Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Айде и аз още съвсем малко спам да вкарам :grin:

преди 2 часа, master_of_germs каза:

Не знам дали тук или за шантавите маршрути....

И ако на някого не му е достатъчно шантаво  и не му е достатъчна континентална Португалия, срещу още някакви си 45€ може да отскочи и малко навътре в Атлантика до Азорите, май месец не е лош сезон за там.  :grin:

 

image.png.0b6cca462b175e2504ecbec2d7726803.png
 

  • Харесвам 11
  • Браво 3
Връзка към коментар

Аз взех за октомври зa канарските за 230 лв на човек. По 5 пълни дни за двата острова. Дано да се лети де. 

 

SOF - LTN, 5 часа престой и LTN-FUE

ACE - LTN, вечерния полет LGW - SOF

 

 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
На 16.06.2020 г. в 9:09, Ivko каза:

Промоцията продължава и днес естествено с по-ниска цена на билета, който езех вчера 😀😀

Аз се оплаквах, че взех билета за 62лв двупосочно, а на следващия ден стана 45лв, но сега явно си наваксват евтините билети тези два дена, че гледам вече е достигнал 226лв 😄 и като цяло конкретно до Барселона август цените изведнъж се завишиха бая

Връзка към коментар
На ‎16‎.‎6‎.‎2020‎ г. в 12:35, Фичо каза:

И ако на някого не му е достатъчно шантаво  и не му е достатъчна континентална Португалия, срещу още някакви си 45€ може да отскочи и малко навътре в Атлантика до Азорите

Все още не съм ходил в Португалия, но ми се иска сякаш да комбинирам едно пътуване до Лисабон с отскок до Азорите за 7-8 дни. Предложението ти идва точно на място. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 часа, Capitan Morgan каза:

Аз взех за октомври зa канарските за 230 лв на човек. По 5 пълни дни за двата острова. Дано да се лети де. 

 

SOF - LTN, 5 часа престой и LTN-FUE

ACE - LTN, вечерния полет LGW - SOF

 

 

230 лв на теория нали? 😀

преди 17 минути , Pantelej Putnik каза:

Все още не съм ходил в Португалия, но ми се иска сякаш да комбинирам едно пътуване до Лисабон с отскок до Азорите за 7-8 дни. Предложението ти идва точно на място. 🙂 

След като не си ходил изобщо, за мен е супер пресилено да ходиш до Лисабон и Азорите като за първи път.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Alexander каза:

След като не си ходил изобщо, за мен е супер пресилено да ходиш до Лисабон и Азорите като за първи път.

Май спамим темата, но защо да е пресилено? Може и на лична поща да ми отговориш. Смятам да направя седмица в Лисабон и околие (вероятно и до Алгарве), а после "бягство" на Азорите - разходки, риболов, спокойствие, храна....

Връзка към коментар
преди 4 часа, Alexander каза:

230 лв на теория нали? 😀

След като не си ходил изобщо, за мен е супер пресилено да ходиш до Лисабон и Азорите като за първи път.

И на практика излезнаха по толкова, платени с кредит естественно. За 4 човека за 16-27.10, общо по 230 лв на човек за 4те полета 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хайде банда, 1 евро за флекс 🤗

Сега е моментът да се планират пътувания и стискам палци на всеки купил си билетче да му се получат нещата и да си прекара супер на избраната дестинация. 😍🤩

 

Промоцията важи от 00:00 ч. на 19 юни 2020 г. до 23:59 ч. на 21 юни 2020 г. CEST („Промоционален период“). 

 

 

1.jpg

  • Харесвам 13
  • Благодаря 4
  • Браво 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Знаех си, че ще почнат да го пускат редовно на промоция, но нещо не мога да си харесам нищо 🥱🤔 И цели три дена промоция Уау бих казал и сега ако не се налапат с парички...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може ли да ми обясните как помага флекса? Може ли да се купи флекс, без да се купува билет? И като го имаш, какви са екстрити по-късно когато купиш билет за полет. Ще прочета и материалите по този въпрос и в сайта на АК. Дали са еднозначни и разбираеми?

  • Смея се 2
Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 18 минути , rdd каза:

Може ли да ми обясните как помага флекса? Може ли да се купи флекс, без да се купува билет? И като го имаш, какви са екстрити по-късно когато купиш билет за полет. Ще прочета и материалите по този въпрос и в сайта на АК. Дали са еднозначни и разбираеми?

Флекс се купува само с резервация на полет не може самостоятелно ,не може да го добавяш към вече направена резервация .Закупеният Флекс си върви  с резервацията ,предимството е в това ,че може да променяш датите на полета напред и назад във времето ,дестинацията и да го анулираш,като ти връщат парите за полета ,1 евро за флекса изгаряш ☺️ .Всичко това безплатно.Ако цената на втория полет  е по- висока доплащаш ,ако е по- ниска ,не връщат пари .

Редактирано от Galii
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Galii каза:

Флекс се купува само с резервация на полет не може самостоятелно ,не може да го добавяш към вече направена резервация .Закупеният Флекс си върви  с резервацията ,предимството е в това ,че може да променяш датите на полета напред и назад във времето ,дестинацията и да го анулираш,като ти връщат парите за полета ,1 евро за флекса изгаряш ☺️ .Всичко това безплатно.Ако цената на втория полет  е по- висока доплащаш ,ако е по- ниска ,не връщат пари .

Благодаря за изчерпателния отговор! Един вид, ако в часовете на промоцията, "флекс за 1 евро", направя резервация, флекса ще ми даде право за промяна без такса. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, rdd каза:

Благодаря за изчерпателния отговор! Един вид, ако в часовете на промоцията, "флекс за 1 евро", направя резервация, флекса ще ми даде право за промяна без такса. 

Винаги като имаш флекс ще ти дава право на промяна не само по-време на промоцията 😃. Просто сега плащаш 1евро на посока, а стандартно струва 12 евро

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

Винаги като имаш флекс ще ти дава право на промяна не само по-време на промоцията 😃. Просто сега плащаш 1евро на посока, а стандартно струва 12 евро

От прочетеното в сайта на АК и от отговорите тук, разбрах какви са ползите. Но аз днес, утре или в другиден няма да правя резервации и не мога да се възползвам от промоцията така ли?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 6 минути , rdd каза:

От прочетеното в сайта на АК и от отговорите тук, разбрах какви са ползите. Но аз днес, утре или в другиден няма да правя резервации и не мога да се възползвам от промоцията така ли?

От по-в другиден можеш да направиш резервация с Флекс за 12 евро ,резервация без Флекс или да чакаш следващата промоция Флекс за 1 евро .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Galii каза:

От по-в другиден можеш да направиш резервация с Флекс за 12 евро ,резервация без Флекс или да чакаш следващата промоция Флекс за 1 евро .

Не мога да разбера какво искаш да кажеш защо да не можеш да правиш сега. От както съществува услгата винаги е била 12 евро и е твой избор дали ще си го вземеш или не. Днес за трети път в рамките може би на месец го пускат на промоция явно първите два пъти има успех. Защото малко хора при двупосочен билет биха давали всеки път по 24 евро отгоре за флекс поне аз от както летя с Уиз сега за първи път си го добавям. Едно е 4лв друго е 48лв.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 35 минути , Ivko каза:

Не мога да разбера какво искаш да кажеш защо да не можеш да правиш сега. От както съществува услгата винаги е била 12 евро и е твой избор дали ще си го вземеш или не. Днес за трети път в рамките може би на месец го пускат на промоция явно първите два пъти има успех. Защото малко хора при двупосочен билет биха давали всеки път по 24 евро отгоре за флекс поне аз от както летя с Уиз сега за първи път си го добавям. Едно е 4лв друго е 48лв.

Защото нямам набелязани дати и дестинация все още. Но все пак ще разгледам моя любим маршрут и може на посоки да купя нещо. Сега се заинтригувах от тази промоция и без да прочета условията по ползването на флекс услугата, си мислех, че е нещо като дискаунта. Разбрах, че не е. Мерси!

Връзка към коментар
преди 24 минути , rdd каза:

Защото нямам набелязани дати и дестинация все още. Но все пак ще разгледам моя любим маршрут и може на посоки да купя нещо. Сега се заинтригувах от тази промоция и без да прочета условията по ползването на флекс услугата, си мислех, че е нещо като дискаунта. Разбрах, че не е. Мерси!

Да доста добра промоция е и с него може да променяш и дестинации, а не само дати примерно имаш полет софия-барселона и може да го промениш на варна-ларнака само доплащаш ако има разлика 

 

п.с. За декември има доста дати по 38лв двупосочно софия-ейлат даже и за коледа

 

В момента за дестинации, където искам цените са ми високи и си мисля,че понеже е три дена тази промоция днес ще има повечко резервации и идните два дена може да паднат

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Ivko каза:

Да доста добра промоция е и с него може да променяш и дестинации, а не само дати примерно имаш полет софия-барселона и може да го промениш на варна-ларнака само доплащаш ако има разлика 

 

п.с. За декември има доста дати по 38лв двупосочно софия-ейлат даже и за коледа

Да, мога да променя датите, дестинацията или да откажа полета. Само веднъж ли? С доплащане ако се наложи. А при отказване от полет, връщат ли кеш или кредити?

Връзка към коментар
В момента, rdd каза:

Да, мога да променя датите, дестинацията или да откажа полета. Само веднъж ли?

Докато не се осъществи полета поже да правиш колкото искаш промени и при всяка следваща флекса се запазва.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.