Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 7 минути , saved_ каза:

Някои знае ли нещо за руските електронни визи дали са ги пуснали вече или кога плануват да го направят, че се чудя за едни билети до Санкт Петербург...

 Все още са спрени! 

 

https://evisa.kdmid.ru/

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 минути , bimbo каза:

В петък двупосочен София Будапеща за началото на юли беше 66 лв с дискаунт. Днес е 90 лева. Чудна промоция...

Почти винаги е било така ...

Когато промоциите им бяха по-чести, във форума се споделяха дестинациите, за които намаленията са реални.

Сега има добри цени, но сякаш само в близките месеци, които никак не е ясно дали ще са ползваеми.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

И ако измисля до Малпеса от София с какво да стигна...

Ти нали имаше полети до Италия за лятото.Ако са купени с Флекс може малко да попромениш датите, за да разшириш периода и да вмъкнеш в него едно Тенерифе 🙂

А до Малпенса от всяка точка на Италия ще намериш удобен транспорт.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , master_of_germs каза:

Същото важи и за Малпенса-Лисабон и Малпенса-Порто.


Както и за Менорка и Подгорица.Черногорската ривиера освен, че е много красива става за плаж понякога и до края на октомври.

Между другото easyjet  имат малко по-скъпи билети до Менорка и Канарите/Малпенса - по 15 евро, може да се направи някаква комбинация.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз се разписах с Варна-Ларнака за 06.07. Спешно се нуждая от психо терапия и хич не съм следила колко и дали е изгодно🙂. Даже вчера, когато цената беше 76 лв. заявих прехвърляне на точки от ДСК, а днес гледам намалена на 64 лв. Всички запаси ми заминаха 😁за 3 билета с приорити и флекс - 275 точки + 64 лв. доплатих. В крайна сметка точките се трупат, за да се оползотворяват в пътуване. Супер съм щастлива🙃

  • Харесвам 17
  • Браво 4
Връзка към коментар
На 19.05.2020 г. в 20:41, Георги Матеев каза:

Между другото може ли малко инфо за буса до Солун? Че ми се очертава да ходя до Армения от там.

Пиша може би малко късно.... 

Да, така е и Арда - Тур пътуват от София до Солун. 

Ако не се лъжа пътуват 3 пъти дневно до там.

Но все пак провери разписанието. 

Доста са бързи, защото от София до Сандански са за около 2 часа, но вътрешни билети не продават (търсил съм до Сандански и тогава не ми продадоха, казаха ми само до Солун ще ти дадем, ако пътуваш), поне преди така беше. 

Ето и малко инфо цък.

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 1.06.2020 г. в 18:23, ДиянаВ каза:

Аз се разписах с Варна-Ларнака за 06.07. Спешно се нуждая от психо терапия и хич не съм следила колко и дали е изгодно🙂. Даже вчера, когато цената беше 76 лв. заявих прехвърляне на точки от ДСК, а днес гледам намалена на 64 лв. Всички запаси ми заминаха 😁за 3 билета с приорити и флекс - 275 точки + 64 лв. доплатих. В крайна сметка точките се трупат, за да се оползотворяват в пътуване. Супер съм щастлива🙃

И ние сме на този полет 🙂 Ще доста топло в Ларнака по това време ,но ще пием повече фрапенца 🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
1 minute ago, muffytoz said:

И ние сме на този полет 🙂 Ще доста топло в Ларнака по това време ,но ще пием повече фрапенца 🙂

Да не дърпам дявола за рогата, но ние на 07.07 имаме още едни билети Ларнака - Родос на егейците 😀. За там ми беше целта от преди Нова година и почти я бях сглобила за средата на юни, но ..........поради всеизвестни причини се наложи да изменя първоначалния план и да се самопремаршрутирам 😁

В учудващо подхваната в началото на лятото тема за коледните базари🙂 писах, че типично по женски обичам да ми е топло, даже предпочитам и жега пред хлад и дъжд. При първоначалния план не исках лятна почивка през юли или август главно заради тълпите туристи. Сега се надявам, че първата половина на юли западноевропейските туристи още няма да са се разщъкали насам-натам. Руснаците също, а може би и румънците. 

За сега се надявам да се извършат полетите и да не ползвам флекса 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 59 минути , muffytoz каза:

И ние сме на този полет 🙂 Ще доста топло в Ларнака по това време ,но ще пием повече фрапенца 🙂

Абе само фрапе няма да помогне 😃 миналата година заминах на 29.05 и беше през цялото време 40 градуса изгорях, пожълтях и щях да припадна. Ами в Барселона август и Дубай не съм усещал такава жега, а уж си е остров.

Връзка към коментар
На 3.06.2020 г. в 11:29, Ivko каза:

Абе само фрапе няма да помогне 😃 миналата година заминах на 29.05 и беше през цялото време 40 градуса изгорях, пожълтях и щях да припадна. Ами в Барселона август и Дубай не съм усещал такава жега, а уж си е остров.

Сега 48 😄 за Юли не ми се мисли 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
2 hours ago, muffytoz said:

Сега 48 😄 за Юли не ми се мисли 

Не гледаш правилната Ларнака😁. 25 градуса е сега, спокойно. Има друга Ларнака на изток, пустинен район, май беше в Афганистан😂.

И аз преди няколко дни така се опулих в сайта accuweather😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 26 минути , Мари Николова каза:

48 по Фаренхайт - 27 по Целзий

Не, не е така.Това не е вярно.

Показана е макс.48 , мин 27, но според мен, това си е по Целзий.

От Фаренхайт, в Целзий,превръщаме така:

То е сложна формула, но кратко, като за обща информация:

Вадим 30 и делим на 2 .

Ако F е 48, то С , ще е, едва 9 градуса.

И обратно - от С към F - умножаваме по 2 и добавяме 30.

Сложният начин е:

Вадим 32, умножаваме по 5 и полученото, делим на 9:))))

Получава се разлика от 1-1,5 градуса с краткия начин, но за нашите пътешественически  потребности, не е толкоз важно:)))))

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Да, вярно.Аз явно съм гледала някаква таблица с мин. и макс. стойности по Фаренхайт, където мин.стойност беше 27 градуса и някак много добре ми пасна на теорията 🙂

Реалните макс.градуси за днес са 27.

Връзка към коментар

Ау, ако знаете, щом напишеш на лупичката Ларнака колко страници с резултати дава търсенето. Стигнах до първите 5 страници. Само от тематиката за УинУизтиции са😁. Сега остава и с прогнозата за времето да я погнем тази Ларнака😂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
16 minutes ago, Ivko said:

Say YES to Spain!
Book a flight today with 20% OFF on any ticket to or from Spain and get your summer on from the 1st of July!* 

Според вас удачно ли е да резервирам до Барселона за м. Август, предвид цялостната covid обстановка, или е рано?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 34 минути , toci12 каза:

Според вас удачно ли е да резервирам до Барселона за м. Август, предвид цялостната covid обстановка, или е рано?

Аз точно за там гледах тогава и май, май ще се пусна един уйкнед 🙃 жалко само че няма в момента от промоцията на флекс-а, че за тия цени се обезмисля плащане за него.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.