Прескочи до съдържание

Коледната сбирка или сбирката по Коледа - 15.12.2018


Polina

Препоръчани мнения

преди 13 минути , Mary каза:

Поли, това може ли малко да го оцветиш за да се вижда по-добре?

И трябва да го споменаваме тук по-често, защото по традиция много хора се записват в последния момент.

Може.

Оцветих го в оранжево! 🙂

Да, трябва да го споменаваме... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 23 часа, Polina каза:

Срокът за записване за сбирката ще е до неделя вечер - 09.12.2018.

За неразбралите напомням, че срокът изтича в неделя, та да побързат да се записват без да се чудят! :smile: 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С Госпожа управителката на Шипката стигнахме до следното предложение, за да нямаме някакви ограничения с комбинации и меню от нейна страна, за което аз и благодаря много. Надявам се и Вие. 

 

Много моля, ако някой от Вас желае да си поръча някое от следните предястия/ястия и десерт (за десертите важи за всички десерти) да го заяви предварително! 

 

* Хрупкави филенца 

* Топени сиренца

* Байгънетки с моцарела

* Свинско изкушение

* Стек "О!Шипка"

* Царствена сьомга

* Вълча скара

* Печени ребра - 500гр

* Плато с гриловани зеленчуци и пилешки бонфиленца

* Свински стек 

* Телешки стек 

 

* десерти!!!

 

Надявам се, че ще си бъдем полезни и няма да се поставяме в неловки ситуации и Вие ще бъдете активни , ако желаете да консумирате някое от изброените ястия. Дори и една порция да е, моля да ми кажете, за да знаят каква поръчка на меса и сирена да си направят в заведението. 

 

Очаквам потвърждението ви до неделя!

 

В заведението няма да сме само ние, ще има и други празнуващи. 

 

 

 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Polina каза:

С Госпожа управителката на Шипката стигнахме до следното предложение, за да нямаме някакви ограничения с комбинации и меню от нейна страна, за което аз и благодаря много. Надявам се и Вие. 

 

Много моля, ако някой от Вас желае да си поръча някое от следните предястия/ястия и десерт (за десертите важи за всички десерти) да го заяви предварително! 

 

* Хрупкави филенца 

* Топени сиренца

* Байгънетки с моцарела

* Свинско изкушение

* Стек "О!Шипка"

* Царствена сьомга

* Вълча скара

* Печени ребра - 500гр

* Плато с гриловани зеленчуци и пилешки бонфиленца

* Свински стек 

* Телешки стек 

 

* десерти!!!

 

Надявам се, че ще си бъдем полезни и няма да се поставяме в неловки ситуации и Вие ще бъдете активни , ако желаете да консумирате някое от изброените ястия. Дори и една порция да е, моля да ми кажете, за да знаят каква поръчка на меса и сирена да си направят в заведението. 

 

Очаквам потвърждението ви до неделя!

 

В заведението няма да сме само ние, ще има и други празнуващи. 

 

 

 

А ако не искаме нищо от изброените може ли да си поръчваме от менюто - напр. салати, пици, т.н.?

 

И как стои въпросът с бирата, че редовно свършва една определена марка.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Childish каза:

А ако не искаме нищо от изброените може ли да си поръчваме от менюто - напр. салати, пици, т.н.?

 

И как стои въпросът с бирата, че редовно свършва една определена марка.

Може да си поръчваме и друго от менюто, но ако желаем нещо от посочените ястия е добре да ги заявим предварително. 

Казала съм за определената марка бира. Обещаха да е заредено. Ще видим.

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Rainy каза:

Поли, ще ти напиша нашият избор в лично съобщение. Само да попитам - заведението не предлага ли ракийка, защото не виждам в менюто? 

Предлага ракийка, как без нея... това е менюто за доставки. На място се сервира твърд алкохол.

Благодаря ти. 

Връзка към коментар
преди 22 минути , Polina каза:

и храна ще потвърждавам...  

От вчера се чудя какво точно да изям, но предвид дългото време, което ще сме там, то моля да отбележиш за мен(и хората наоколо) това:

Хрупкави филенца 

Топени сиренца

Стек "О!Шипка"

 

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Mary каза:

От вчера се чудя какво точно да изям, но предвид дългото време, което ще сме там, то моля да отбележиш за мен(и хората наоколо) това:

Хрупкави филенца 

Топени сиренца

Стек "О!Шипка"

 

Супер!!

Хайде следващия... от около 80 записани, само 10 сте ми споделили желания. Не бъдете срамежливи, знаете какво харесвате или пък не там. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поли,1ни топени сиренца и пилешки филенца с корнфлейкс.Само да не са готови предварително,защото като изстинат после трябва час при зъболекаря.

Случвало ми се е/разбира се на друго място/ да ме чакат готови,за което не съм съгласна!

 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Olianata каза:

Поли,1ни топени сиренца и пилешки филенца с корнфлейкс.Само да не са готови предварително,защото като изстинат после трябва час при зъболекаря.

Случвало ми се е/разбира се на друго място/ да ме чакат готови,за което не съм съгласна!

 

Добре, благодаря.

Всичко ще се приготвя на място след поръчка от Вас. Нищо няма да е готово предварително. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.