Прескочи до съдържание

Първа магеланска сбирка в Бургас - 28.12


Георги

Препоръчани мнения

От дума на дума, докато лафим със @stormbringer се разбрахме, че и двамата ще сме в Бургас между празниците и може да се видим за размяна на бири и календари. Удобен повод да организираме и първа сбирка на батките, чуек. 

 

Ще съберем ли поне за едно каре белот хора? И да съберем, и да не съберем със stormbringer ще се видим.

 

Място: Пивоварната. Час: 19:00 часа. Дрескод: Адидас. 

 

Участници:

 

1. strormbringer

2. Георги

3. Пожето

4. Ann

5. Ann+1

6. Роси 777

7. Роси 777 +1

8. baiKolio

9. GeorgiD

10. ivanm69

11. rosmari345

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
  • Шок 2
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Да се запиша и аз. Карето е готово 🌞 .

 

За кръчмите - след тригодишна смяна на сборния пункт известна местна група ежеседмично отсяда в Адонис / ул.Антим I 32/ -  цени прилични, обслужване също. Екстрата е голяма градина, пред вид декемврийската дата е без значение, но е идеална за сбирки от пролет до есен. Гарантирано не се пуши вътре, навън е без ограничение. 

Връзка към коментар

Аз за място бих предложил Пивоварната или Papa Beer, но второто предлага само бира, а в първото може да се яде, и за необичащите бира, има и други напитки. Гарантирано не се пуши и в двете. 
Разбира се - склонен съм и да пробвам Адонис. 
@Георги, @Ann, дневно/следобедно или вечерно? 

@Antonaq ще се присъединиш ли? 
 @Lirea, някакъв шанс да си в района?
 

Редактирано от stormbringer
Връзка към коментар

@baiKolio също е бургазлия.. Да вземе да се яви на сбирка, ако не е отишъл някъде по топлите морета.

Изобщо не вярвам да сте толкова малко... Нямате адидас костюмчета ли? 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нямам никакви претенции към време, час и място. 7 вечерта е добре. Не смея да препоръчвам Адонис вече. Снощи се пушеше, никакви гаранции няма, че на 28ми ще е зона без дим. / Празнуващите бяха от Белодробната болница. Одимиха ни яко. /

 

  • Шок 1
Връзка към коментар

Пивоварната тогава, ама ще запазя маса тези дни, че по празниците е лудница в Бургас (за съжаление само тогава). 
http://www.pivovarnata.bg/ 

Остава да се преброим и да видим дали ще сме с децата

 

Връзка към коментар
преди 5 часа, Ann каза:

Нямам никакви претенции към време, час и място. 7 вечерта е добре. Не смея да препоръчвам Адонис вече. Снощи се пушеше, никакви гаранции няма, че на 28ми ще е зона без дим. / Празнуващите бяха от Белодробната болница. Одимиха ни яко. /

 

Все повече се учудвам на колко места в Бургас се пуши и то отявлено.Това с тия от белодробната направо ме разби! 🙂 

Връзка към коментар
преди 3 часа, stormbringer каза:

Пивоварната тогава, ама ще запазя маса тези дни, че по празниците е лудница в Бургас (за съжаление само тогава). 
http://www.pivovarnata.bg/ 

Остава да се преброим и да видим дали ще сме с децата

 

ОК, слагам 7 часа в Пивоварната в първия пост, твоя отговорност е резервацията 🙂 Изчакай да видим дали ще има още някой и друг ентусиаст. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, pavelbs каза:

Все повече се учудвам на колко места в Бургас се пуши и то отявлено

Само в Бургас ли? Опитай във което и да е нощно заведение в България. Без изключения. А иначе ни занимават с глупости по телевизията. И то закона не е от вчера против тютюнопушенето на обществени места. Но да не прекалявам с офтопика

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

На 20.12.2018 г. в 23:47, Polina каза:

@baiKolio също е бургазлия.. Да вземе да се яви на сбирка, ако не е отишъл някъде по топлите морета.

Изобщо не вярвам да сте толкова малко... Нямате адидас костюмчета ли? 🙂

На Бай Кольо му са далеч топлите морета, все още... тъй че пишете още двама. 

Ама се отвори проблем с дрес кода... дадох си официалният adibas на химическо за новогодишния бал... 😉

 

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Заформяме се чудесно. Имаме резервация, обаче имам и въпрос към @Георги - половинката каза, че вижда смисъл да идват с малката, ако и вие сте така, че да питам - жените и невръстните деца да ги смятаме ли в бройката?  

Връзка към коментар
преди 6 часа, stormbringer каза:

Заформяме се чудесно. Имаме резервация, обаче имам и въпрос към @Георги - половинката каза, че вижда смисъл да идват с малката, ако и вие сте така, че да питам - жените и невръстните деца да ги смятаме ли в бройката?  

Ами аз смятам жената, ама без дете. Ще експлоатираме бургаските баба и дядо на макс 🙂

Връзка към коментар

Да преговорим - 
Пивоварна "Веритас" или просто "Пивоварната", да не се бърка с Papa Beer, което е на съседната улица. Резервацията е за 19:00, на долния етаж. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много приятна среща се получи, макар и не с посещаемостта на софийските пак имаше изречения от рода на "какво ще правиш в това Бурунди" и "как се вади виза за Коморските острови от Мадагаскар?" 🙂 Срещата приключи в малките часове, като почти поетично последните три участника поехме в трите различни лъчи на бургаския компас (от четвъртия идвахме). 

 

Бургазлии могат да пробват по-често да се организират, а иначе аз като асоцииран бургазлия също ще гледам да се обаждам, когато наминавам 🙂

  • Харесвам 6
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

чета редовно , но не пиша , попивам и се омайвам :)

У как пропуснах тази интересна среща и то толкова близо .. :( Но пък и аз бях рожденничка нямаше да мога да дойда :(

Другия път съм на линия !

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.