Прескочи до съдържание

Песните за декември


master_of_germs

Препоръчани мнения

11 hours ago, Niceday said:

Да се отчета със слушаема песен, преди да са започнали коледните  

Видях по-горе Blind Guardian и се сетих за една песен, която много харесвам в тяхно изпълнение (кавър е).

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Днес съм се сетила за едно парче, дето, като го чух за пръв път, минавайки покрай един музикален магазин, онемях. :shok:Била съм на десетина години, но се пресрамих, влязох вътре и попитах. Като се прибрах в къщи, изврънках тате да ми купи плочата. Това ми беше първата, собствена и  съзнателна покупка на плоча.

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

И още едно, велико изпълнение на Том Джонс и Лучано Павароти

Много харесвам концертите на Лучано с приятели, не по-малко известни и изключителни:) Дори повече харесвам клиповете от репетициите, повече атмосфера има в тях 🙂
Чудех се какво да пусна тук, не ми се получи изборът 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 55 минути , Niceday каза:

Много харесвам концертите на Лучано с приятели, не по-малко известни и изключителни:) Дори повече харесвам клиповете от репетициите, повече атмосфера има в тях 🙂
Чудех се какво да пусна тук, не ми се получи изборът 😄 

Да, аз също ги харесвам.Неговата запазена марка. Съчетават  необичайното и прекрасното. И се получава нещо забележително, което остава в историята на изкуството.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ария на Жермон от операта "Травиата" на Верди, в изпълнение на златния руски баритон Димитрий Хворостовски, когото много харесвам.

Изключителен глас, познат на всички световни сцени. И който, за съжаление, си отиде твърде рано - само на 55 години. Почина миналата годна от мозъчен тумор. Едната част от праха му е погребана в Новодевическото гробище, до Фьодор Шаляпин, а другата - в родния му Красноярск, според неговата воля.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

С нотка  на носталгия днес се сетих за концерт на Yanni в Акропола. Беше време, когато там това беше позволено ...

 

Хубави празници за всички!

Здрави бъдете! 🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Сещам се за една песен, която е доста старичка, но в момента съм много щастлива, че най-после си имам билет за вкъщи за Коледа, и за да не запълвам и темата за похвалите, просто ще се похваля тук. А тази песен в момента ми пасва мого. Даже си потанцувах малко. :girl_dance::preved:

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 12.12.2018 г. в 23:24, Goal & Boss каза:

Време е за чудеса!

Толкова любим! Вечна му памет! Като влязох веднъж в една книжарница, където го бяха пуснали, и замръзнах. Изстрелях се моментално към музикалния щанд, питам кой е това, казват ми, и от тогава аз го слушам години, да не кажа голяма дума, но почти през вечер. "Глас от който се забременява":derisive:

Връзка към коментар

Коледа наближава, така че аз започвам да се включвам с коледни песни от испаноговорещия свят.

Los Peces en el Rio

 

Juanes-Mi Burrito Sabanero

 

Редактирано от Crazy Horse
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.