Прескочи до съдържание

ЧНГ 2019


EliDion

Препоръчани мнения

Честита да ни е новата 2019г. За някои от вас вече е дошла, за някои ще дойде по-скоро от колкото за други, пръснати по прекрасния свят. Аз не съм от най-пътуващите до този момент, но съм навсякъде с вас независимо дали ме виждате ( и по-добре за вас 😎. Радвам се,че съм част от това нарастващо общество и пожелавам на всички ви много здраве, за да се наслаждавате на бъдещи приключения, много късмет,за да намирате евтини билети и да ги споделяте с нас и широко отворени очи😀, ум и сърце за всичко, което ни заобикаля. Наздраве.🍻🎄

Редактирано от EliDion
  • Харесвам 26
  • Благодаря 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

Тъкмо да имаш време да приготвиш трапезата! :clapping:

Аз пък искам да си честити и да стане нещо като - Предай нататък-вариант за Магеланци! 

По предложение на @Rebeccasop (това е грешен ник, съжалявам, не мога да изтрия) @Rainy и с решаващата помощ на @DaBo , с @Дани Магелани посрещнахме Новата 2019 преди 3 часа в Сингапур. Ако това не е Магеланска Нова година, не знам каква е. 

IMG_20190101_000436.thumb.jpg.10ff54878a311c99ea08beaf901e9139.jpg

Последните минути на 2018

IMG_20181231_235819.thumb.jpg.ab5fb59aef2fb7564c56c77f43075858.jpg

IMG_20181231_235513.thumb.jpg.723b074ac9bc90417c3d3b7371dca6c1.jpg

Дали пък няма някой в следващия часови пояс? 

От мен - бъдете здрави, за да направите всичко, което искате. Нека сме все така сплотени около грешките, смешките, бирата/виното/нашенското и не забравяйте да се обичате! 

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Ей да си жива и здрава @patilana от кога чакам някой наистина да е посрещнал нова годита и да поздрави. Да ти е късметлийска новата година и догодина пак да се поздравим.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Това, че точно ти първа отбеляза Новата година е знаково😆🎇🎆

Аз пих българско вино, замезих с френско сирене, подготвих китайските фойерверки и чакам. Евала на глобализацията😆

  • Харесвам 6
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Честита и от мен!

В Сингапур секундите се брояха и на български.

Да  сте живи и здрави, за да имате мерак за пътешествия! Добри промоции и верни приятели, с които да ги споделяте! Достатъчно свободно време и парички, за да реализирате всяка своя луда идея! 

20181231_233430.jpg

20181231_235904.jpg

20181231_231130.jpg

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

От твоите уста @Дияна В.в правилните уши! Пу, да ги наакат кокошките всички разсеяни служители на авиокомпании! Дано стават повече и по - далечни директните полети, черните петъци да са през седмица, а в пропуснатата седмица да има Сребърен понеделник! 

Що пък да не си помечтаем. Никому лошо не правим. 

Тук специални поздравления за Новата година на @Костов от мен, дето сподели новогодишната Магеланска оферта на JR. 

Не мога да не отбележа и @Таньо, @funny, @koliob и другите, които са на бойна нога целогодишно да уловят и най - дребната рибка( 10% намаление, примерно). Респект! Живи и здрави догодина и до ами на! 

На пропуснатите тук, извинения, че отборът ви е с така дълга скамейка, че няма как някой да не е пропуснат тук, но не и пропуснат от към благодарности на сбъдналите някоя и друга мечта. 

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 4
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, patilana каза:

Тъкмо да имаш време да приготвиш трапезата! :clapping:

Не знам дали беше за мен това, но да си кажа, че аз трапеза няма да приготвям :). Ще бъдем на голямо, традиционно, българско новогодишно парти (370 човека) :). Ще пусна снимки утре :). 

Честита Нова Година на всички в България!  

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Честита Нова Година на всички Магеланци! Пожелавам Ви много здраве, щастие, пътешествия, късмет и сбъдване на всичките си мечти! 😊🎆🍾🥂

Специални поздрави от Лондон! Благодаря сърдечно на @Rainy, тя си знае за какво! Благодаря на всички, че Ви има! Успешна 2019 година, дано да Ви донесе много неочаквани прекрасни спомени и моменти! 

20190101_000607.jpg

20181231_171030.jpg

20181231_212718.jpg

20190101_000603.jpg

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 30
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да, мило, българско момиче @Травеолани за теб е, но докато мъча телефона, някой се вмъкнал, а аз нямам хубав нет в момента и едва сега е поправката. Е, с трапеза или без, топлината на семейството е достатъчна за този ден!

@ДиянаВ точно сега, душата ми е стон (по Яворов) и не заради неговата причина. Щастлива съм, че те открих на този празник.

IMG_20181231_232547.thumb.jpg.5ac561c1f4651e102850f3ed0675eef9.jpg

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Честита нова година! Живи, здрави и благословени да бъдат всички магеланци! Винаги с поне по един билет в джоба! Семействата да са ни здрави и щастливи! @Mistress of Germsскорошно и бързо оздравяване ти пожелавам, никога никъде да не се случват такива проблеми! Дано да има възможност за шнорхелинг все пак! 😘

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Честита нова година! Да е мирна, спокойна, здрава , благодатна и изпълнена само с положителни емоции и безброй пътешествия 🙂

Наздраве!Честит имен ден на всички празнуващи!

5B6FA140-D566-4301-A623-5EFE809C3201.jpeg

Редактирано от liliya
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.