Прескочи до съдържание

Престой в Истанбул и излизане от летището


Препоръчани мнения

Здравейте, предстои ни престой 8 часа в Истанбул. За да не чакам толкова време на летището, искам да се поразходя и хапна насам натам. Имам въпрос относно ръчния багаж с който ще напусна, дали навръщане ще мога да внеса стоки, които съм закупил отвън или трябва да спазя теглото с което съм кацнал? Не знам каква е политиката, затова се надявам някой да ми даде съвет.

 

Благодаря !

Връзка към коментар
преди 12 минути , MarkKnight каза:

Здравейте, предстои ни престой 8 часа в Истанбул. За да не чакам толкова време на летището, искам да се поразходя и хапна насам натам. Имам въпрос относно ръчния багаж с който ще напусна, дали навръщане ще мога да внеса стоки, които съм закупил отвън или трябва да спазя теглото с което съм кацнал? Не знам каква е политиката, затова се надявам някой да ми даде съвет.

 

Благодаря !

 

Добре дошъл, първом 😉

Относно багажа - Никой не ти мери ръчният като кацаш, та да следи с колко после излиташ. Купуваш каквото купуваш, важното е да си в границите на допустимото тегло според компанията. Е, ако все пак не се стърпиш и напазаруваш повече, винаги можеш като един познат да пледираш, че салама и франзелата са част от телесното тегло... 😉

Връзка към коментар
20 hours ago, baiKolio said:

 

Добре дошъл, първом 😉

Относно багажа - Никой не ти мери ръчният като кацаш, та да следи с колко после излиташ. Купуваш каквото купуваш, важното е да си в границите на допустимото тегло според компанията. Е, ако все пак не се стърпиш и напазаруваш повече, винаги можеш като един познат да пледираш, че салама и франзелата са част от телесното тегло... 😉

20 hours ago, neuromancer said:

Не трябва да спазиш теглото, но трябва да спазваш ограниченията за ръчен багаж - течности и т.н.

 

Благодаря.

Дефакто няма никакви по-различни проверки от нормален чек ин за полет...с изключение, че големите куфари са вече в летището, а не с мен.

 

След седмица, живот и здраве, ще постна малко снимки от държава, която видях, че е посета само от 6 съфорумници ! 
Поздрави !

 

 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.