Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Хмм през приложението не ми излиза този надпис, че има отсъпка за флекса...и не ми я дава. Явно е за определени дестинации...

 

Наистина през уеб версията го дава с отсъпка, но не и от приложението.

Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

Хмм през приложението не ми излиза този надпис, че има отсъпка за флекса...и не ми я дава.

Резервирах през компютъра.

 

преди 2 минути , Ivko каза:

Хмм през приложението не ми излиза този надпис, че има отсъпка за флекса...и не ми я дава. Явно е за определени дестинации...

 

110277023_291946978713186_3172703887837072956_n.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Според мен има голяма вероятност Wizz да пуснат още няколко пъти флекс за 1 евро до края на лятото, най-малкото защото много държат да са конкурентноспособни спрямо редица други АК, които масово предлагат смяна на билетите купувани в летните месеци. А щом режат по два пъти на седмица разписанието, едва ли народа да се юрнал да пътува, трябва с нещо да привлекат клиенти.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , don каза:

Евтини полети за Абу Даби за септември и октомври, само не знам как стои въпроса с вируса 

 

https://travelfree.info/direct-flights-from-sofia-to-abu-dhabi/

Уф, кой ли знае:(((

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, don каза:

Евтини полети за Абу Даби за септември и октомври, само не знам как стои въпроса с вируса 

 

https://travelfree.info/direct-flights-from-sofia-to-abu-dhabi/

37.98 лв отиване и връщане

 

Е, такава цена няма 😂

Аз до Варна по скъпо ги взимам 😂

7C82B514-29B5-491E-B9EE-90967C42D76C.png

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 35 минути , Mistela каза:

37.98 лв отиване и връщане

 

Е, такава цена няма 😂

Аз до Варна по скъпо ги взимам 😂

7C82B514-29B5-491E-B9EE-90967C42D76C.png

Ако и от Варна пуснат полети до Абу Даби е напълно възможно в бъдеще да излиза по-евтино да се лети София-Варна с транзит през ОАЕ, вместо директно с Bulgaria Air 🙂

 

@Ivko, правим ли го? :grin:

  • Харесвам 5
  • Смея се 22
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 55 минути , Георги Матеев каза:

Ако и от Варна пуснат полети до Абу Даби е напълно възможно в бъдеще да излиза по-евтино да се лети София-Варна с транзит през ОАЕ, вместо директно с Bulgaria Air 🙂

 

@Ivko, правим ли го? :grin:

Дори @Topfly не би могъл да предвиди, че Абу Даби ще се окаже разпределителен хъб за Източна......България 😂

 

Къде се изгуби този наш магеланец,btw?

  • Смея се 6
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

20% discount applies to the fare excluding administration fee. The promotion applies on 31 July 2020 from 00.00 till to 23.59 CEST (“Promotional period”). The 20% discount applies only to flights to and from Portugal, Greece, Croatia, Bulgaria, Montenegro, Malta, Cyprus, Spain and Italy available on wizzair.com and WIZZ mobile app during the Promotional period. The 20% discount applies only to bookings made on wizzair.com or on the WIZZ mobile app in the Promotional period. This promotion does not apply to group bookings.

 

намалението е и за полети 2021 г

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

След 4 пъти промени в плановете-канселиране на различни дестинации пак се пробвах  с нови билети.

Не е ставало дума, но цените са много ниски по 45-70 евро в посока  по линията Букурещ-Тенерифе-нормално са по 200-250 евро в посока.

 

Взех с флекс за след седмица, та да видим.

  • Харесвам 7
  • Шок 1
Връзка към коментар

И понеже скоро не бях вземал билети, а от Уиз нещо ме натискат та пийвайки сангрия в Барселона нещо ми дойде музата и завъртях две,три шайби и организарах една банда и взех 4 двупосочни билета софия-абу даби за началото на ноември за скромните 187лв без нито един флекс, но...риск.

  • Харесвам 5
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 6 часа, Ivko каза:

И понеже скоро не бях вземал билети, а от Уиз нещо ме натискат та пийвайки сангрия в Барселона нещо ми дойде музата и завъртях две,три шайби и организарах една банда и взех 4 двупосочни билета софия-абу даби за началото на ноември за скромните 187лв без нито един флекс, но...риск.

Аз не посмях, нямам отпуск за карантина! То това е и единствения проблем с пътуванията като цяло.

 

https://www.24chasa.bg/novini/article/8900509

 

Връзка към коментар

Какви приятни цени за екстри от Уиз за полет Тенерифе-Букурещ

 

1. Приорити - 30 евро

2. 10кг чекиран багаж-45 евро

3. 20кг чекиран багаж-57 евро.

3. 32 кг чекиран багаж-80 евро.

 

 

За места бях писал преди, 15-18 евро на калпак са най-евтините, следват 25-26 евро за по-напред и 36 евро за XL

 

Не виждам начин да пътувам с тези при нормални условия..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Mistela каза:

Аз не посмях, нямам отпуск за карантина! То това е и единствения проблем с пътуванията като цяло.

За тези, които не могат да си позволят карантина, тя може да бъде избегната като си направите PCR тест (естествено и резултатът му трябва да е негативен) до 24 часа от влизането в страната. Поне засега е така по текущата заповед на здравния министър.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, Mistela каза:

Аз не посмях, нямам отпуск за карантина! То това е и единствения проблем с пътуванията като цяло.

Каква карантина? Ноември е далеко и хич не го мисля от сега, а и за 40лв билет...

Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

Каква карантина? 

В момента се изисква отрицателен тест за влизане в ОАЕ.  Но до ноември има време. 

 

UAE travel advisory update: COVID-19 PCR tests mandatory for all inbound passengers

Аз пък вчера букнах билетки до Абу Даби, ама за края на април догодина, излезнаха по 57лв. на калпак.  Има кредити за усовяване ...:smile3:

 

  • Харесвам 7
  • Браво 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Уф много ми е далече. Имам полети края на септември и съм заключила пръсти да не затворят кепенците. А това с кредитите - и аз съм събрала, но шубето е голяма работа 😂

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.