Прескочи до съдържание

Такси от летището в Бали


Препоръчани мнения

Здравейте  била съм и друг път в Бали но имам  няколко въпроса. Някой хващал ли е такси от летището до хотела ? Досега съм ползвала частни шофьори но знам че такситата са доста по евтини. Притеснява ме обаче че на летището е пълно със всякакви таксита и тълпа таксиджии чакащи  и досаждащи на пристигащите и не знам как да се ориентирам за читаво такси... Също колко би струвало таксито до Кута? Последният пък като ходих за визи не се плащаше, сега как е? Моля също и за препоръка за предплатена сим карта. Благодаря предварително на тези които се включат и отговорят 😉

Връзка към коментар

Такситата са както и в останалия свят - може да те резнат, може и да не те. Никога не знаеш какво кроят гадовете. Нас ни возиха до Санур за уж изгодна сума - 12-15 долара, а на връщане го спазарихме за 30% по-евтино (по спомен). Та питай - колко ще ми вземете. Най-добре е да те возят на апарат, те са най-евтини, но рядко някой иска. Ние такова хванахме и за Нуса дуа, и за летището

Визи има, само ако сте за дълъг престой, над месец май беше, иначе са си безплатни.

СИМ картите не бяха хич скъпи, но вече не помня какво беше...

Редактирано от Sun4o
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.