Прескочи до съдържание

Карта Curve


Препоръчани мнения

Здравейте.

Получих си картата днес 02.12 заявена на 24.11 ако е интересно за някой за сроковете. Имам въпрос при Curve Blue като се изберат трима търговци за кеш бек за 90 дни застопоряват ли се за тоя срок или могат да се сменят след избора?

Връзка към коментар
преди 29 минути , Curve fan каза:

Имам въпрос при Curve Blue като се изберат трима търговци за кеш бек за 90 дни застопоряват ли се за тоя срок или могат да се сменят след избора?

"...Choose wisely as you can’t change your retailers once you have selected them..."

https://discover.curve.app/a/new-supercharged-curve-cash-daily-rewards-that-work-for-you

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 12/2/2019 at 5:59 PM, rik4o said:

"...Choose wisely as you can’t change your retailers once you have selected them..."

https://discover.curve.app/a/new-supercharged-curve-cash-daily-rewards-that-work-for-you

Благодаря, пропуснал съм го така както си неад табличката...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
8 hours ago, Dublin said:

Добавяш в Револют картата Curve/как звучи името на картата само.../, а в Curve маркираш от коя карта да тегли!

мдам аз Револют в Curv-а))) го добавих, ама обратното нещо не ми дава освен само на револют карти

Връзка към коментар

b276a315-8c5e-4715-9976-24f051ae6ecb.jpg

Just pay for something with Curve and we'll load 500 points (that's £5!) onto your Curve Cash card.

Quote

You must make a successful transaction (Curve Send transactions do not qualify) before 23:59:59 on the 31st of December, 2019 in order to qualify for this reward. You will be provided Curve cash worth £5 to your Curve Cash card within 4 working days but in no case later than the 10th of January, 2020. Please note that the Curve Cash can only be used in accordance with the redemption policy as set out here. This scheme is only available for the users that have received this email to their email address. Customers will be verified before the reward is applied.

 

Днес използвах първоначалния бонус от £5 за една поръчка от Али-то. Вечерта като проверих баланса по картата бонуса от 500 points (£5) вече беше наличен за харчене. 

ПРОВЕРЕТЕ ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА СИ ЗА ПИСМО ОТ CURVE! 

Ако не сте получили писмо няма да получите бонуса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Curve fan каза:

срещнах постове за зареждане на Revolut c Сurve

Не просто съм зареждала Revolut с Curve, ами съм зареждала Revolut c Revolut (същия, който зареждам) с Curve по средата... Просто имах левове в Revolut, които трябваше да обърна в евро. Revolut ги обменяха на 1.97 лв за евро, докато курсът на Curve е 1.958

Заредих евро в Revolut с номера на Curve картата, а зад нея беше вързан същият Revolut. 

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 6
Връзка към коментар

Здравейте, някой да има проблем с влизането в картата през приложението. Смених си телефона и сега не иска да ми прати код за потвърждение. Вече трети ден е така.

Връзка към коментар
16 hours ago, chandni said:

Не просто съм зареждала Revolut с Curve, ами съм зареждала Revolut c Revolut (същия, който зареждам) с Curve по средата... Просто имах левове в Revolut, които трябваше да обърна в евро. Revolut ги обменяха на 1.97 лв за евро, докато курсът на Curve е 1.958

Заредих евро в Revolut с номера на Curve картата, а зад нея беше вързан същият Revolut. 

Е аз дотам не съм я докара ...просто искам да заредя например от КК на ОББ Револют (обикновен) прес Curve (син) ...та какво и как .....

Връзка към коментар
преди 17 часа, chandni каза:

Заредих евро в Revolut с номера на Curve картата, а зад нея беше вързан същият Revolut. 

 

Е те тука вече ползването на подобни карти премина в друго измерение, непонятно на аналоговите динозаври от нашата банкова система.

преди 1 час, Curve fan каза:

Е аз дотам не съм я докара ...просто искам да заредя например от КК на ОББ Револют (обикновен) прес Curve (син) ...та какво и как .....

При мен преди време ОББ нещо не харесваше Curve - криворазбран морал.

Скоро не съм пробвал да ги помиря.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Curve fan каза:

Е аз дотам не съм я докара ...просто искам да заредя например от КК на ОББ Револют (обикновен) прес Curve (син) ...та какво и как .....

Просто въвеждаш номера на Curve картата си за зареждане на сума в Revolut (така, както с всяка друга карта) и въвеждаш сумата, която искаш да заредиш - било то в лева или в евро. Въвеждат се всички данни на картата - номер, валидност, CVC кода, след което потвърждаваш картата в Revolut с кода, който се появява в Curve приложението. Нищо различно няма от зареждането с която и да било друга карта.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ilian359 каза:

Потвърждението идва по e-mail. Трябва да си настроиш Mail клиента на телефона.

След като си свалих приложението се появява това .

Screenshot_2019-12-06-15-52-11-975_com.imaginecurve.curve.prd.jpg

Като си въведа номера дава грешка:

 

Screenshot_2019-12-06-15-53-55-883_com.imaginecurve.curve.prd.jpg

Връзка към коментар
преди 31 минути , Dublin каза:

Не виждам код в ДСК Директ. Отразени са 0.65 лв. но код не виждам. В какъв формат е този код? Трябва да е С-ххххх, но го няма.

Ще се появи след като транзакцията се осчетоводи. Ако имате SMS известяване за транзаксии, кодът е там и можете да го видите веднага.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
38 minutes ago, Dublin said:

Не виждам код в ДСК Директ. Отразени са 0.65 лв. но код не виждам. В какъв формат е този код? Трябва да е С-ххххх, но го няма.

Другия начин е да звъннеш на телефона на банката и да обясниш, че се регистрираш в сайт, който иска код за потвърждение на картата - те могат  да изровят авторизацията и да ти кажат кода, след като разбира се те идентифицират (наскоро ми зададоха след ЕГН,имена и т.н., въпроси за адреса по лична карта, както и в кой клон съм получил картата си 😉 ) 

Връзка към коментар

Имам следното питане защо не мога да регистрирам току-що получената карта в Google pay за безконтактно плащане.Както четох по горе карти започващи с 53759000 няма проблеми.При мен изписва,че трябва да се консултирам с банката издател.Да не би защото днес е неработен ден???

И още един въпрос как става зареждане на пари в Curve card oт КК на БАКБ?

Връзка към коментар
23 hours ago, chandni said:

Просто въвеждаш номера на Curve картата си за зареждане на сума в Revolut (така, както с всяка друга карта) и въвеждаш сумата, която искаш да заредиш - било то в лева или в евро. Въвеждат се всички данни на картата - номер, валидност, CVC кода, след което потвърждаваш картата в Revolut с кода, който се появява в Curve приложението. Нищо различно няма от зареждането с която и да било друга карта.

Благодаря! То аз така и правех, ама като по-горе  е отбелязъл Zaro по-горе нещо не искха да дружат Curve с ОББ. Мислех, че нещо не правя както трябва и има нещо друго. Днес след потвърждението  пробвах пак и то взе, че стана)))) Отново много мерси!

1 hour ago, valpet said:

Имам следното питане защо не мога да регистрирам току-що получената карта в Google pay за безконтактно плащане.Както четох по горе карти започващи с 53759000 няма проблеми.При мен изписва,че трябва да се консултирам с банката издател.Да не би защото днес е неработен ден???

И още един въпрос как става зареждане на пари в Curve card oт КК на БАКБ?

Ами май никак)))) То е карта не е сметка. Зареждат се сметки, а не карти към тях. Просто се добавя въпросната карта към Curve  и това е

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, valpet каза:

как става зареждане на пари в Curve card oт КК на БАКБ?

Curve не се зарежда. Избираш си коя да е активната карта зад Curve, от която да се теглят парите. 

 

П.С. Днес ми пратиха съобщение за подранил Коледен подарък и ми ресетнаха 3-месечния период за натрупване на кешбек, като ми дадоха отново да си избера търговците, при които да се трупа. 

  • Браво 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, chandni said:

П.С. Днес ми пратиха съобщение за подранил Коледен подарък и ми ресетнаха 3-месечния период за натрупване на кешбек, като ми дадоха отново да си избера търговците, при които да се трупа. 

Някои беше писал, че при пазаруване в LIDL може да получиш кешбек. Мисля, че ми се мярнаха и DM дрогерии, но не знам дали ще ти начисли кешбек в БГ. Аз лично добавих LIDL, Amazon и Booking.

Връзка към коментар
преди 13 минути , chandni каза:

Curve не се зарежда. Избираш си коя да е активната карта зад Curve, от която да се теглят парите. 

 

П.С. Днес ми пратиха съобщение за подранил Коледен подарък и ми ресетнаха 3-месечния период за натрупване на кешбек, като ми дадоха отново да си избера търговците, при които да се трупа. 

И на мен така ми пратиха, но после се отметнаха, че не важи за сините карти.

Връзка към коментар
6 minutes ago, Marisha said:

И на мен така ми пратиха, но после се отметнаха, че не важи за сините карти.

При мен няма проблем със синя карта! Опитай да се свържеш с поддръжката. 

Screenshot_2019-12-07-17-34-35-565_com.imaginecurve.curve.prd.png

Връзка към коментар
21 minutes ago, Slavimir said:

Някои беше писал, че при пазаруване в LIDL може да получиш кешбек. Мисля, че ми се мярнаха и DM дрогерии, но не знам дали ще ти начисли кешбек в БГ. Аз лично добавих LIDL, Amazon и Booking.

Начислява 100%

Връзка към коментар

Свързах се с тях, това им е отговор

Upgrading will allow you to pick from a brand new set of retailers, the full list of which can be found here.

You'll then be able to earn 1% instant Curve cash from each of your 3 favourite retailers with Curve Black, or 6 retailers if you decide to upgrade to Metal.

This was an error on our behalf and is completely our fault. I'm really sorry about this.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.