Прескочи до съдържание

Коледната сбирка или сбирката по Коледа - 15.12.2018


Polina

Препоръчани мнения

На 20.11.2018 г. в 23:21, Брани каза:

О да, този път реших да се подготвя предварително и вече ги направих - скоро ще ги пусна и който се види на тях, може да заповяда! 🙂 🙂 🙂
 

Може ли да са червени, класическо червено, не за друго, ами да ми подхожда на червилото💃

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Емика каза:

Може ли да са червени, класическо червено, не за друго, ами да ми подхожда на червилото💃

Не съм сядал да мисля още дизайна, ама това може да е една добра отправна точка. Червени ще са! 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Както повечето знаят на софийските сбирки, благодарение на @Брани, си имаме етикетчета с никовете. Брани, благодаря ти за всички чудесни етикети, които си направил за нас! :girl_in_love: 

Всички, които се записват с +1 - няма как да имат етикетче, затова е добре да пишете имената.

Дори миналата година Брани се беше постарал да направи етикети и за гостите - т.е. нерегистрираните, които придружават някого.

  • Харесвам 9
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 20.11.2018 г. в 16:35, liliya каза:

Записвам се ! С удоволствие ще дойда! Крайно време беше да се класирам .... пък може и календарите да си получим  🤩

Ще се радвам да се запозная с теб,Лили.Нали ти бях Снежанка на първата размяна на коледни подаръци:ded_snegurochka:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, jungfraujoch каза:

Ще се радвам да се запозная с теб,Лили.Нали ти бях Снежанка на първата размяна на коледни подаръци:ded_snegurochka:

Удоволствието ще бъде мое! Ще се радвам да се запозная с теб, както и с всички останали 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, Емика каза:

Всъщност, Брани заслужава трябва да бъде черпен от всеки един на всяка сбирка🍾

И понеже, той не може да изпие всичко, го зарадвайте с едно самолетно билетченце;)))))))

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 29.11.2018 г. в 15:33, Mary каза:

Както повечето знаят на софийските сбирки, благодарение на @Брани, си имаме етикетчета с никовете. Брани, благодаря ти за всички чудесни етикети, които си направил за нас! :girl_in_love: 

Всички, които се записват с +1 - няма как да имат етикетче, затова е добре да пишете имената.

Дори миналата година Брани се беше постарал да направи етикети и за гостите - т.е. нерегистрираните, които придружават някого.

"I'm the best!"

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Магеланци, какво става, излагаме се!

Две седмици до събитието, а записани само 40 човека.

То инцидентните сбирки събират повече хора, а какво да кажем за Коледната. Тази година няма ли да гоним поне 100?

Редактирано от mililia
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , plamenk каза:

В тази връзка цялото заведение ли ще бъде запазено за коледната сбирка и колко места има?

Места има достатъчно, а каква част ще бъде запазена от него зависи от нашата бройка.

Връзка към коментар

Между другото , в момента съм в Повдив и за пръв път ще присъствам на подобна сбирка. Ако някой от тук ще пътува към София в деня на събитието, бих могъл да предложа до 3 свободни места . 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , mililia каза:

Магеланци, какво става, излагаме се!

Две седмици до събитието, а записани само 40 човека.

То инцидентните сбирки събират повече хора, а какво да кажем за Коледната. Тази година няма ли да гоним поне 100?

Не можем да се включим на сбирка от юни месец. Датите все не ни съвпадат нещо.😉

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Съжалявам, че няма да се включа, но в периода 12-18 декември ме чака едно зимно Осло. Е служебно, но все ще се види нещо през уикенда. но нещо не ми върви с магеланските сбирки 😞

Връзка към коментар

Поли, запиши ме ..даже не знам къде ще сте, нито пък дрескода, .... по червени жартиери ли беше...... 🙂 🙂 🙂  но ще Ви намеря...:)

Редактирано от ZORI
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 14 минути , ZORI каза:

Поли, запиши ме ..даже не знам къде ще сте, нито пък дрескода, .... по червени жартиери ли беше...... 🙂 🙂 🙂  но ще Ви намеря...:)

Zori, написано е къде е сбирката.

 

Еми, Магеланци се разглезиха и започват записването в последния момент. Че даже и след крайния срок. За мен не е изненада. Но ако така се купуват и самолетни билети... 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, mililia каза:

Магеланци, какво става, излагаме се!

Две седмици до събитието, а записани само 40 човека.

То инцидентните сбирки събират повече хора, а какво да кажем за Коледната. Тази година няма ли да гоним поне 100?

Точно тогава са служебните партита. Например нашите са в петък, а моето е и с преспиване. То това е и причината ние да се записваме късно, при това нямам идея на колко крака ще долазя до нашата сбирка 🙂 

Естествено следващия уикенд съвсем не е подходящо, защото нормалните хора ще са излетели нанякъде 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.