Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

29 minutes ago, Ivko said:

Промоцията продължава и днес естествено с по-ниска цена на билета, който езех вчера 😀😀

Карай. То да пътуваме, пък тези няколко точкови лева разлика ще ги преглътнем, а като стигнеш, даже и ще ги забравиш🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , Ivko каза:

Промоцията продължава и днес естествено с по-ниска цена на билета, който езех вчера 😀😀

Ти се моли да пътуваш.

Всяко нещо си има две страни. Талисмана също. Без да искам да те урочасам, но нищо чудно всичките ти полети до края на годината да ги отменят.:wink:

 

  • Харесвам 1
  • Шок 3
Връзка към коментар

Не знам дали тук или за шантавите маршрути....

Вариант за Великден догодина 9-10 дни врътка до Португалия с ползване на само два дни отпуск.

 

SOF-BTS 30.04.2021 г. рано сутрин. 33,59 лв с уиз дискаунт.

VIE-FAO 01.05.2021 г следобед. За 17,59 евро.

 

Връщане може по същата схема обратно за същите пари на отсечка. Фаро-Виена на 8 май вечер. Братислава-София на 9 май следобед. 

 

Още по-удобно е директно Лисабон-София за 94 лв с уиз дискаунт, каца в събота вечерта на 8 май.

 

Трети вариант. Порто-Братислава на 8 май вечерта за 10 евро и Братислава-София както по-горе.

 

Ние взехме първия вариант, заради това, че са двупосочни и ако променят полети, да получим кредит и за двете отсечки, иначе прибиране от Лисабон или Порто е по-удобно за великите комбинатори.

 

Кандидати за магеланска великденска инвазия има ли? Още ме е яд как пропадна тазгодишната великденска магеланска инвазия в Киев 🙁.

  • Харесвам 8
  • Браво 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , master_of_germs каза:

Не знам дали тук или за шантавите маршрути....

Вариант за Великден догодина 9-10 дни врътка до Португалия с ползване на само два дни отпуск.

Интересно е да ама нещо ми идват 150лв полетите и дали свикнах да летя евтино или пък без пари та....Иначе аз бих взел поне връщането от Виена /при следене и от сайтовете може да се постигне цена/, че това пътуване от/до Братислава

Порто-Братислава на 8-ми май не намирам такъв полет?! 🙄

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Ivko каза:

Интересно е да ама нещо ми идват 150лв полетите и дали свикнах да летя евтино или пък без пари та....Иначе аз бих взел поне връщането от Виена /при следене и от сайтовете може да се постигне цена/, че това пътуване от/до Братислава

"свикнах да летя"   … М-м-м, не е ли доста неточно … баш за теб. :wink:

 

----

Извинявай, изглежда като да се заяждам с теб, но не е .

Разчитам на чувството ти за хумор.

:good:

:biggrin:

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Без да искам да те урочасам, но нищо чудно всичките ти полети до края на годината да ги отменят.:wink:

Предполагам, че и за останалите от моя полет ще важи отмяната или само за мен 😬

преди 6 минути , ven62 каза:

Извинявай, изглежда като да се заяждам с теб, но не е .

Разчитам на чувството ти за хумор.

:good:

:biggrin:

Абе това чувство вече е на границата ⚠️ :russian_roulette:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 45 минути , master_of_germs каза:

Не знам дали тук или за шантавите маршрути....

Вариант за Великден догодина 9-10 дни врътка до Португалия с ползване на само два дни отпуск.

Все едно четеш мисли. Аз също се оглеждам за Португалия, точно за тези дати.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

@Ivko въобще не слушай тоя @ven62 какво те баламосва. ЗАЯЖДА СЕ, а после само хвърля прах в очите и се прави на ангелче. И на мен ми обеща един басейн, пък то накрая... нищо :grin:

 

@stanimir и какво казваш за албанската/украинската/руската мафия?

 

Оффффффффффффффффффффф няма ли да почваме да летим. ПиснА ми вече, а и като гледам как полетите са "тука има тука нема" не смея да направя нито 1 план, камо ли от по-пъклените. А така ми се ходи в Паланга... За последното не се шегувам.

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 23 минути , Ivko каза:

 

Порто-Братислава на 8-ми май не намирам такъв полет?! 🙄

Порто-виена на 7 май, сори, бързах 😁. Ами направи такава цена за Португалия, щом си майстор. За мене цената е ок, защото държа на времевия период и само веднъж съм виждал по-евтин вариант, без да следя непрекъснато, де.

 

Като знам колко често Уиз са ми променяли полети, резервирани толкова рано, мисля, че ще дадат 120% кредит, а за София-Виена ще следя. За по-евтино. Но миналата година два пъти проигравах виена-брастислава с автобуси и е съвсем елементарно, дори и посред нощ.

преди 5 минути , BlackArt77 каза:

Все едно четеш мисли. Аз също се оглеждам за Португалия, точно за тези дати.

Взимай, ние сме трима засега 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 3 минути , master_of_germs каза:

Взимай, ние сме трима засега

Ще бъде екстра. Аз обаче съм за връщане директно Лисабон-София. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
В момента, master_of_germs каза:

Най-добре е логистично. И финансово. Мине посмяхме. 🙂

Риск печели, риск губи. Имаше едно такова предаване с един "забавно" разказваш вицове човечец. 😂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 33 минути , Ivko каза:

Порто-Братислава на 8-ми май не намирам такъв полет?! 🙄

Мастъра сигурно е искал да каже Порто-Виена. 
То и аз Братислава и Виена в комбинациите почти ги броя за едно и също, при положение че са на около час и 1 до 5 €   едно от друго, а автобусите са през половин час от няколко фирми. :wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 59 минути , master_of_germs каза:

Още по-удобно е директно Лисабон-София за 94 лв с уиз дискаунт, каца в събота вечерта на 8 май.

 

преди 7 минути , BlackArt77 каза:

Ще бъде екстра. Аз обаче съм за връщане директно Лисабон-София. 

Този полет си мисля, че има дооста време и може и да падне и може да се следи. Иначе и аз съм за този вариант на връщане въпреки, че ако се отмени едната отсечка леко пропада идеята. Замислям се...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз бих взел директни до Лисабон излизат по 220лв за 1-8 май, като се сложи нощувка и път пак толкова ще стане, а има и рискове за мени на полети.

Отделно предпочитам кацане в Лисабон, пред Фаро по това време на годината.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , master_of_germs каза:

Порто-виена на 7 май, сори, бързах 😁. Ами направи такава цена за Португалия, щом си майстор. За мене цената е ок, защото държа на времевия период и само веднъж съм виждал по-евтин вариант, без да следя непрекъснато, де.

 

Като знам колко често Уиз са ми променяли полети, резервирани толкова рано, мисля, че ще дадат 120% кредит, а за София-Виена ще следя. За по-евтино. Но миналата година два пъти проигравах виена-брастислава с автобуси и е съвсем елементарно, дори и посред нощ.

Взимай, ние сме трима засега 🙂

Цената е супер още повече, че е в хубаво време и почти без да се ползва отпуск. Перфектна идея.

Видях полетите, на върха на пръстите ми е желанието да резервирам 🙂 , но в последните години твърде често УИЗ променят полети и не визирам последните три месеца, както и разреждат обявеното разписание месеци след като то е обявено. От тяхна страна е разбираемо, от моя като клиент ме натоварва несигурността и непрекъснатите промени на направени планове.

Офтопик: Поради промени на полети трета година не мога да вместя Валенсия като отправна точка на планирани маршрути.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Alexander каза:

Аз бих взел директни до Лисабон излизат по 220лв за 1-8 май, като се сложи нощувка и път пак толкова ще стане, а има и рискове за мени на полети.

Отделно предпочитам кацане в Лисабон, пред Фаро по това време на годината.

+1

Ако се взема кола под наем съвсем натежава кацане и излитане от Лисабон. Фаро традиционно е много скъпо самото наемане, а и оставяне на друго място … съвсем.

 

Ако не се лъжа Wizz от доста време си поддържат съботен Лисабон

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

София-Ейлат-София - 30 Дек-3 Яну - 180 лева за 2 билета в двете посоки с Уиз Дискаунт и 20% офф.

 

Да пробваме Таба в Египет за Нова Година. На мен ми изтичаше един Уиз Кредит и трябваше да резервирам нещо. Най-много да ми ги върнат пак във ваучери 🙂

 

image.png.0e7345900664ad063317cb634903d30e.png

 

image.png.68cfa3ec4c5bce209950a18ba8843a88.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз просто не обичам чак толкова бързото обикаляне, обичам да стоя в по-малък периметър, но да видя повече неща и си мисля, че имам с какво да запълня седмица в Южна Португалия, а искам да е точно тогава. За море то и без това не става Португалия никога, а през май няма да е лудница. Лисабон и Порто си ги представям логистично в друга седмица. А, ако нещо стане с тия полети до Фаро, имам си достатъчно места и в Австрия, и особено в Словакия с дузини екопътеки и водопади отбелязани за посещение, на които им е баш сезонът през май 😉

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Alexander каза:

Август-септември си става по Алгарве, 23-24 градуса за мен е нормално за къпане, особено след като не минава 30-31 градуса денем.

За мене също, и 20 не ми е проблем. Но с дядо от Тюленово и съпруга от Царево море не може да ме изкуши, ако няма коралови рифове. Заради брега отиваме, не заради морето. 🙂 Спирам, че спамя. 😁

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.