Прескочи до съдържание

Истанбул - Ню Йорк за 355 евро!


Препоръчани мнения

Turkish Airlines имат текуща промоция до Ню Йорк с полет от Истанбул на цена от 355 евро. По скромното ми мнение, това е най-ниската редовно-промоционална цена, която съм виждал по отсечката и си заслужава шофирането/автобуса до Истанбул със сигурност.

 

Наличност: от 01.02.2014 до 31.03.2014

Промоцията е активна до: 30.11.2013

Цена: 350-355 евро

 

Най-ниската цена излиза в Trip.bg, по-евтино спрямо официалния сайт на Turkish Airlines

 

Публикувано изображение

 

Също така, може да проверите и orbitz.com (директна връзка към търсенето). Там цената по абсолютна стойност в долари е малко по-ниска, но подозирам че превалутирането ще изяде разликата.

 

Успех и се похвалете, ако някой резервира :)

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За интересуващите ме дати е 426 евро, но на връщане е с прекачване в Торонто. Там трябва ли транзитна виза?

 

Здравей, кои са интересуващите те дати? По начало промоцията е за февруари-март, а цена 420 евро от Истанбул не е нещо много специално имайки предвид, че от София се намират за по 500 с прекачване в Амстердам/Париж. 

 

За визата, да, на пръв поглед изглежда, че е необходима. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, всъщност май ще предпочета да пътувам до Бостън. Трябва да съм в Мейн на 24 и 25 май. Затова си представям някакво пътуване на 22 май например (знам ли, може да ме хване джет лег :) ) и връщане в началото на юни 1-4 някъде. Връщането може да е и от Ню Йорк, но така едва ли ще е по-изгодно. Така че не съм точно в темата (сори), но поне си зададох въпроса за визата :blush: .

Връзка към коментар

Да, не е за теб тая тема :) От както по-редовно ги следя цените общо взето промоционалните от София до Ню Йорк/Бостън/Вашингтон са около 500 евро, до 550 да речем. Лятото скачат, но ти ще ходиш преди лятото. От Истанбул са пък 50-100 по-евтино промоционалните - 450-500 евро. За това и тези 350 бих казал, че са супер сделка. 

 

Дали ще се появи пак нещо такова и за края на май...нямам идея. 

 

Монреал също ти е опция, ама там както стана ясно визата е разплакваща...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.