Прескочи до съдържание

Коледната сбирка или сбирката по Коледа - 15.12.2018


Polina

Препоръчани мнения

преди 5 часа, Mary каза:

От вчера се чудя какво точно да изям, но предвид дългото време, което ще сме там, то моля да отбележиш за мен(и хората наоколо) това:

Хрупкави филенца 

Топени сиренца

Стек "О!Шипка"

 

Благодаря ти, че се погрижи за вечерята ми! 😘😍😍 Моля, който ще седи от лявата ми страна, да ми предвиди и едно ризото със спанак! 😎

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , Ellena каза:

Благодаря ти, че се погрижи за вечерята ми! 😘😍😍 Моля, който ще седи от лявата ми страна, да ми предвиди и едно ризото със спанак! 😎

Това "някой" ще го подмина елегантно :-)

Сега, сериозно - от изброените за препоръчителна заявка - топени сиренца и маскапоне с ягоди.

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Rainy каза:

Аз затова не си казвам публично, че ще ме сбъркат от юркане за лакомията 😎

Затова пък ще те следим на живо! :haha: 

И моите поръчки са доста, та като седнем наблизо и … масата ще е пълна! :girl_in_love: 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

@Polina, много благодаря за организацията! 🌺

За мен едно свинско изкушение. Изглежда много добре поне на снимките, че аз не съм ходила в това заведение има-няма 10-на години и менюто нищо не ми говори. На място ще си поръчам и една салата и съм тип-топ.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз искам пица (без гъби и царевица, ако може), а за дерерт палачинка с шоколад или някаква торта, благодаря кака! За питиета се надявам да има, защото не знам какво ще пия честно казано, далече е още другата събота. Браво на @Polina ( благодаря како Поли) 🙂 , както винаги организация е перфертна за сбирките ни. А и да благодарим на @Брани (Брани), защото и той със сигурност ще ни е направил някакви коледни етикетчета. Та така, че от Нас остава само веселбата и емоцията! 🙂

А сега честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти! Наздраве! 🙂

Редактирано от Иван Попов
Добавяне
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 часа, stebal каза:

Поли, обикновено поръчвам пица, вино, някаква салата...и сега няма да е по различно. Благодаря !

И за нас така. + ракия за мъжа ми.

Идвам с vladko73. За табелките го споменавам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.