Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

38 minutes ago, Фичо said:

eeee, аз помислих, че намалението на flex-а  е аз всички полети, пък то само за Гетуик :sad:

За успокоение можеш да оцениш подобаващо превода им🙂

Там долу пише: Оценете този превод😁

Връзка към коментар
преди 7 минути , ДиянаВ каза:

За успокоение можеш да 😁

Зсега само flex по 1€  (за всички дестинации!) може да ме успокои! :grin:  В противен случай продължавам да съм нервен. :prankster:

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар
На 18.08.2020 г. в 19:26, Фичо каза:

eeee, аз помислих, че намалението на flex-а  е аз всички полети, пък то само за Гетуик :sad:

Добре, че четат какво пиша и реагират :grin:

image.png.05bc2d593bed47d99649a67a5f2eff09.png

 

image.png.0d7bc5561aec6ee0ce6cc182d9fe8b86.png
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Време е да прочетат и за flex по 1€ :biggrin:

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Аз букнах Тенерифе през Солун и Милано за 17,12.2020-26,12,2020.  Излезе ми под 200Е за 4 човека с флекс . Обаче като почнат да разместват полетите ще стане каша , че имам по 4-5 часа престой в Милано(Малпенза). Без wizzdiscount.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Пак има намаление. 60% от основната цена и wizz flex за 1 EUR.

Промоцията важи на 26-27-ти септември 2020 г. от 00:00 до 23:59 часа CEST („Промоционален период“). Промоции означава до 60% отстъпка от тарифата (Промоция1) и цена от 1 евро за промоцията Wizz Flex (Промоция2). Промоция 1: Отстъпката до 60% важи за цената с изключение на административните такси. До 60% отстъпка важи за избрани полети, налични на wizzair.com и в мобилното приложение WIZZ по време на промоционалния период. Промоция 1 важи само за резервации, направени на wizzair.com или мобилното приложение на WIZZ. Промоции 2: Цената от 1 евро („Промоционална цена“) важи за услугата Wizz Flex за един полет и за един пътник, закупена като самостоятелна услуга при създаване на резервация на wizzair.com или в мобилното приложение на WIZZ в промоционалния период. Чрез закупуването на услугата Wizz Flex по време на промоционалния период вие приемате и се съгласявате с Общите условия и условията на Wizz Flex. Промоцията не е приложима за групови резервации. Промоциите могат да бъдат комбинирани и приложени заедно. Участието в Промоция 1 е предпоставка за участието в Промоция 2, тъй като WizzFlex може да се закупи само по време на резервация на полет, но участието в Промоция 2 не е предпоставка за участие в Промоция 1.

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Пак съм аз:((

Понеже вчера не успях да сменя датите на променените полети за такива, дето са ми удобни, днес купих нови билети.

Които, на всичкото отгоре, се оказаха два пъти по-евтини, поисках връщане на сумата за предишните - тутакси я върнаха.

С кредита купих други билети, че и ми останаха паричкиииии!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Много ви благодаря за ценните указания!

 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 8 часа, Stryper каза:

Пак има намаление. 60% от основната цена и wizz flex за 1 EUR.

ДО 60%, като аз не намерих нито един маршрут с намаление над 30%.

 

Така или иначе очаквам скоро да почнат да подаряват билети като Раян (в стил 2 за 1).

 

Очертава се особено гладна зима за авиокомпаниите и май големите промоции тепърва започват.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Лошото е, че все по-малко полети остават и това неизбежно вдига цените. Билети до Милано за следващата седмица скочиха неколкократно в рамките на часове. Италия(и не само) силно я орязаха, точно когато отвориха границите за нас.Шегувам се със щедростта при алтернативните маршрути, но истината е, че и те не останаха. 🙄

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , Мари Николова каза:

Лошото е, че все по-малко полети остават и това неизбежно вдига цените.🙄

Има нещо вярно..примерно до Ларнака всичко беше по 20лв сега няма нито един.

преди 47 минути , Георги Матеев каза:

ДО 60%, като аз не намерих нито един маршрут с намаление над 30%.

Ами на мен през уеб браузера ми изписва 20%

 

2.jpg

 

Забелязах при едни и същи маршрути в различните дни от седмицата има различно намаление на едни и същи цени.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Има нещо вярно..примерно до Ларнака всичко беше по 20лв сега няма нито един

Подозирам, че точно ще ни сложат в А групата за свободно пътуващи до Кипър и Уиз мушмороци ще орежат полетите.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Мари Николова каза:

Подозирам, че точно ще ни сложат в А групата за свободно пътуващи до Кипър и Уиз мушмороци ще орежат полетите.

А толкова ги мъдрих за октомври тази дестинация и трябваше да си взема още повече, че имах полети с флекс за въртене, но при една канселация на полетите ти изгаря билета и флекса, че като няма с какво да смениш или потвърдиш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
22 minutes ago, Ivko said:

А толкова ги мъдрих за октомври тази дестинация и трябваше да си взема още повече, че имах полети с флекс за въртене, но при една канселация на полетите ти изгаря билета и флекса, че като няма с какво да смениш или потвърдиш.

Има го и този момент, когато за месеци напред махат всички дати, включително за всички алтернативни летища. Аз така се отървах от едни билети със скъп флекс от 22 лв., за които имах и шанса да получа 120%. Последно ги бях направила Варна Виена за началото на декември. Интересното е, че дори за алтернативното летище Букурещ бяха махнали всички полети до април 2021 и нямах опцията за промяна. Впоследствие заредиха дати Букурещ Виена, но в профила ми пак останаха само 2 възможности - връщане в акаунта на 120% или връщане на сумата по банковата карта.

Май шмекеруват нещо към момента на канселирането като орязват всичко по маршрута и в близост, за да стимулират връщането на суми в точки.

Редактирано от ДиянаВ
Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Май шмекеруват нещо към момента на канселирането като орязват всичко по маршрута и в близост, за да стимулират връщането на суми в точки.

Уиз да шмекеруват?!

 

Не мога да повярвам, това никога не се е случвало досега :grin:

  • Смея се 8
Връзка към коментар
9 minutes ago, Георги Матеев said:

Уиз да шмекеруват?!

 

Не мога да повярвам, това никога не се е случвало досега :grin:

Нали?😉

Щом въвлякоха @AlexandraKo в дебрите на “врътките”, смятай в какви дълбоки води ще навлезе до края на зимата 🙂. Дърпаше се да се занимава със схеми, но така се започва🙂. Няма щеш, не щеш.

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

Лошото е, че все по-малко полети остават и това неизбежно вдига цените. Билети до Милано за следващата седмица скочиха неколкократно в рамките на часове. Италия(и не само) силно я орязаха, точно когато отвориха границите за нас.Шегувам се със щедростта при алтернативните маршрути, но истината е, че и те не останаха. 🙄

В интерес на истината те правиха големите откази преди да вдигнат карантината. После и да ги върнат полетите, те са празни и не е сигурно дали ще се понапълнятв малкото оставащо време, т.е. дали ще има смисъл да ги летят...

Хич не е лесно за никого, а Уиз като лоукост и преди имаха големи промени по маршрутите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.