Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Ivko каза:

Вярно си станаха периодични...

 

20% discount for all flights and all destinations valid only for Wizz Discount Club member.This promotion applies on 17th of July from 00.00 till to 23.59 CEST.

Повечето чакаме едноевровия флекс да стане периодичен! 🤫

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 13 минути , crazyhorse каза:

Повечето чакаме едноевровия флекс да стане периодичен! 🤫

 

Аз имам някакво опасение, че тази промоция няма да я пуснат скоро пак, въпреки че и аз я чакам. 😄 Беше доста добър маркетингов ход от тяхна страна да популяризират тази услуга в тези несигурни времена. Но вече няма логика да я пускат отново по 1 евро. Ще си има редовните 20% от/до конкретни или всички дестинации, но едва ли нещо повече 😞

Връзка към коментар
преди 1 минута , jorrro каза:

Аз имам някакво опасение, че тази промоция няма да я пуснат скоро пак, въпреки че и аз я чакам. 😄 Беше доста добър маркетингов ход от тяхна страна да популяризират тази услуга в тези несигурни времена. Но вече няма логика да я пускат отново по 1 евро. Ще си има редовните 20% от/до конкретни или всички дестинации, но едва ли нещо повече 😞

Те времената не са се променили и като знам колко трудно си прибрах парите от тях, не бих рискувала с нови билети без тази промоция. Все повече държави не ни искат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Толкова четене и комбинации не съм правила никога. Чаках го и аз тоз флекс. Вече май минавам на плана Матеев, ласт минът, с изключение на тези, които трябва да се случат конкретно, ама и те скъпи, та дали сега или в последния момент няма значение. Само дето постоянно гледам прекачванията, да не ме бастисат някъде, я с карантина, я с тест.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 16.07.2020 г. в 1:20, Ivko каза:

Добре де от Букурещ от Будапеща сега и Атина има такива цени, а от София никога не е имало...

Щото знаят, че Талисмана само дебне да изкупи билетите на ниските цени и няма да могат да си платят керосина, а до там е много път! :grin:
 

Преди 1 час, jorrro каза:

Аз имам някакво опасение, че тази промоция няма да я пуснат скоро пак, въпреки че и аз я чакам. 😞

Уви, аз имам същото лошо предчувствие. :rolleyes:
Иначе тържествено обещавам ако пуснат флексче по 1€ да  похарча за билети всичките си налични спестявания от кредити  :grin:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , Фичо каза:

Щото знаят, че Талисмана само дебне да изкупи билетите на ниските цени и няма да могат да си платят керосина, а до там е много път! 

Не знам дали съм права, но имам наблюдение, че пуснат ли масово до някъде евтини билети, до седмица орязват здраво дестинацията.

Току-що се оплакаха в другата тема, че са отменили полети по линията Варна-Атина. А тези дни всички билети бяха по 18,99лв. Ако са високи цените, по- вероятно е да се лети .🛫

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз имам двупосочен полет утре до Неапол с променени часове, който няма да позлвам купуван за 70лв общо с вкл. флекс в тази цена за 1 евро и все още не съм избрал опция. Единсвето заради срока бих избрал рефънд иначе ще върнат и 20% което са 13лв отгоре или да си сменя полета и задържа флекса ама е тъпо че не са от евтините билети /18.99лв в едната и 46.99лв в другата/ и няма да се мина само ако се наложи после да взема по-скъпи билети.

Връзка към коментар

Не знам, но wizz и easyjet нещо се конкурират за лятото на 2021 година. 🙃 Явно им трябват доста свежи пари. 🤑

То ние не знам до зимата какво ще стане, а те за 2021 мислят 😇

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Сега видях, че Ivko го е пуснал. 

След няколко отменени полета и сменени часове и дати в момента не смея да планирам нищо, дори за 2 седмици напред. А и с промяна на условията за влизане в повечето страни изчакам да видя къде ще ни пускат и при какви условия. 

Това лято явно пътуванията ще са в последния момент☹️....

Връзка към коментар
преди 11 часа, Ivko каза:

Вярно си станаха периодични...

 

20% discount for all flights and all destinations valid only for Wizz Discount Club member.This promotion applies on 17th of July from 00.00 till to 23.59 CEST.

 

преди 50 минути , Otnesen каза:

10 часа разлика! 😉

Връзка към коментар
преди 14 часа, Фичо каза:

да  похарча за билети всичките си налични спестявания от кредити  

Нали не си забравил, че и жилищните и те са кредити...? :girl_crazy:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама тия пък, направо ме изумяват:(((

Промоции, промоции, непрекъснато, пък после - всичко канселирано:((((

Всъщност, като се замисля - що да не прибират свежи парички, които драгият пътник, останал без полет, ще има да взема, незнайно кога...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

20% отстъпка важи за цената с изключение на административните такси. Промоцията важи от 00:00 до 23:59 часа CEST на 20 юли 2020 г. („Промоционален период“). Отстъпката от 20% важи само за полети от и до Португалия, Гърция, Хърватия, България, Черна гора, Малта, Кипър, Испания и Италия, налични на wizzair.com и в мобилното приложение на WIZZ по време на промоционалния период. Периодът за пътуване е неограничен. Отстъпката от 20% важи само за резервации, направени на wizzair.com или в мобилното приложение на WIZZ по време на промоционалния период. Промоцията не е приложима за групови резервации.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 часа, crazyhorse каза:

20% отстъпка важи за цената с изключение на административните такси. Промоцията важи от 00:00 до 23:59 часа CEST на 20 юли 2020 г. („Промоционален период“). Отстъпката от 20% важи само за полети от и до Португалия, Гърция, Хърватия, България, Черна гора, Малта, Кипър, Испания и Италия, налични на wizzair.com и в мобилното приложение на WIZZ по време на промоционалния период. Периодът за пътуване е неограничен. Отстъпката от 20% важи само за резервации, направени на wizzair.com или в мобилното приложение на WIZZ по време на промоционалния период. Промоцията не е приложима за групови резервации.

 

За Германия, по-конкретно Меминген/Мюнхен също има реално намаление, сравнено със снощи - вероятно е 20% без административните такси.

На сайта им е обявено, че имат 20% за "крайбрежни дестинации". Около/в Меминген/Мюнхен има някакви рекички - явно ги броят и тях.

 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , darinamarinova каза:

София - Ларнака (Кипър) - София за 20 евро от септември 2020 до октомври 2020 https://www.flynous.com/wizzair-cheap-flights-bulgaria-cyprus/

Леле и тая дестинация ще замине!

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.