Прескочи до съдържание

Карта Curve


Препоръчани мнения

преди 1 час, Alexander каза:

Днес не мина плащане с Кърв, безконтактно от телефон.

Изписа си и на телефона, че е declined и че нещо се е объркало и да пробвам пак.

 

 Платих с друга карта, но след като излязох видях, че имам мейл от Дайнърс, че са взели 16лв от уж неуспешното плащане.

 

Сега въпреки че Кърв писа  неуспешен опита, Дайнърс го е отчел.

Трябва ли да се жалвам или ще се върнат сами парите?

Хм, и на мен така. Сега ми излиза в авторизации два пъти една и съща сума, съответно и на двете места пише - плащане на POS.

Връзка към коментар
На 12.05.2023 г. в 10:19, timobg каза:

Пари не можеш да сменяш в друга валута, това не е като Револют. Но можеш да избегнеш тази такса през уикенда като смениш валутата на картата през приложението. 

Това от къде се прави?

Връзка към коментар
преди 1 час, Alexander каза:

 

Сега въпреки че Кърв писа  неуспешен опита, Дайнърс го е отчел.

Трябва ли да се жалвам или ще се върнат сами парите?

В mydiners ще излиза като авторизация,но няма да го осчетоводят. И аз имах такъв случай преди месец. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой имал ли е проблем със смяна на валутата по някоя карта? При мен нещо заби по всички карти на валутата която със сложил и не иска да се променя. Преинсталирах , трих кукита, нищо не помага. Идея какво да направя?

 

Връзка към коментар

Картата ми изтича чак септември. Вчера съм получила мейл, че вече е преиздадена, щяла да дойде до 2 седмици. Днес ми отказа плащане през Gpay и видях, че в приложението картата е подменена с нова. Нали няма да има проблем да я ползвам в Gpay преди още да е дошла физическата? Помня, че се коментираше голямо забавяне с получаването на преиздадените карти, още ли стои този проблем?

Връзка към коментар
преди 59 минути , iMari каза:

Картата ми изтича чак септември. Вчера съм получила мейл, че вече е преиздадена, щяла да дойде до 2 седмици. Днес ми отказа плащане през Gpay и видях, че в приложението картата е подменена с нова. Нали няма да има проблем да я ползвам в Gpay преди още да е дошла физическата? Помня, че се коментираше голямо забавяне с получаването на преиздадените карти, още ли стои този проблем?

 

Да, със забавяне идват преиздадените карти. Но няма проблем новата карта да се ползва ползва преди да е дошла физическата.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Смених данните на картата в GPay, но продължава да отказва плащане. Не мога да разбера къде е проблема. Пътувам и картата точно сега ми трябва. Как решиха три месеца преди изтичане срока на валидност да подменят карти, лекинко полудявам!

Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Смених данните на картата в GPay, но продължава да отказва плащане. Не мога да разбера къде е проблема. Пътувам и картата точно сега ми трябва. Как решиха три месеца преди изтичане срока на валидност да подменят карти, лекинко полудявам!

Изтрий изцяло картата на Curve от GPay и я въведи наново. Преди няколко месеца като сменях карата така стана при мен.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някой да има проблем със смяната на валутата на картата?

 

Исках да сменя днес да плащам в евро заради таксата в Неделя, но не става. Пробвах да изтрия кеша, данните, рестарт на телефона и реинстал, но не помага, стой си само в лева.

Връзка към коментар
преди 20 минути , boogy83 каза:

Добре че видях навреме, тъкмо щях да плащам....

Аз съм на андроид не знам дали има значение.

И при теб ли има проблем? И аз съм на андроид принципно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм с андройд, преди не съм имам този проблем, Гледах да няма някаква нова версия за ъпгрейд, но няма,

Писъх на съпорта, да видиме дали ще кажат нещо, че там нивото е паднало брутално,

 

Масово хора реват по форумите, че чакат с месеци да им отблокират примерно карта, нещо елементарно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, dafigg каза:

Писъх на съпорта, да видиме дали ще кажат нещо, че там нивото е паднало брутално,

Наистина нивото на Curve много падна, лошото е че дайнърс пък съветват да ползваш Curve.

Едва ли не казват, че минава навсякъде и вместо да си оправят дайнърса да минава те те пращат другаде.

Ама какво да се прави като няма алтернатива. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При мен Curve си работи повече от отлично. Не съм имал и проблем със смяната на валута. Може да е било при Андроид. Аз съм на iOS. 
Ще се повторя, но когато пишете на съпорта го правете само веднъж максимално подробно. Не изпращайте напомнящи съобщения да ви отговорят, защото това ви праща обратно накрая на опашката. Отчитат го като ново запитване. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

Самите Дайнърс ли съветват? Много зле. Мислех, че е форумски хак...

Да не подведа,  ама мисля че тук във форума някой беше писал, че в телефонен разговор с дайнърс така са го посъветвали. 

Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

Самите Дайнърс ли съветват? Много зле. Мислех, че е форумски хак...

 

преди 32 минути , boogy83 каза:

Да не подведа,  ама мисля че тук във форума някой беше писал, че в телефонен разговор с дайнърс така са го посъветвали. 

Потвърждавам!И в телефонен разговор с поддръжката,и със служител в офис ме посъватваха да ползвал Дайнърс зад Кърв!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наистина 3.68.0 работи и валутите се сменят. Макар да не е препоръчително да се теглят приложения от други източници освен от Google play, многократно съм теглил от apkmirror.com и проблем съм нямал. Така че, ако има в момента пътуващи и такива, които им е необходимо да правят плащане и да сменят валутата, да изтеглят от там тази версия. Това е вариант докато пуснат нов ъпдейт и оправят проблема.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Iliyan Minchev каза:

Наистина 3.68.0 работи и валутите се сменят. Макар да не е препоръчително да се теглят приложения от други източници освен от Google play, многократно съм теглил от apkmirror.com и проблем съм нямал. Така че, ако има в момента пътуващи и такива, които им е необходимо да правят плащане и да сменят валутата, да изтеглят от там тази версия. Това е вариант докато пуснат нов ъпдейт и оправят проблема.

Стана. Дръпнах старата версия и се сменят валутите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.