Прескочи до съдържание

Песните за декември


master_of_germs

Препоръчани мнения

На 7.12.2018 г. в 9:20, AlexandraKo каза:

Днес съм се сетила за едно парче, дето, като го чух за пръв път, минавайки покрай един музикален магазин, онемях. :shok:

Аз имах подобно преживяване, когато за пръв път чух "Let it be".  Бях някъде в гимназията и на някакъв рожден ден някой беше донесъл някакъв раздрънкан магнетофон.  Просто останах без дъх, като я чух!  И до днес си мисля, че е най-хубавата песен на света. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хайде да сложа и тази приятна коледна песен на ТАП Португал, все пак е форумно свързана. Прегръдки и път, какво друго му трябва на човек 

 

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 12/20/2018 at 10:28 AM, Goal & Boss said:

 

Влязох във форума, за да публикувам точно тази песен. По Коледа винаги мо се случва да пътувам към вкъщи и затова много я обичам. След малко потеглям и ще е в главата ми. Благодаря за споделянето! Весели празници! 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Коледен поздрав за магеланците, които по някакво стечение на обстоятелствата, не са на път 🙂

* Ако не харесвате цигулка, може пък да харесате цигуларката 😉 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=EKkzbbLYPuI&fbclid=IwAR39mso24rhIkBVtftflKtn98b6Qc6iYk0D9mau6oe9y4P2O10F9dJNmDy4

 

Редактирано от Niceday
  • Браво 1
Връзка към коментар

Песента е на един велик музикант, композитор и продуцент – Пол ОНийл, който, за съжаление, ни напусна тази пролет. Транс сибериан оркестра са популярни най-вече със своите коледни концерти. Над 10 милиона концертни билета! Тази е от турне 2018, точно толкова впечатляващо като предните години. Светлинното шоу всеки път е различно, някои от участниците също.

*  2015 трима човека от форума видяхме и невероятната метъл експлозия във Вакен, на две сцени едновременно, заедно със Savatage. Нещо, което никога не е правено преди и никога повече няма да бъде направено! И си имам перце, подписано от Пол ОНийл 🙂

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.