Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 26.06.2020 г. в 12:25, Таньо каза:

Имам полет, който сутринта излизаше като анулиран, сега връщането е същото, но отиването е с ден по рано + различни часове.

Не дава опция за смяна или връщане на пари. Без флекс е.

Идеи?! :gamer1:

Като си влезеш в профила и в самата резервация, излизат три опции: за промяна, връщане на 120% кредит и анулиране. В моя случай бяха променили датите и на двата полета отиване-връщане. Аз си избрах промяна и се започна нова резервация като промених само датите на пътуването. Въпреки, че имаше разлика в цените, навсякъде ми изписваше 0,00 лева, тоест промяната излезе напълно безплатна, включително ми запази флекса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Фичо каза:

А флексче по 1€ ? :grin:  Че вече нищо не смея да взимам без флекс ... :rolleyes:

И аз го чакам това въпреки, че ми промениха полети купувани без флекс, а и като гледам в момента и да вземаш без флекс има гоооляма възможност да ти променят нещо 😃

Връзка към коментар
преди 19 часа, Eva eva каза:

Аз снощи моите билети си ги взех без flex. На билети за 100 лв. нещо ми се досвидяха 44 лв. за flex. Все тая, и да не мога да пътувам по някаква причина за 100 лв. няма да се ядосвам. По-скоро емоционалната травма ще е по-сериозна 🙂

И аз така, вчера гледах едни билети до Миконос и взех, пък да става каквото трябва.

Сега гледам и намаление пуснали. Здраве да е!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Бях купил два 10-еврови еднопосочни София - Будапеща и Будапеща - София с Флекс по 1 евро, днес ги промених на София - Петербург и Петербург - София!Естествено доплатих малко! 

п.с.Има ли някой за Петербург 29.08-03.09?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

  Много сте прави за купуването на какъвто и да полет от най-евтините с 1 евро флекс. @Ivko  няма как да си назад, според мен се има предвид просто да купиш която и да е дестинация и след това да смениш с тази, която наистина искаш, когато цената те устройва за да си имаш активен евтин флекс. Аз понеже не бях направила така и вчера размених един флекс за друга посока понеже беше по-скъп полета и оставих без флекс евтиния, а ако бях действала по тази схема щях да имам и за двата.

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Билети отиване и връщане

Букурещ-Абу Даби-Букурещ

Будапеща-Абу Даби-Будапеща

70-80 лв.

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-hungary-romania-to-abu-dhabi-uae-e19/?fbclid=IwAR3nsRWECoXQiO6cAPWzw087tLcaosyfl2p0RlVFsAoNCEUOSIcBuQTmbv0

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

То хубаво ама юли и август, кой ще иска там 😃 и отделно с транспорт от/до там пак същото излиза като цени от бг, но се намират и за по 30 евро от Букурещ през септември.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

То хубаво ама юли и август, кой ще иска там 😃 и отделно с транспорт от/до там пак същото излиза като цени от бг, но се намират и за по 30 евро от Букурещ през септември.

Не всеки живее в София 😂

На русенци им е по изгодно от Букурещ а и може да се измисли и нещо чак до Ноември

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А флексче за 1€ кога? :grin:

Впрочем, това с "намаление към/от избрани маршрути" винаги ми звучи точно като любимата прогноза за времето: "сланчево, с превалявания на отделни места" - желязна, 100% точна прогноза - ако те навали, значи просто си попаднал на едно от тия "отделни места" :grin:
Та и тук - ако няма намаление по твоя маршрут - еми просто не е от "избраните",  sorry, you're just not the Chosen one! :grin:

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
37 minutes ago, Фичо said:

А флексче за 1€ кога? :grin:

Впрочем, това с "намаление към/от избрани маршрути" винаги ми звучи точно като любимата прогноза за времето: "сланчево, с превалявания на отделни места" - желязна, 100% точна прогноза - ако те навали, значи просто си попаднал на едно от тия "отделни места" :grin:
Та и тук - ако няма намаление по твоя маршрут - еми просто не е от "избраните",  sorry, you're just not the Chosen one! :grin:

Така е, но тайната е в дребния шрифт🙂

Намаленията са от/до Дания, Исландия, Норвегия, Кипър, Швейцария и Гърция🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 часа, stanimir каза:

Флекса не е на резервация, а е на полет,  на човек. 

 

Дай един скрийн да видим какви ги вършиш. 

 

 

преди 23 часа, mamaivy каза:

 

Screenshot_20200710-121602.png

Най-вероятно съм сложил търсене за двете посоки. .. За едната си излиза 22 лева! Благодаря на всички озовали се! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.