Прескочи до съдържание

Празна бутилка в ръчния багаж


Препоръчани мнения

преди 2 часа, домосед каза:

 

 

 

 

Извинете за любопитството, ама ... защо си носите празен амбалаж при пътуване ?

😜 Сърцето ми се къса да си купувам скъпата им вода по летищата...  Бай Ганю е жив и днес!... 😳

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Romana каза:

😜 Сърцето ми се къса да си купувам скъпата им вода по летищата...  Бай Ганю е жив и днес!... 😳

Бутилката може да се използва за много неща - за лайфстайл да си пресипеш и пиеш от твоята си бутилка, да си смесиш разтворимо лекарство, да си направиш шейк или ако взимаш някакви добавки, аз съм си запарвал и жито когато съм на режим...Отделно аз предпочитам да пия от стъкло, но понеже на път е невъзможно използвам бутилка, която е от безвредна пластмаса и не отделя нищо вредно.

 

Редактирано от neuromancer
  • Смея се 2
Връзка към коментар
10 hours ago, FlyMeToTheMoon said:

В този ред на мисли, да питам нещо и аз. 

След две седмици ще пътувам сама, а имам бебе и кърмя. Поради тази причина ще взема в себе си помпа за кърма и едно шише, за да мога да се изцеждам. Най-малките шишета са по 150 мл. Да не ми го вземат?

Почисти шишетата да са сухи, когато минаваш през скенера. Ръчните помпи са пластмасови и няма да имаш проблем с това. Ако ти е електрическа, кажи, че я имаш в багажа и имай готовност да е опакована отделно и да я пуснеш отделно от другия си багаж (както пускат в отделни вани телефоните, фотоапарати, лаптопи и т.н). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Последния път пътувах с Раян, KLM и Skyairline и си направих експеримент да пътувам с пълни шишета, просто покрити с яке, например. Навсякъде мина номера, даже успях да прекарам няколко пъти и 1.5 литра ботилка 🙂 Досега винаги съм била супер стриктна и всичко съм вадила, а водата изхвърляла, та много се учудих 🙂

Редактирано от saved_
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, Romana каза:

😜 Сърцето ми се къса да си купувам скъпата им вода по летищата...  Бай Ганю е жив и днес!... 😳

В кафето на Т1 веднъж исках да платя водата от 2 лв в евро и ми поискаха 1,50 евро...ей са

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.