Прескочи до съдържание

Пролетна Андалусия


Zaro

Препоръчани мнения

Аз съм стегнала куфарите за края на август. Ще ми трябва кола под наем. Budget ми дават много приемлива цена. Трябва обаче да отделя време за дребния шрифт, преди да я букна. Иначе ме устройва прекрасно.

Записах си по кой път да тръгна от Фуенхирола за Гибралтар през Марбея. Трябва да направя същото и с пътя за Нарха, Гранада, Севиля и Кордоба. Това са моите must see! Дано да остане ден-два и за плаж. Може би един в Нарха ще направим, а другият... из нашия курорт Фуенхирола.

Колко часа са достатъчни за Био парка там?

 

Връзка към коментар
преди 8 часа, Elle каза:

Аз съм стегнала куфарите за края на август. Ще ми трябва кола под наем. Budget ми дават много приемлива цена. Трябва обаче да отделя време за дребния шрифт, преди да я букна. Иначе ме устройва прекрасно.

Записах си по кой път да тръгна от Фуенхирола за Гибралтар през Марбея. Трябва да направя същото и с пътя за Нарха, Гранада, Севиля и Кордоба. Това са моите must see! Дано да остане ден-два и за плаж. Може би един в Нарха ще направим, а другият... из нашия курорт Фуенхирола.

Колко часа са достатъчни за Био парка там?

 

Паркът във Фуенхирола е малък,  но е впечатляващ. Няма много животни, но се отличава с пресъздаване на среда, която е най-близка до естествената за животните. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 6 часа, Elle каза:

Някой може ли да покаже безплатните алтернативни пътища от Малага до Севиля, от Малага до Кордоба, от Малага до Гренада и от Малага до Гибралтар?

Платеният участък започва след летището на Малага към Гибралтар. Другите са безплатни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.