Прескочи до съдържание

От Акаба до Ейлат


Щастливеца

Препоръчани мнения

Привет,

някой пътувал ли е от Акаба до Ейлат ? Питането ми е, макар малкото разтояние, как стоят нещата на границата ?

Редактирано от Щастливеца
Връзка към коментар
преди 15 минути , Щастливеца каза:

Привет,

някой пътувал ли е от Акаба до Ейлат ? Питането ми е, макар малкото разтояние, как стоят нещата на границата ?

Да. Взехме такси от хотела до границата, самата граница пеша и след нея пак такси от страната на Ейлат. Не беше евтино, но не и нещо фрапиращо, от страната на Израел мисля беше по брояч, а таксито ни го поръчаха граничарите, че нямаше чакащи. Самата граница ни отне 3ч, но при теб едва ли ще е толкова, като цяло е празна. Обаче ние идвахме от Египет и след това Йордания и явно изтеглихме късата клечка.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

От Акаба до границата - такси (10 динара), през границата - пеша. На израелската страна имаше таксита, искаха по 50 шекела на човек. Ние излязохме на пътя към Ейлат, да чакаме преминаващите автобуси (има спирка), но ни качи един човек, който ни видял че чакаме и се беше върнал за да ни закара до града.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.