Прескочи до съдържание

Обществен транспорт в Щутгарт


Alexander

Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

от 1-2 дни събирам информация,  свалих си апликацията на VVS, но не мога да разбра какъв точно билет ще ми трябва и ще е най-изгоден за мен..

 

Видях, че има дневни и седмични билети за всички видове транспорт, това така ли е?

 

 

Buses and trains operated by VVS Tickets are valid for all forms of VVS transport. This includes the S-Bahn , regional trains , city trains or buses in the Stuttgart region (see rail network).

 

В моя случай искам да купя билет, който да ми важи за всички видове транспорт в зоните от летището, Scharnhausen,  Parksiedlung и до центъра.

Най-далечните точки са летището,  U7-Parksiedlung и автобусите между  Parksiedlung и Scharnhausen.

В друга зона ли е  S-Esslingen?

 

В апликацията ме пита за кои зони искам да ми е валиден билета, но така и не мога да се ориентирам.

 

Интересувам се за дневен или седмичен билет за 1 човек за тези зони, ако има такъв.

 

Връзка към коментар

Capture2.JPG.7caa8f0667c5be4e9cdfaf05d8b8e7ac.JPG

 

Какво става когато някоя място е между две зони в белите ленти примерно Plieningen е на такава лента между зони 20 и 39?

Доста трудно мога да разбера, къде започва и къде свърша дадена зона по тази карта..Scharnhausen в коя зона попада 30 ли?

 

Май най-добре ще е да си купувам дневни карти за 3-4 зони примерно (10,20,30,39 или 10,20,30,31 в зависимост къде ще ходя) , но ще чакам някой да потвърди.

Връзка към коментар

Не съм купувала карти за повече от тая централната зона, но огледах къде са местата, които си написал по-горе и всички са до третата зона - 30-39. Scharnhausen е в зона 30 твърдо. 

Връзка към коментар

Значи да си взимам 10, 20, 30 и 31 ли? Ще мога да ходя до центъра плюс движение между 30 и 31 зона, което ще е основното.

За отиване и връщане до летището ще си купя отделен билет, понеже е зона  39 и няма как да я добавя в седмичната карта.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.