Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 5 минути , Pantelej Putnik каза:

 

Април 2021, еднопосочен - 50 евро (без ФЛЕКС).

Ма това не е никак добра цена 😄 то с предната промоция имаше и за под 50 евро двупосочни и отделно не бих взел без флекс за толкова напред.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Какво се

преди 1 минута , Ivko каза:

Ма това не е никак добра цена 😄 то с предната промоция имаше и за под 50 евро двупосочни

Ivko, аз исках еднопосочен, защото имам други идеи. Цената дали е с 10-15 евро по-евтина, или по-скъпа, все тая. За 100 лева до Лисабон за мен е добре. 🙂 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ivko, не ме разбирай погрешно! Много се радвам на страстта ти да намериш билет на най-ниската цена, но всички знаем, че това често се случва тогава, когато не си обвързан с дати. Аз исках да взема на определена дата, защото всеки ден от почивката ми струва много повече от 10, 20, та дори и 30 евро разлика. Принципно, и аз не обичам да купувам лимонада за 2 лева, ако мога да я купя за 1 лв. Времето обаче е по-ценният ресурс за мен. Радвам се обаче на идеите ти и ги ценя! 🙂 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Pantelej Putnik каза:

Ivko, не ме разбирай погрешно! 

Като си обвързан с дати е нормално да и аз също съм бил принуден да вземам по-скъпи билети. В никакъв случай не те виня в нещо или опреквам 🙂 Разбирам те! Просто споделих информация преди да знам реално защо си постъпил така.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

100 000 места до Бергамо на 9.99€

 

Поразходих се из дати, които следих наскоро на 29.99€  и днес наистина всичко е по 9.99€. 

 

@Фичо,  сигурен съм че ще измислиш страхотни комбинации 😉

За съжаление дестинациите им от Бергамо не са много,  но пък Ryan от юли са на линия,  или в краен случай трансфер на MXP.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 6 часа, stanimir каза:

 

@Фичо,  сигурен съм че ще измислиш страхотни комбинации 😉

Хайде помагайте :smile3:, че от много комбиниране тия дни, взех да изоставам с офисните задачи :rolleyes:, а трябва все пак да мисля и някакви комбинации за изкарване на пари! :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 9 часа, mamaivy каза:

Уиз продължава с промоциите.

 

Да, ето и аз малко да добавя..., ако може 😊😀

Wizz Air Sale: 20% off & WIZZ Flex for only €1 from London Luton!

wizz-sale-2020-2-800x362.png

Hungarian budget carrier, Wizz Air, offers 20% off on all tickets from/to London Luton with WIZZ Flex service to your booking for only €1 today.

This one day sale will last only today (26 June). The service can only be purchased when creating a new booking, and cannot be added to already existing reservations.

What is Wizz Flex?

Wizz Flex service allows passengers to change the date, time and flight route without additional charges up to 3 hours before scheduled flight time. Due to the coronavirus pandemic and uncertainty about flights this service has become extremely popular.

 FLIGHTS

Има добри цени за Рейкявик от Лондон. 

За повече инфо цък.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
На 19.06.2020 г. в 17:29, saved_ каза:

И аз потвърждавам. Бях си взела едни полети преди време с флекс за 1 евро и после смених полетите за други дати и дестинация, без да ми искат доплащане за флекса.

 

На 19.06.2020 г. в 18:05, Marisha каза:

И аз сменях без доплащане преди 2 седмици.

Може ли да потвърдите следното:

 

Имали сте билети с промоционален флекс от €1. После онлайн (без да звъните на кол центъра), вече в непромоционален за флекса период сте сменили сами нещо по билетите и системата не ви е поискала доплащане още €10 за флекса. Правилно ли разбрах?

Връзка към коментар

Абсолютно вярно! Тези дни направих няколко пъти точно това упражнение без никакво доплащане или обаждане през кол центъра 🙂

Всъщност в началото изчислява, че трябва да се доплати, но някъде на следващите стъпки в процеса доплащането отпада и няма проблем.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

 

Може ли да потвърдите следното:

 

Имали сте билети с промоционален флекс от €1. После онлайн (без да звъните на кол центъра), вече в непромоционален за флекса период сте сменили сами нещо по билетите и системата не ви е поискала доплащане още €10 за флекса. Правилно ли разбрах?

 

преди 5 минути , saved_ каза:

Абсолютно вярно! Тези дни направих няколко пъти точно това упражнение без никакво доплащане или обаждане през кол центъра 🙂

Всъщност в началото изчислява, че трябва да се доплати, но някъде на следващите стъпки в процеса доплащането отпада и няма проблем.

 

преди 3 минути , Мари Николова каза:

Да и аз сменях, не ми поиска доплащане.

Тази възможност не е част от общите условия за флекс, т.е. могат да я отменят, когато пожелаят.

Най-вероятно е временен бъг, работещ и неотстранен заради множеството промени в разписанието.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

Тази възможност не е част от общите условия за флекс, т.е. могат да я отменят, когато пожелаят.

Най-вероятно е временен бъг, работещ и неотстранен заради множеството промени в разписанието.

Може би не те разбирам.Бъг беше да искат доплащане.Явно са го оправили.То нали за това е промоция за 1 евро, няма как основателно да искат доплащане.Сменях полети преди няколко дни, преди още да променят разписанието.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , Мари Николова каза:

Може би не те разбирам.Бъг беше да искат доплащане.Явно са го оправили.То нали за това е промоция за 1 евро, няма как основателно да искат доплащане.Сменях полети преди няколко дни, преди още да променят разписанието.

Имах нещо друго предвид и моля да се приеме, че по-горе греша. 🙂

 

Нека се върнем към промените на полетите:

Имам полет, който сутринта излизаше като анулиран, сега връщането е същото, но отиването е с ден по рано + различни часове.

Не дава опция за смяна или връщане на пари. Без флекс е.

Идеи?! :gamer1:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 44 минути , saved_ каза:

Всъщност в началото изчислява, че трябва да се доплати, но някъде на следващите стъпки в процеса доплащането отпада и няма проблем.

 

преди 34 минути , Мари Николова каза:

Може би не те разбирам.Бъг беше да искат доплащане.Явно са го оправили.

Само преди 10-ина дни - преди да "оправят" "бъга" - системата със сигурност искаше реално доплащане от €10 и на финалната стъпка.

 

Забележи какво е написала @saved_ - системата по принцип продължава да изчислява доплащане на флекс-а (!?), но впоследствие то вече отпада. Лично на мен това повече ми звучи като бъг и няма гаранция, че бъгът на бъга няма да се оправи след седмица-две и системата пак да почне да иска доплащане накрая. Мисля, че Таньо също имаше предвид точно това.

 

С Уиз изненади дебнат на всеки ъгъл 🙂

 

@Таньо по твоя въпрос - единствено кол центъра ти е спасението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Иииии днес получих мейл от Уиз, че полети Ейлат-София на 3ти януари е отменен и ми предлагат същия такъв, но на 4ти януари. Е супер, ама като отида в сайта на Уиз да видя какви други дати има и дали си заслужава да взимам 120% ваучера и да резервирам ноново, няма нито един полет, на нито една дата 😞

 

Предполагам, че сменят разписанието и като са готови ще го качат. Което е по-добрият вариянт от това да анулират всичко, че ще ми отиде Новата година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , feel_the_rush каза:

Иииии днес получих мейл от Уиз, че полети Ейлат-София на 3ти януари е отменен и ми предлагат същия такъв, но на 4ти януари. Е супер, ама като отида в сайта на Уиз да видя какви други дати има и дали си заслужава да взимам 120% ваучера и да резервирам ноново, няма нито един полет, на нито една дата 😞

 

Предполагам, че сменят разписанието и като са готови ще го качат. Което е по-добрият вариянт от това да анулират всичко, че ще ми отиде Новата година.

Просто прехвърлят в момента полетите с променени дати и за това не продават места в момента. Аз също имам променен полет с един ден и исках да видя как са цените, но няма нищо.

Връзка към коментар
3 minutes ago, Ivko said:

Няма как да не завидя и аз един път,че не съм във Варна 😊 Какъв хубав старт на една линия

 

ath.jpg

След една седмица сигурно ще махнат някои от дните, ще вдигнат цената на някоя от посоките и други все “приятни” случки за тези, които им се налага да пътуват.

И аз поизхарчих точки за този маршрут, колкото да се разпиша и заради флекса. За пръв път имам резервации, на които даже и не помня датите 😁

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Ivko каза:

Няма как да не завидя и аз един път,че не съм във Варна 😊 Какъв хубав старт на една линия

 

ath.jpg

Аз им завиждам на варненци за Прага и Залцбург.Ако Уиз продължават така ще се преместя във Варна.Вече имам достатъчно основателни причини 😜

преди 9 минути , ДиянаВ каза:

 

За пръв път имам резервации, на които даже и не помня датите 😁

 

То не е и необходимо.Едва ли да останат същите 😉 Остави Уиз да те изненадат!

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Не е точно промоция, но си заслужава да се отбележи :

 

Дортмунд - Рейкявик  през август от 19.99€ на посока с Wizz Club. 

София - Дортмунд са неприлично скъпи за август, но вероятно има и други опции. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.