Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет до Монреал от София или Истанбул


rompecabezas

Препоръчани мнения

Здравейте,

Започвам търсене на билети за мен и децата до Монреал(или Квебек сити)от София или Истанбул .Имам много бегла представа кои компании летят до Канада,опитът ми със закупуването на самолетни билети досега е ограничен с европейсните нискотарифни компании,та всякакви идеи и съвети ще са ми полезни.Трябва да летим към средата на август.

Идеалното би било да паднем под 280 евро на човек с вкл.багаж.

По принцип ни трябва еднопосочен билет,но доколкото разбрах,те са по-скъпи от двупосочните...

Това,което съм намерила към момента е на Турските авиолинии Париж-Истанбул,Истанбул-Монреал,което също е вариант,но пък в този момент ще сме в Бургас и много ми се иска ако може да избегна това ненужно ходене до Париж(ще трябва да отиден до София,да хванем полета за Париж,оттам да кацнем в Истанбул и оттам да хванем полета за Монреал и това всичкото с 2 деца),при условие,че Истанбул ще ми е на 6 часа път...Този вариант е на киви.ком и доколкото разбирам е на един билет.Когато търся втория полет директно на страницата на ТА ми излиза с пъти по-висока цена.Възмжно ли е да купя билета Париж-Истанбул,Истанбул-Монреал и да отида направо на летището в Истанбул за втория полет(тоест без да ходя до Париж за първия:):):)

Още докато го пиша звучи безумно,моля за извинение:):):)

 

Благодаря предварително.

Редактирано от rompecabezas
Връзка към коментар
преди 9 часа, rompecabezas каза:

Възмжно ли е да купя билета Париж-Истанбул,Истанбул-Монреал и да отида направо на летището в Истанбул за втория полет(тоест без да ходя до Париж за първия:):)🙂

Още докато го пиша звучи безумно,моля за извинение:):):)

Не 🙂 след като пропуснеш полет билета се анулира.

За еднопосочни може да погледнеш с Norwegian от Гатуик.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, rompecabezas каза:

Здравейте,

Започвам търсене на билети за мен и децата до Монреал(или Квебек сити)от София или Истанбул .Имам много бегла представа кои компании летят до Канада,опитът ми със закупуването на самолетни билети досега е ограничен с европейсните нискотарифни компании,та всякакви идеи и съвети ще са ми полезни.Трябва да летим към средата на август.

Идеалното би било да паднем под 280 евро на човек с вкл.багаж.

По принцип ни трябва еднопосочен билет,но доколкото разбрах,те са по-скъпи от двупосочните...

Това,което съм намерила към момента е на Турските авиолинии Париж-Истанбул,Истанбул-Монреал,което също е вариант,но пък в този момент ще сме в Бургас и много ми се иска ако може да избегна това ненужно ходене до Париж(ще трябва да отиден до София,да хванем полета за Париж,оттам да кацнем в Истанбул и оттам да хванем полета за Монреал и това всичкото с 2 деца),при условие,че Истанбул ще ми е на 6 часа път...Този вариант е на киви.ком и доколкото разбирам е на един билет.Когато търся втория полет директно на страницата на ТА ми излиза с пъти по-висока цена.Възмжно ли е да купя билета Париж-Истанбул,Истанбул-Монреал и да отида направо на летището в Истанбул за втория полет(тоест без да ходя до Париж за първия:):):)

Още докато го пиша звучи безумно,моля за извинение:):):)

 

Благодаря предварително.


  • Маршрут София(или Истанбул)до Монреал(или Квебек сити)
  • Фиксирани летища? Да
  • Тип полет Еднопосочен
  • Примерни дати и престой средата на август
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не
  • Брой куфари 3
  • Най-добра оферта
  • Платежни инструменти Виза
  • Брой пътуващи 1 възрастен,1 дете на 14 години и 1 дете на 9 години

Здравейте,

Не ви познавам, но ако сте намерили полет за 280 евро, въобще не се колебайте, а купувайте. Средата на август е много пиков сезон. Аз самият съм летял няколко пъти преди години до Монреал, и цените по това време гравитираха около 1000 долара. Така, че , купувайте смело....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може ли да ме насочите кои компании да гледам?За норвежките авиолинии разбрах и благодаря, не би ми хрумнало да търся при тях.

От краткия ми рисърч разбрах,че има някаква испанска Level ,която извършва полети до Монреал,и доколкото виждам,се води някаква нискотарифна,защото багажът не се включва в цената и сервират храна в самолета само срещу допълнително заплащане. 

 

На 28.12.2018 г. в 19:55, stanislavpp каза:

От Атина има еднопосочни билети през  Истанбул за 410$ 

Къде мога да видя тази оферта и с коя компания е?

Връзка към коментар

Ами хващаш някоя глобална търсачка, като Google flights, kayak, skyscanner и ще ти покаже всички. 

Mай и Level отиват до там, да (от Париж). Всъщност вече всички европейски компании не включват багажа в билета. Нискотарифните, като норвежците и левел не включват и храна, филми, т.е. се плаща.

Връзка към коментар
На 28.12.2018 г. в 19:39, neuromancer каза:

Не 🙂 след като пропуснеш полет билета се анулира.

За еднопосочни може да погледнеш с Norwegian от Гатуик.

 

Norwegian не летят до Монреал от Лондон,сега проверих:((

Връзка към коментар
На 28.12.2018 г. в 19:56, ruwenzogy каза:

Здравейте,

Не ви познавам, но ако сте намерили полет за 280 евро, въобще не се колебайте, а купувайте. Средата на август е много пиков сезон. Аз самият съм летял няколко пъти преди години до Монреал, и цените по това време гравитираха около 1000 долара. Така, че , купувайте смело....

Приятно ми е,Виолета се казвам:)

 

Ами има за 18 август,Париж-Истанбул.Истанбул-Монреал  за 290 евро с Турските авиолинии(предполагам с включен багаж).И отделно Париж-Монреал с Левел за 242 евро (без вкл.багаж). 

Редактирано от rompecabezas
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

преди 12 минути , rompecabezas каза:

Norwegian не летят до Монреал от Лондон,сега проверих:((

Объркал съм се, но летят до Торонто и Монреал, виж от Дъблин, Осло, Копенхаген...

така като гледам с левел ще е най-лесно

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, rompecabezas каза:

Може ли да ме насочите кои компании да гледам?За норвежките авиолинии разбрах и благодаря, не би ми хрумнало да търся при тях.

От краткия ми рисърч разбрах,че има някаква испанска Level ,която извършва полети до Монреал,и доколкото виждам,се води някаква нискотарифна,защото багажът не се включва в цената и сервират храна в самолета само срещу допълнително заплащане. 

 

Къде мога да видя тази оферта и с коя компания е?

 С Търкиш еърлайнс само със стоп в Истанбул , виж всяка една популярна търсачка.

Редактирано от stanislavpp
Връзка към коментар

София-Дъблин с Райън, а след това WestJet до Монреал през Сейнт Джон. При определени условия това май е най-евтината еднопосочна лоукостерска комбинация. За август нямам идея какви цени ще обяват - баш сезон е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това вероятно ще излезе по-скъпо отколкото от Атина. Все пак ще са с 3 куфара , за мен августовката цена на Търкиш от 410$ при тези условия , няма конкуренция . Нямам представа обаче логистиката до Атина, колко ще оскъпи билета.

Редактирано от stanislavpp
Връзка към коментар
На 28.12.2018 г. в 20:55, stanislavpp каза:

От Атина има еднопосочни билети през  Истанбул за 410$ 

От Солун е много по-удобно да се тръгне. Не е толкова далеч. Цената е 340 евро еднопосочен с включени два куфара на човек. Конкретният ми пример е за 13.08.2019

1251850585_Screenshot_20190103-133815_SamsungInternet.jpg.d0d0702875bb305269dd476b7726bc98.jpg

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.