Прескочи до съдържание

Коледната сбирка или сбирката по Коледа - 15.12.2018


Polina

Препоръчани мнения

преди 4 минути , Polina каза:

Ти ще седиш на неговите колене или той ще седи на твоите?

Полинка, това е някаква стара закачка за сбирките, която аз нямам честта да познавам по-отблизо, но, да, отдавна не съм седяла в нечии колене:preved:

Връзка към коментар
преди 46 минути , Емика каза:

Полинка, това е някаква стара закачка за сбирките, която аз нямам честта да познавам по-отблизо, но, да, отдавна не съм седяла в нечии колене:preved:

Закачка е, да. Че като свършат местата се започва присядане по колена. Предимно на Фичо, защото знаеме, че неговите издържат дълго ... Ама сега... Фичо се пече на плажа, отпива ром... Остават твоите колена 🙂

Редактирано от Polina
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Аз не искам да влизам в конфликт с никого, ама само невинно да попитам с буботещ глас: като теглихме чертата и видяхме, че са записани 89 човекобройки и 3 миничовекобройки, не можахме ли да дадем за бройка едно число от типа на примерно 100, за да имаме аванс за всеки случай? 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сто човека в този салон не могат да се съберат. Имаше предложение да бъдем разделени на две като едната част да са в къщата. Обаче това сме го играли вече и тогава всички се скупчихме на едно място, та смисъл от разделяния няма. И аз в конфликт не искам да влизам и за първи път правя точна резервация на бройката, за да бъдем всички заедно на едно място. 

 

ПС. За толкова срещи на всички е ясно, че няма някой, който да е дошъл и да е бил върнат. 

Жалко, че с някой се разминаваме (то бива, бива тържества, бива чудеса, ама чак пък толкова!) и няма да можем да се видим сега, но това пък би било чудесен повод да се видим след празниците.  

Нова година - нов късмет! 🙂

Редактирано от Polina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако бройката трябва да е точна защо Бале не беше включен в списъка? Записах го. Ще дойда по-късно, местата ще се пазят или който превари сяда. @Фичо, досега не се е налагало, но май ще трябва да помагаш. 😊

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Значи @Polina време е да направиш организация за трифон зарезанска среща. 😎 Иначе тая О!Шипка ме е с перфектна локация и да прекаля с алкохола 😂 живея на 10 мин. пеша от нея.

Редактирано от BlackArt77
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Tedy каза:

Ако бройката трябва да е точна защо Бале не беше включен в списъка? Записах го. Ще дойда по-късно, местата ще се пазят или който превари сяда. @Фичо, досега не се е налагало, но май ще трябва да помагаш. 😊

Бале е споменат в темата нима не си го забелязала? 

 

@BlackArt77 знаеш лк си графика за Трифон Зарезан? 🙂

Връзка към коментар
преди 3 минути , Polina каза:

Бале е споменат в темата нима не си го забелязала? 

 

@BlackArt77🙂

Не съм. В списъка не го видях. На друго място нямах идея, че трябва да гледам. 

Връзка към коментар
28 minutes ago, Polina said:

 знаеш лк си графика за Трифон

Все още не, но ще го наглася за тогава така, че да съм почивка 😉

Връзка към коментар
преди 1 минута , BlackArt77 каза:

Все още не, но ще го наглася за тогава така, че да съм почивка 😉

Не бързай още..има два месеца. Дотогава я камилата, я камиларя... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 10.12.2018 г. в 14:04, Juliaaa каза:

Аз вчера си купих коледна блуза специално за партито 🎅

Ох, колко ми е познато това... “голичка съм, нямам какво да облека”. Кънти в ушите ми и не ми дава мира. Аз какво да кажа, като предната вечер съм на парти  от работата. 😂😂🤣. Ще трябват поне(поне хихи....  все пак трябва са има избор) две блузки 🙂.🤣

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
На 11.12.2018 г. в 21:08, stanimir каза:

 

Весело и дано Фичо не се застои по Карибите,  пак той ще спасява положението !  

Прибирам се спешно, щом се налага, дългът, преди всичко. :grin:

Апропо - да използвам случая да съобщя - първите 52-ама, които се обадят на сбирката, ще получат по едно символично сувенирче от Мартиника. :smile3:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
  • Браво 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Сигурно спите след снощния купон, но аз съм будна и ще кажа, че беше много хубав купон! @Polina за пореден път доказа отличните си организаторски умения, благодаря Поли! А @Mary! Мари беше направила ръчни бонбони, за всички, представяте ли си? Аз не я лаская, но май по-вкусни бонбони не съм яла. И късметчета беше направила, за всички, че и отгоре. Аз изтеглих Иран и Късмет (малко му се зачудих, но @Sult каза, че е много хубав, защото тези  на Титаник имали пари, но нямали късмет). Изнахалствах за още един и избрах Кения!:preved:Запознах се и с магеланка, на която симпатизирам.:give_rose: Какво му трябва повече на човек! Благодарности на @Георги, @Polina, @Mary и @Брани!:thank_you:

Редактирано от Емика
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Страхотна сбирка, първа от коледните сбирки в календара ми за тази година 🙂

Благодаря за организацията, за подаръците, за късметите, за вълнуващите разкази, за смеха 🙂 Не споменавам имена, за да не пропусна някой... 

Желая весели коледни и новогодишни празници, на тези, на които не успях лично да пожелая 🙂

Догодина пак!

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Благодаря за отношението и организацията превърнали си вече в традиции.

Поли, организаторът с огромно търпение и внимание.

Мари, за късметите и вкусотийкате.

Брани, спциално:IMG_20181216_011848.jpg.c9b9ad086002204776cbc038f2d59e92.jpg

Георги, за цялостното творчество.

Всички вие които дойдохте и споделихте.

Паричката от питката и здрраве да имате!

 

  • Харесвам 27
  • Браво 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички, които дойдоха на сбирката! Поли, добре се получи. 

Радвам се, че се запознах с нови хора. Да дойдат пак! 

За мен беше удоволствие да приготвя нещо за почерпка. Показвам какво приготвих, че да видят и недошлите на сбирката: 

 

Баница: 

 

8CCF6BE7-1792-4959-ADE3-1F9B8B1FD9BB.jpeg

 

Бонбони със сушени плодове и портокалови корички: 

 

3C871F65-9650-44FE-8BDE-D6FD480C4E7F.jpeg

 

Ръчно направени шоколадови бонбони с различен пълнеж: 

 

75C34E07-1086-4746-94F9-3E7300895F1F.jpeg

 

И общото количество 😁

 

42B38992-A23C-4F4A-A63C-C7D8DC63F2CC.jpeg

 

Измислих и късметчета за Новата година: 

 

FB9BF734-5077-4B9F-A51F-4DB0C91DCA21.jpeg

 

И всеки можеше да си изтегли дестинация, която да му е на късмет: 

 

C7EE6A13-C6F9-4031-A88A-57752EBA6DFF.jpeg

 

Ако се чудите защо тази година нямаше написано другарче за пътуване, то идеята е да намерите останалите магеланци, които ще пътуват за вашата дестинация. 

 

На мен ми се паднаха Пари и Русия. 😊 

 

Получих и много подаръци! Благодаря на всички за тях!

 

Извинявам се, че не можах да си поговоря с всички снощи, но бяхме доста хора, а масите и те големи. 

 

Надявам се скоро да се видим пак! 

 

И накрая ви давам бонус: снимка от днешната снежна Коледна елха в София, с която пожелавам: Весели празници на всички! Нека Новата година да ви донесе още повече пътешествия, изпълнени с любов, емоции и добро настроение! 

 

DFC7B2DF-9170-4651-9E71-BFBB7CFEC368.jpeg

 

 

  • Харесвам 25
  • Браво 21
Връзка към коментар

Събуждам се... Вънка снежна буря! Кажете ми сега това нашето не беше ли късмет? Магеланките успяха да си покажат новите блузки и тоалети в чудесни атмосферни условия, други не отидоха на вр. Ботев само за изядат огромна порция скара. Вълча скара. Това е то дух. Магелански дух и усет на/за място!!

@Емика, къде изчезна търсих те тооолкова дълго?

 

Благодаря и аз на всички, с които споделихме съботната вечер. С някой повече, с други по-малко, но с обещанието, че скоро ще се видим пак. 

Надявам се на всички да им е било добре, да са се запознали с нови магеланци, да са чули нови истории и вече да правят планове за близки и далечни нови дестинации.

 

Благодаря на достолепния господин магеланец, който отново ни почерпи! Вдигнахме наздравици и за Ваше здраве! 

 

Благодаря за милите думи, за късметчетата и за разказите, които чух. За оказаното ми лично внимание и за подаръците, които получих. За рожденния ми ден. И за Коледа. Точно навреме в тази снежна вихрушка. Мари, бонбонките бяха чудесни.. Искаш или не в Русия ще сме заедно. 🙂

 

От все сърце Ви желая да сте здрави през Новата година! Да сбъдвате мечти и да създавате вълшебства. Нека непокорното пламъче на желанията не гасне в очите Ви. Не правете просто добро впечетление, а бъдете добри един с друг. И не на последно място да сте много, много щастливи!! 

Имайте вълшебни празници, семейна топлина и много поводи за усмивки през цялата година!

Иначе казано... Нека Коледно-новогодишните празненства започнат с пълна сила...

 

А през януари, може би пак ще има сбирка... 🙂

Редактирано от Polina
  • Харесвам 24
  • Благодаря 2
  • Браво 9
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.