Прескочи до съдържание

София - Рейкявик - София


Препоръчани мнения

Здравейте!

Понеже обичам да планирам за мнооого напред в бъдещето, а по тази Исландия съм се побъркала, искам да купя вече билети. Ето какво скалъпих по-долу, след едноседмично ровена. Опит с оподо и останалите търсачки - нямам никакъв!

Връзка към коментар

Това е доста скъпо според мен. Дори в момента Лондон-Рейкявик-Лондон се намира за 21 GBP, което е под 50 лева. А до Лондон също излизат добри цени.

Според мен изчакай. Аз от години дебна Исландия и мога да ти кажа, че по веднъж на няколко месеца излизат страхотни цени до Рейкявик - предимно от Великобритания или от Полша.

 

Ето ти още едно предложение, от миналата седмица. През Братислава.

Редактирано от Goal & Boss
Връзка към коментар
преди 4 минути , Аmélie каза:

Ще дебна, то е ясно. Но много ми се искаше да изпадне нещо покрай черния петък.

В случай, че не си разбрала още, тази година черният петък е пълен провал. С много малки изключения.

Ако видя някое интересно предложение за Исландия, ще ти пиша тук. Само кажи дали имате членство в Wizz.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Аmélie каза:

Имам членство в уиз. Цяла седмица го следя този петък, пълно разочарование.

Спокойно, имаш време! Аз още на 11.11 си напазарувах ударно билети с 25-30% намаление, и за теб ще се появи нещо добро 🙂

Миналата година си купих палто от H&M с 20% намаление за черния петък. На следващата седмица видях, че още е намалено... с 25% 🙂 Риск печели, риск губи, риск патки пасе. Само за Георги Матеев всеки ден е черен петък :grin:

Връзка към коментар

 

Ето, вече започнаха да излизат предложения за другото лято. Конкретно това е до юли 2019, но скоро ще има за септември. Ти само следи...

Редактирано от Goal & Boss
Връзка към коментар
преди 56 минути , Аmélie каза:

че май

Точно през май е много вероятно да намериш изгоден билети за септември. Прекалено ранната резервация е твърде неизгодна.  А за черен петък изобщо не ми се говори.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.