Прескочи до съдържание

Списания на авиокомпании


edbloom

Препоръчани мнения

Досега не съм видял тема, дали някой събира месечните издания ня Wizz, Ryan и т.н. ? Не, че са кой знае какво, но понякога има готини статии. Особено на Ryan съм забелязал, ми харесват повечето. Уж на тях пише "free copy" ,а маймунките си ги искат после на слизане :) Затова си ги прибирам в раницата на сигурно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега видях доста от броевете и си спомних кой брой кога съм разглеждал :) Може и на pdf да се свалят оттам :)

 

http://www.ink-live.com/emagazines/ryanair-magazine

 

http://www.ink-live.com/emagazines/wizz

Връзка към коментар

Досега не съм видял тема, дали някой събира месечните издания ня Wizz, Ryan и т.н. ? Не, че са кой знае какво, но понякога има готини статии. Особено на Ryan съм забелязал, ми харесват повечето. Уж на тях пише "free copy" ,а маймунките си ги искат после на слизане :) Затова си ги прибирам в раницата на сигурно.

Имам само няколко броя на easyJet, още от времето, когато стъпиха на българския пазар. Даже тогава публикуваха на различни страници из списанието различни промо кодове за всеки месец, даващи по 20% отстъпка. Трябваше само да ги откриеш. 

 

Хубави времена бяха - София - Малпенса = 19/21 евро при плащане с Visa Electron, освобождаваща от такса резервация. :)

 

От Уиз и Райън не съм взимал май.

Връзка към коментар

Имам доста списания , но европейските вече ги знам наизуст. Едно и също и то няма как да е иначе.

Рядко се зачитам в нещо интересно от типа "Един ден на пилота" и прочие ...

Сега не ги и взимам.

Връзка към коментар

Аз не ги взимам, но винаги ги прехвърлям. Има си интересни статии за различни дестинации и стават да убиеш малко време в самолета. На БГ ер бордното списание от едно време е от най-добрите. На Уиз също не е зле, почти винаги има нещо любопитно от малко позната държава, последно четох за Босна. 

Връзка към коментар

Аз пък в последното видях, че Wizz летяли за ... Баку , и като някво инфо пишеше - цената на градския транспорт е 30 евро цента, което ме навява на мисълта, че полета дотам може да се избие от престоя :) Вярно от Будапеща, но какво мислите за тази дестинация :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

BG air имат много добро списание, факт, на BA също е хубаво. Ryan като че ли беше по-добре преди да преминат към crowd-sourcing толкова явно, но пак ми харесва. Може да кажеш на стюардесата, че ще си го вземеш, не е проблем: единственото 'безплатно' нещо от О'Лиъри...

Връзка към коментар

Аз пък в последното видях, че Wizz летяли за ... Баку , и като някво инфо пишеше - цената на градския транспорт е 30 евро цента, което ме навява на мисълта, че полета дотам може да се избие от престоя :) Вярно от Будапеща, но какво мислите за тази дестинация :)

аз искам да отида там!

имай предвид, че трябва предварително да си извадиш виза, не си купувай билет от днес за утре

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Може да кажеш на стюардесата, че ще си го вземеш, не е проблем: единственото 'безплатно' нещо от О'Лиъри...

 

Айде сега, с толкова безплатни бисери ни залива човекът... :lol:

 

По темата - преглеждам списанията, но никога не ми е хрумвало да ги взимам и не виждам причина да го правя.

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.