Прескочи до съдържание

Търся билет Франкфурт - Ню Йорк


Препоръчани мнения

Здравейте отново. Напоследък бях малко ангажирана и не успях да гледам за билети, но вече съм на линия. Уточних датите - искам да летя на 06 юни от Франкфурт до Ню Йорк и после от Ню Йорк до Франкфурт на 14-ти юни. Два билета.

Гледах разни търсачки momondo, opodo и др. и не разбирам как през тях цените на полетите са по-ниски от сайта на самия превозвач.

В Европа е лесно - влизаш в Wizz или Ryanair и просто купуваш, а сега .. Ами прикачванията?! Искам на отиване да е директен, а на връщане мога да рискувам с прикачване

Моля за помощ за купуване на билети за тези дати

Гледам, че директно от сайта на United мога да купя билети без чекиран багаж за общо около 700 долара за двамата. Изглежда ми супер цена. 

Връзка към коментар
преди 10 минути , Zlatina_p каза:

 

Моля за помощ за купуване на билети за тези дати

Гледам, че директно от сайта на United мога да купя билети без чекиран багаж за общо около 700 долара за двамата. Изглежда ми супер цена. 

 

Screen Shot 2019-01-24 at 21.06.33.png

Връзка към коментар
преди 12 минути , Zlatina_p каза:

Именно тези полети.

От сайта на United да ги купя директно, нали

 

Ако през сайта на United са общо около 700 евро, то през търсачка ( в случая skayscanner.net) можеш да ги купиш по-евтино - 580 за 2 билета .

Както прецениш. Принципа на купуване и от двете места е един и същ

Редактирано от funny
Връзка към коментар
16 minutes ago, funny said:

 

Screen Shot 2019-01-24 at 21.06.33.png

От Skyscanner за този полет ме препраща в gotogate. Дава ми обща цена 564,99 евро. Оттам ли да купя? Сигурно ли е, че ми изглежда подозрително ниско, а пък авиокомпаниите са различни. Не съм купувала до сега така и затова не съм сигурна

Връзка към коментар

Да, всички търсачки препращат към друго място . Идеята най-общо е че търсачките получават комисионни за реклама и продажба на билети на авиокомпаниите и си "делят" един вид тези пари с клиента . Това е причината да са по-ниски цените в повечето случаи през търсачките 🙂

 

ПП. АКо разгледаш другите теми във форума ще видиш как доста хора купуват билети на 30, 50, 70% от официалната цена на авиокомпанията , само използвайки правилната търсачка а в някои случаи и правилната карта с която се плаща.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ти.

Не ми беше ясно защо пък в търсачките цените на полетите са по-ниски. А иначе наистина четох, че други купуват именно чрез търсачки, но не знам, като не съм го правила до сега колко е сигурно и да не се окаже по някакъв начин, че съм без билет или да имам някакъв проблем на летището. 

Връзка към коментар
преди 13 часа, Zlatina_p каза:

Благодаря ти.

Не ми беше ясно защо пък в търсачките цените на полетите са по-ниски. А иначе наистина четох, че други купуват именно чрез търсачки, но не знам, като не съм го правила до сега колко е сигурно и да не се окаже по някакъв начин, че съм без билет или да имам някакъв проблем на летището. 

Не се притеснявай. Особено твоите билети изглеждат доста праволинейни като покупка и като изпълнение, шансът да имаш нужда да се свързваш с посредника са минимизирани. Обикновено от там могат да произлезнат някакви минимални неудобства - с авиокомпанията директно винаги е по-лесно да се общува. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вижте сега, Магаланци, не мога да си купя тези праволинейни билети. Регистрирах се в United Airlines, избрах си билетите, местата и като стигнах до плащането - НЕ МОГА да го направя. Иска ми някакви карти, където не съм ги чувала, пробвах в Visa-та ми и ми иска задължително адрес , а не разпознава България. Опитах с други начини на плащане - от всички тях ми е познато само  PayPal - ама и там не става. Идея нямам защо!! 

Реших да пробвам в търсачките - expedia, например. Обаче там не мога да запазя места /а ние сме двама и искаме да седим един до друг/, освен това багажът не ми е включен в цената, не знам как да го добавя или кога да го платя. Също така не ми е ясно как става чекирането за полета като авиокомпаниите са различни... Уф .... 

Връзка към коментар

Както и akair писа, няма да имаш проблем да добавиш в последствие резервацията в сайта на United и да си я управляваш от там. А и те не правят като лоу костовете автоматично да разпръскват хора из целия самолет, или поне аз не съм чул.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.