата тема, някакви находки за интересни оферти покрай промоцията (доколкото е реална) за полети които ще се изпълняват? :rolleyes: :smile3:

Бургас - Виена януари месец .

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.