Прескочи до съдържание

Препоръки за скай бар в Банкок


ivelina666

Препоръчани мнения

Кои 2 скай бара бихте ми препоръчали в Бангкок. Единият ще е Байоке, но другият кой да е - Lebua, Vertigo Banian tree, Sofitel So Bangkok, Cloud 47 /този май не работи вече/...?

Редактирано от ivelina666
Връзка към коментар

Била съм на Сироко в Лебуа - мога да го препоръчам. На Cloud 47 съм посрещала нова година, готино място, но Сироко печели, ако ги сравня. На другите изброени барове не съм била и нямам никакви впечатления. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В Байоке се кчваш на 83 етаж с асансьора. Там има бар с високи столчета и големи прозорци.

На 84 се качваш по стълби. Там е открита наблюдателна площадка, която е въртящ се пръстен. Без прозорци и без бар.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , ivelina666 каза:

А трябва ли предварителна резервация за тези барове или отиваме и се качваме? Куверт някакъв заплаща ли се или си поръчваме, каквото желаем? 

Имаше групи с вход, но не зная цена. Аз бях гост на хотела и беше безплатно.

Връзка към коментар
преди 30 минути , ivelina666 каза:

А трябва ли предварителна резервация за тези барове или отиваме и се качваме? Куверт някакъв заплаща ли се или си поръчваме, каквото желаем? 

за бара на Банйан -НЕ, няма резервации, мисля че нямаше и куверт. Каквото консумираш

Редактирано от stefanrusev
Връзка към коментар
преди 2 часа, ivelina666 каза:

А трябва ли предварителна резервация за тези барове или отиваме и се качваме? Куверт някакъв заплаща ли се или си поръчваме, каквото желаем? 

За Байоке няма резервации, но се плащаха някакви бати. Не си спомням колко бяха, но не е много. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На един от етажите на Байокето има невероятен бюфет за плодове, цената му е около 150 бата за час и половина и получаваш дуриян и манго на корем (освен другите азиатски плодове) За мен лично адски много си заслужаваше и чак повторих ходенето там. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , PizzaVegetariana каза:

На един от етажите на Байокето има невероятен бюфет за плодове, цената му е около 150 бата за час и половина и получаваш дуриян и манго на корем (освен другите азиатски плодове) За мен лично адски много си заслужаваше и чак повторих ходенето там. 

На 18 етаж, където е и лобито.

Връзка към коментар

На нас много ни хареса 342. Малко е закътан, но има страхотна гледка към Grand Palace и коктейлите са чудесни без да са overpriced. По-непретенциозен вариант, но доста добър. Нас в Lebua ни издразниха с разни номерца. Иначе ние си бяхме харасали и този в Avani - Attitude, но си изпуснахме резервацията заради таксито. 

Редактирано от VesseloVesse
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, четох за номерата с различните барове /и цени/ в трипадвайзър, както и за облеклото, но въпреки всичко ми се иска да го посетя и заради филма и заради гледката.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.