Прескочи до съдържание

Дибек кафе и кюнефе или как се разходихме из Анадола


Polina

Препоръчани мнения

Поли, уникален пътепис и страхотни снимки. Четох го с огромно удоволствие. Сега и аз имам планирано пътуване в този регион, доста по-скромно, разбира се. Желая ти още много щастливи пътувания, които да споделиш с нас.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
На 7.09.2019 г. в 10:02, Asya Assenova каза:

Поли, уникален пътепис и страхотни снимки. Четох го с огромно удоволствие. Сега и аз имам планирано пътуване в този регион, доста по-скромно, разбира се. Желая ти още много щастливи пътувания, които да споделиш с нас.

Благодаря ти, Ася! Много да ви е хубаво пътуването. Пропито с аромати и много впечатления! 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 17.10.2019 г. в 12:01, Polina каза:

Благодаря ти, Ася! Много да ви е хубаво пътуването. Пропито с аромати и много впечатления! 🙂 

Полииии, така беше. Уникално просто. Особено Каш, Фетие, река Далян и остров Кекова ме омагьосаха. Да си жива и здрава, че ме запали по тези места. Аз подценявах региона, казано честно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 19.10.2019 г. в 14:00, Asya Assenova каза:

Полииии, така беше. Уникално просто. Особено Каш, Фетие, река Далян и остров Кекова ме омагьосаха. Да си жива и здрава, че ме запали по тези места. Аз подценявах региона, казано честно.

Не си единствената, която го подценява. Пожелавам ти нов маршрут на още по-интересни места! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.