Прескочи до съдържание

Коледна сбирка в Пловдив, 19.12., сряда


Sun4o

Препоръчани мнения

Записваме се 2ма 🙂 Ако не е късно се записваме с майка ми, която от години следи форума без регистрация и споделя с цялото семейство пътеписи и идеи. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 3.12.2018 г. в 13:45, Sun4o каза:

На посочената дата ще се проведе и Коледната сбирка в нашия красив град. Хем не можахме да се наприказваме на последната среща, хем да затворим подобаващо годината.

Та идвайте. Кой откъдето иска. 

Да подготвим културно бъдещата културна столица на Европа!

 

Моля за своевременно записване, Месецът е банкетен и всеки иска да си знае овреме бройката в кръчмата.

А тя (последната) си е същата - Дон Камило, начало - 18:30 ч.

 

 

1. T.E.Lawrence

2. Sun4o - 2-ма

3. bulpa

4. luba_rizova - 2-ма

5. Botko

6. giafil

7. strelec72 - 2-ма

8. desiico

9. Guinness

10. Radnev

11. bay_kolio - 2-ма

12. Izabela

13. Slavena

14. Вероника

15. pamela

16...........

 

записвам се и аз - stenia

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колко сте близко,а в същото време сте толкова далече!

Весело изкарване на коледната сбирка!  Мислено и духом ще съм с вас-наздраве приятели!🍺🍷🍸🥃

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз искам да предупредя, че ще закъснея, надявам се да дойда около 21 ч.

И ако обичате, да не вземете да изпиете всичкото пиене и изядете всичкото ядене дотогава.

О, разбира се, да ми запазите и късмет.😀

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, bulpa каза:

Последните двама спамери - вместо да мрънкате, се организирайте и идвайте! Късмети ви чакат!!!

Тони,късмета ми е,че ви познавам....всички вас!😀

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

Готина среща се получи с приятелите от Пловдив!

Благодаря на Тони за това, че се беше постарала да ни зарадва с късметите, така красиво опаковани! Дано на всички да се сбъднат изтеглените дестинации и да имат една Незабравима Нова година!

Благодаря на всички, които уважиха сБирката! Весела Коледа и до нови срещи!

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Подкрепям горното изказване. Много хубава и зареждаща среща. Благодаря на @bulpa за късметчетата, които ще ме отведат до Португалия и Танзания. 😊 @Елчо ни зарадва с прекрасно приготвени домашни цветни сладки, които бяха истинска наслада за небцето. Живи и здрави да сме всички и през новата година и все така да имаме поводи за наздравици!

Весели празници! 

 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Супер.. Браво. Свраките долетяха и докладваха през прозорчето, че се е получила супер-дупер-мега-яката среща! 

Аз страдам... очевидно да е за всички! 😞 Изпуснах Ризова и тя мен ме изпусна обаче ...цяла година пълно разминаване с нея, не сколасах да се видя и с двамата с лопедиума през тая година... За капак изпуснах и туй високото момче - Раднев! 

Не си забравяйте историите щото имам и искам да слушам дълги разкази от останалите... и се надявам догодина да имаме повече поводи за сбирки.

Дали градски, дали извънградски - каквото сабя покаже! 

Весели празници Ви желая от сърце! Много поводи за усмивки да имате, да пътувате за удоволствие и все така да намирате време за срещи и сладки приказки! 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Така беше като си тръгвах. После не знам какво е ставало🤨.

Zapoi.jpg.420f864974fb26c2d763ab404280946d.jpg

 

Шопската група - пукнете се от яд😆😆😆. Бай Кольо - за тебе не важи😉.

Редактирано от Radnev
  • Харесвам 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Много хубава беше сбирката, за съжаление, както винаги, дойде ми къса. Радвам се, че се престрашиха и нови магеланки да дойдат, дано и тях ви да е редовно вече. Много весели празници пожелавам на всички! И до нови сБирки и сВинце😃

@Polina липсваше, @krasen_denevсъщо, а и други хора, но се надявам догодина да се виждаме повече. Само живи и здрави!

@bay_kolio, благодаря, че ни уважи, винаги е удоволствие да ви видим, а@Елчо, ти си прекрасна и моя любимка, страхотни сладки бяха, всяка година ни радваш с вкусотии, благодаря!

 

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.