Прескочи до съдържание

И ние на Бали


Станислава Пл

Препоръчани мнения

преди 19 минути , Станислава Пл каза:

Здравейте, пътуваме за Бали през януари и имам страшно много чуденки и ще се радвам на съвети и мнения. Благодаря 🙂

Моля!

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Goal & Boss каза:

Моля!

 

 

Пътуваме с Катар от Германия, с трансфер в Доха.Интересува ме как стоят нещата с багажа, проверки..на всяко летище ли е нужно чекиране. Ако някой може да ми препоръча гид, немско или рускоговорящ, ще бъда много благодарна.

преди 4 минути , Goal & Boss каза:

Моля!

 

 

преди 24 минути , Станислава Пл каза:

Здравейте, пътуваме за Бали през януари и имам страшно много чуденки и ще се радвам на съвети и мнения. Благодаря 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Станислава Пл каза:

Пътуваме с Катар от Германия, с трансфер в Доха.Интересува ме как стоят нещата с багажа, проверки..на всяко летище ли е нужно чекиране. Ако някой може да ми препоръча гид, немско или рускоговорящ, ще бъда много благодарна.

 

Има ли нужда от някакви ваксини, препоръчайте нещо за комари.Благодаря!

Връзка към коментар

Не сме слагали никакви ваксини. Против комари си носех Аутан,  а на място купувахме нещо с лимонова трева от местна аптека.

За багажа - щом си с катарците, вероятно полетите ви са на един билет и ще ви чекират багажа до крайната точка, т.е. ще си го вземете направо в Бали.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , lyusi каза:

Не сме слагали никакви ваксини. Против комари си носех Аутан,  а на място купувахме нещо с лимонова трева от местна аптека.

За багажа - щом си с катарците, вероятно полетите ви са на един билет и ще ви чекират багажа до крайната точка, т.е. ще си го вземете направо в Бали.

Благодаря, а добър гид може ли да ми предложите?

Връзка към коментар

Ние ползвахме услугите на Мая-българка, която живееше там и имаше агенция. Говоря за 2014 г. обаче и нещата може да са се променили оттогава. Мога да дам координати на личнос съобщение,  за да се свържеш и провериш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , lyusi каза:

Ние ползвахме услугите на Мая-българка, която живееше там и имаше агенция. Говоря за 2014 г. обаче и нещата може да са се променили оттогава. Мога да дам координати на личнос съобщение,  за да се свържеш и провериш.

Ще ти бъда благодарна да координати.Благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.