Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Мари Николова каза:

 

@Ivko, най-евтино излиза отиване София-Ларнака, връщане Ларнака-Варна.Споменах някъде по-горе колко е приятна Варна за СПА през есента.Сигурно и на майка ти много ще и допадне идеята 🙂

А не знам дали знаеш, ама на Варна и викат "Дубай на Севера" 🤣

Послушах те...какво да те правя....а ако нещо се обърка после лесно да мога да го сменя със София 😇😊

 

И при мен се получи интересен маршрут 🤭

 

viber_изображение_2020-06-19_18-12-25.jpg

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 36 минути , saved_ каза:

И аз потвърждавам. Бях си взела едни полети преди време с флекс за 1 евро и после смених полетите за други дати и дестинация, без да ми искат доплащане за флекса.

И аз сменях без доплащане преди 2 седмици.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Може ли малко помощ! Опитах се да резервирам полет, но не мога да разбера как да добавя Wizz Flex за 1 евро. В начолото ми дава трите варианта, като flexa е скъп вариант, кога излиза тази опция за 1 евро по време на резервацията?

Връзка към коментар
преди 25 минути , Ivko каза:

Послушах те...какво да те правя....а ако нещо се обърка после лесно да мога да го сменя със София 😇😊

 

И при мен се получи интереснен маршрут 🤭

 

viber_изображение_2020-06-19_18-12-25.jpg

Интересни дати 🤐

  • Смея се 3
Връзка към коментар
4 minutes ago, Mamas said:

Може ли малко помощ! Опитах се да резервирам полет, но не мога да разбера как да добавя Wizz Flex за 1 евро. В начолото ми дава трите варианта, като flexa е скъп вариант, кога излиза тази опция за 1 евро по време на резервацията?

Оставете ги трите варианта, там избирате basic, след това ще може да добавите само Flex.

Аз взех билетчета за Бари. Малко скъпи, но вече не издържам. Нощувките ми се струват доста изгодни. 

  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 час, saved_ каза:

И аз потвърждавам. Бях си взела едни полети преди време с флекс за 1 евро и после смених полетите за други дати и дестинация, без да ми искат доплащане за флекса.

 

Преди 1 час, Marisha каза:

И аз сменях без доплащане преди 2 седмици.

И аз мисля, че не трябва да се доплаща-иначе се губи ефекта на промоцията!Не знам, дали ако се обадим на съпорта,ще ни отговорят или ще ни препратят към сайта, а там не е обяснено за такъв вариант... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Eva eva каза:

Много съм щастлива, оформяме се сериозна женска група за Бари. Само да попитам - колко време преди полета можем да правим врътки с флекса?

За кои дати сте...да дойда и аз за разкош 🤗 иначе до 3часа преди полета.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Ако сте понатрупали Уиз кредит и искате да наваксате летателни часове за 2020г,ето идеи за еднодневни трипчета.По точно полудневни 🙂 Първото София - Братислава.Неделно сутрешно кафе и бърза обиколка в словашката столица.Ако сте много организирани може и да успеете да направите един обяд с традиционният "Златен фазан".Щото да почнете с него от сутринта е малко...😉

1180867662_.png.df9b3a9ce3251ae1db0a912f12b429e2.png

1024641861_.png.42b8f31a0401fb5f4d8fdee7d629f8ba.png

Между другото на ЖП гарата има бюджетен ресторант, където имат всеки ден различно обедно меню, хубаво готвят и евтино.Намира се на вторият етаж,по стълбите,точно до чакалнята.Все едно влизаш в соц.ресторант от едно време 🙂Много е удобен за хапване с биричка преди полет.Автобуса за летинско спира точно пред гарата.

 

Второто предложение е за ... джапанките и хавлийката в сака ...билет за Ларнака.Подходящо най-вече за варненци:

533449309_.png.6a4476c867f26ff264cd0702472801e4.png

2122319997_.png.d7f438fd67a2809f3eefec42f621fa1a.png

 

Петъчно се измъквате по-рано от работа и за разнообразие отивате да се изкъпете в Средиземно море и да хапнете един гирос.Водата все още е чай по това време.Е, може и да е нощно къпането 🤗Ама ако искате да впечатлите мацка, ще я убиете с репликата "Искаш ли да направим нощно къпане....на кипърските Буни?" 😆

 

Леле, така ми се лети, че само простотии измислям 🤪

  • Харесвам 5
  • Браво 5
  • Смея се 14
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Първото София - Братислава.Неделно сутрешно кафе и бърза обиколка в словашката столица.

Леле, така ми се лети, че само простотии измислям 🤪

Ама това е яко..моя приятел точно днес изпълняваше точно този полет и ме караше да ходя ама бяха много скъпи, но за този мога да помисля нищо, че е след половин година хахах. Ще видя за нещо по-скорошно въпреки, че не са много чести такива големи дупки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, Мари Николова каза:

Леле, така ми се лети, че само простотии измислям 🤪

Не се притеснявай - въобще не ти личи! :grin:

  • Смея се 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

Уви, точно сега не мога да споделя всеобщия ентусиазъм за каквито и да е промоции.

 

Като гледам летящите нагоре ковид статистики и повторното затваряне на някои граници се настройвам все по-песимистично и засега по-скоро не бих планирал нищо поне до октомври, освен може би нещо ултра ласт минит из Европа. В момента всичко - полети, хотели и най-вече рестрикции - се променя по 2 пъти на ден и нещо не изпитвам желание да се надъхам отново, а после да отменям наред. Този филм го гледах цели 3 месеца и нещо ми омръзна.

 

Въпреки, че принципно съм оптимист, гледам също и да съм реалист. Вътрешното ми гласче крещи, че моментът не е подходящ нито за планиране нито за пътуване.

  • Харесвам 9
  • Браво 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Действително има намаления по дестинациите, които следя - Бари и Лисабон. За Бари вече взех билети миналата седмица. Тогава FLEX беше на промоция. Сега излиза същата сума, тъй като билетите са намалени, но flex е 44 лв. и общо е същата сума. Та, не съм се прецакала 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Кипър в момента изглежда като най-безопасната дестинация.Преди ден изписаха и последният болен.Чудя се дали да не преместя билетите за юли.Каквото и да решим, настаняването ще го гледам в последният момент, защото като нищо ще ни преместят в кофти категория.

П.п.За Лисабон на сайта на БГ ер излезе информация, че се отменят полетите до 20 август, не съм се ровила за причините, но имайте го предвид.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар
27 minutes ago, Мари Николова said:

Кипър в момента изглежда като най-безопасната дестинация.Преди ден изписаха и последният болен.Чудя се дали да не преместя билетите за юли.Каквото и да решим, настаняването ще го гледам в последният момент, защото като нищо ще ни преместят в кофти категория.

П.п.За Лисабон на сайта на БГ ер излезе информация, че се отменят полетите до 20 август, не съм се ровила за причините, но имайте го предвид.

За Кипър аз пък се чудя обратното🙂, дали да не мърдам доста по-напред датата, че и за догодина. Нищо чудно този или другия петък да ни преместят към страните от зона В, за които се иска 72-часов PCR тест. 

Каквото и да правя, местя, резервирам ще е в последния момент. Не са случайни и не са на добро тези чести промоции, не само на Уиз, но и на повечето АК.

Баси лятото🤢

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , ДиянаВ каза:

За Кипър аз пък се чудя обратното🙂, дали да не мърдам доста по-напред датата, че и за догодина. Нищо чудно този или другия петък да ни преместят към страните от зона В, за които се иска 72-часов PCR тест. 

Каквото и да правя, местя, резервирам ще е в последния момент. Не са случайни и не са на добро тези чести промоции, не само на Уиз, но и на повечето АК.

Баси лятото🤢

Ако можех да тръгна утре, нямаше да се замисля 🙂Точно за да избегнем евентуалните тестове.От друга страна, 120лв  на човек не са чак толкова много, пред евентуалната перспектива да не видя море това лято.На практика в Ларнака в момента е по-безопасно отколкото по нашето черноморие.Уф, за Баси лятото съм съгласна, лошото е, че отива към Баси годината.

 

Цитат

този или другия петък

А защо точно петък?

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Освен 120-те лева и други кошмарни мисли се прокарват, както са пощръклели с тези тестове. Ако излезе положителен, а нямам симптоми, още по-зловещо - ако на летището ми направят тест и изтегля късата клечка. Чудноооо. Психираха ни🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.